ה-ויכוח הגדול !!! {סלרון או את'לון } - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-ויכוח הגדול !!! {סלרון או את'לון }

KoM

Recommended Posts

כרגיל אני ואנקודר התווכחנו לנו בשעות הצהריים, והפעם הויכוח היה, איזה מעבד חזק יותר, האת'לון 1Ghz שלו או הסלרי החדש שלי...

ברור לכולם כי המעבד שלי יותר חזק כרגע, אבל אנדוקר הידוע בשיטותיו המתוחכמות הצליח לעורר בי תמיהה כלשהי, מה דעתכם ? וכן, המעבד עולה חצי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח PrototypE.rev.3

אני מהמר על הסלרון

עזבו אותכם מה כל אחד יודע לעשות ומה לא יודע לעשות

מבחינת כוח ברוטלי והיכולות שלו , זה אותו מעבד 3 בתדר של 1.4 .

במקרה הזה , אני דבק באינטל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

חחחחח בדיוק הדיון שהייתי צריך, אני חושב , אני אחכה לתוצאות ואז אני אראה מה לקנות.

אתה כל היום מדבר על ה Hammer אני מבקש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח בדיוק הדיון שהייתי צריך, אני חושב , אני אחכה לתוצאות ואז אני אראה מה לקנות.

לא, לא... אתה לא יכול לקנות T-Bird 1GHz... זה מעבד בן מעל שנה בניגוד לסלרון של קום שהוא בקושי בן חודש!

בנוסף לזה, יחידת ה-FPU אפילו של האת'לון הקלאסי עליונה על כל מעבד של ! ועל זה היה הוויכוח ביניינו.

הראתי לליצן הזה שהמעבד שלי עם 3DNow! קורע את הסלרון שלו עם SSE, והוא התחיל לבכות... ;D

גם הזכרתי לליצן הזה שיש מיליון ואחת תוכניות המנצלות את ה-3DNow! של (מהסיבה הפשוטה שזה קיים כבר שנים רבות, כבר מהתקופה של ה-K6-2 (או 3), אפילו לפני תקופת האת'לון\פנטיום 3!!), בניגוד ל-SSE של , שיש בקושי 4 תוכניות בכל העולם שעושות בו שימוש... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כל היום מדבר על ה Hammer אני מבקש...

חחח אני מז**ן לך את השכל כל היום נכון?

טוב מה אני ממש מבולבל....

נ.ב

ידעתי שתגיב ככה אם תראה את ההודעה הזאת?

אבל כבר לא הצקתי לך מאז אתמול בלילה, מתי להתחיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, לא... אתה לא יכול לקנות T-Bird 1GHz... זה מעבד בן מעל שנה בניגוד לסלרון של קום שהוא בקושי בן חודש!

בנוסף לזה, יחידת ה-FPU אפילו של האת'לון הקלאסי עליונה על כל מעבד של ! ועל זה היה הוויכוח ביניינו.

הראתי לליצן הזה שהמעבד שלי עם 3DNow! קורע את הסלרון שלו עם SSE, והוא התחיל לבכות... ;D

גם הזכרתי לליצן הזה שיש מיליון ואחת תוכניות המנצלות את ה-3DNow! של (מהסיבה הפשוטה שזה קיים כבר שנים רבות, כבר מהתקופה של ה-K6-2 (או 3), אפילו לפני תקופת האת'לון\פנטיום 3!!), בניגוד ל-SSE של , שיש בקושי 4 תוכניות בכל העולם שעושות בו שימוש... :lol:

הנה אנחנו מתחילים...

מה אכפת לעומרי לסלף עובדות, הרי הוא לא מגבהה כלום, אני רוצה שהוא יעלה בנצ'מרקינג ויראה בעצמו איך תמיד אני עובר אותו, אבל חוץ מהזיוף המצחיק עומרי, טוב ?

ולא רק שאני קורע תצורה ל-1Ghz שלו אני מפיל גם את'לון XP1600, אז איך בדיוק מעבד הקסמים שלו עוקף את זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[tt]לא, לא... אתה לא יכול לקנות T-Bird 1GHz... זה מעבד בן מעל שנה בניגוד לסלרון של קום שהוא בקושי בן חודש![/tt]

בסדר אני לא מדבר על ה-T-bird הישן שלך... (מקווה שלא נעלבת) אני אראה אם התוצאות יהיו קרבות אז בטוח שמעבד יותר חזק של כמו 1700+ ינצח את הסלרון.

הראתי לליצן הזה שהמעבד שלי עם 3DNow! קורע את הסלרון שלו עם SSE, והוא התחיל לבכות...

לא יפה לדבר ככה, KoM רוצה טישו? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חנקתי ? המעבד הזה נח בכייף על 1400, זאת לא חניקה... ותעשה כמה TWEAKING שאתה רוצה, תעשה אפילו אוברקלוקינג ל-1300 !

עדיין תפסיד כמו שהאת'לון XP1600 הפסיד...

אמנם נכון ששילובו עם זכרונות יתנו ביצועים כוללים טובים יותר, אבל עדיין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...