ה-ויכוח הגדול !!! {סלרון או את'לון } - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-ויכוח הגדול !!! {סלרון או את'לון }

KoM

Recommended Posts

אורח PrototypE.rev.3

אולי שמישהו ינעל את הת'רד הזה ?

כאילו , מה זה משנה בכלל ?!!??!

כבר אמרתי , אני עובד על 1.6 GHZ , ועבדתי עם אותו מעבד על 1 GHZ , ופשוט זה לא משנה !!!!!!

זה לא מזיז לאף אחד .... יש עוד 5063434 דברים שמאטים את המחשב , והמעבד זה הדבר האחרון שמפריע !!!

אז תפסיקו עם השטויות האלה .

נכון להיום , להתחשב במחיר של הסלרון , הוא יותר משתלם .

אם מישהו יראה לי איפה היום אפשר לקנות 1 GHZ AXIA , אני מוכן לשלם הרבה יותר מ20 שקל . אבל עובדה שאין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתם ממש מצחיקים... זה אתר לוויכוחים פילוסופים או אתר חומרה? במקום שכל אחד ינסה לשווק את התיאוריות שלו למה הFPU של המעבד שלו יותר טוב, למה שלא תריצו כמה מבחנים כדי לבדוק? יאללה לעבודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח הם לא ינעלו לעצמם את התרד..... או שכן.

אני פה רק בשביל לראות דם.... אם אני אתן לך מעבד 486 במקום ה- שלך אתה רוצה להגיד לי שזה לא יאט לך את המחשב? זה סתם שטויות מה שאומרים פה. בואו נגיד שלא תראו הרבה הבדלים בין 1200 לאתלון 1000 בגלל שרק תוכנות מדויקות מראות תוצאות כמו 3D Mark, אבל אם שניכם תריצו את התוכנה לא תראו הרבה הבדלים, זה הבדלים לא משמעותים! ההבדל היחיד זה המחיר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם ממש מצחיקים... זה אתר לוויכוחים פילוסופים או אתר חומרה? במקום שכל אחד ינסה לשווק את התיאוריות שלו למה הFPU של המעבד שלו יותר טוב, למה שלא תריצו כמה מבחנים כדי לבדוק? יאללה לעבודה

עשינו

ועקפתי אותו ב-FPU, מן הסתם

כשהוא הפעיל SSE הוא עבר אותי ממש בקצת (היתרון שלי כשהוא היה בלי SSE היה עצום), אבל אני מוכרח להזכיר שוב שכמעט לא קיימות תוכנות העושות שימוש ב-SSE !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד הסלרון טואלטין הזול החזק וכי חשוב שקט ..............................

נימאס לי מרעש שואב האבק הבוקע מהמחשב ללא הצדקה (אולי ליצרני המאוורים יש אחוז בחברה למכשירי שמיעה.....)

הסלרון 1.2 מגיע בלי בעיה ב 128\128 ל 1.48 גיגה עים מאורר שקט מאוד אפילו עים המקורי הוא לא עובר את ה 45 מעלות.

דן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד הסלרון טואלטין הזול החזק וכי חשוב שקט ..............................

נימאס לי מרעש שואב האבק הבוקע מהמחשב ללא הצדקה (אולי ליצרני המאוורים יש אחוז בחברה למכשירי שמיעה.....)

הסלרון 1.2 מגיע בלי בעיה ב 128128 ל 1.48 גיגה עים מאורר שקט מאוד אפילו עים המקורי הוא לא עובר את ה 45 מעלות.

דן

דייייייייייייייייי

אתה כזה קשקשן !!!!!!!!!!

הנה הציון שלי.... שימו לב לציון הנחמד שמגיע לציון של הפנטיום 4 1.2GHz עם SSE2, שלא קיים בפועל אפילו בתוכנה אחת בעולם! (פחות או יותר...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, זאת התמונה שרציתי לראות, פי 2 קיבלתי ממך...

ולפחות אנחנו מסכימים שהפנטיום 4 זה דרעק מושלם, וממתי יש לזה גרסאת 1.2Ghz ? זה תמיד לא הבנתי... עדיין זה דרעק מושלם.

את'לון מול 4 ? אין פייט וברור מי המנצח... בטח כשהמחיר נכנס למשוואה, את'לון וסלרון ? יש על מה לדבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזמנו האת'לון היה מעבד מדהים, והסלרון היה דרעק, אבל לפעמים יוצא לאינטל טוב... רק חבל שהמעבד הזה יעוף עוד כשנה כשאינטל יחזרו לדרכם הרעה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

פחחחחח

המעבד שלי בלי SSE , בלי MMX , בלי 3DNOW .....

חחחחחחחחחחחחחח

איזה עגלה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה, ותראו עוד איזה מעבד חזק יש לו !!!

אממ... הסלרון עדיין יותר חזק... ::)

תכלס ? עוד מעט נגיע לנקודה התחתונה, הסלרון הוא אחד המעבדים הכדאיים ביותר כיום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם אנשים מוזרים...

T-Bird בן שנה וסלרון בן חודש, שניהם בלי כלום כלום כלום - אותם ביצועים

ברגע שאתה מוסיף ל-T-Bird את ה-3DNow! שלו שקיים ב-90 אחוז מהתוכנות הקיימות !! הוא קורע כל מעבד של אינטל...

אולי לא אם אתה מוסיף למעבד של אינטל SSE, אבל:

א. תומך ב-SSE, ו-T-Bird גם ככה כבר אי-אפשר לקנות, אז מה הקטע? הסלרון (או פנטיום2\3\4) עדיין חלש יותר...

ב. אין בכלל תוכנות שעושות שימוש ב-SSE !!!!!!! יש אולי שתיים כאלה בכל העולם !!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...