Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 189 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רוני, אצלי המודם פועל על IBezint במקום 014 וגם יש לי .

תעשה כמוני.

כמובן שחבילת הגיימר תעבוד אתה צריך לעשות אחרי יום הוצאת חוט החשמל מהמודם ולהחזירו.

בינתיים עבר כמעט שבוע ואין לי בכלל ניתוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיבור ADSL/NGN אין צורך ברישום הgamer@ בשביל להיות מחובר לשרתי , והסיכוי ששינוי מ014 לIBezint ישנה משהו הוא ממש ממש ממש אפסי.

לא אמרתי @gamer...

אני גם לא סגור מאיפה נובע הבעיה באמת, אבל שיעשה כמוני אולי זה יפתור לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

YAY!! רשימת השינויים בהחלט נראית מבטיחה.

בין הדברים המעניינים הוסיפו תמיכה לעוורי צבעים, מי היה כאן שרצה בזה? אני זוכר שהיה דיון בפורום של EA שדרשו את זה. כל הכבוד להם.

סוף סוף DICE עושים משהו. :cool2:

Kit/gadget loadout saved between sessions

זה תמיד היה נשמר בין סיבובים כל עוד שלא יצאתי מהשרת. האם זה ישמר גם במעבר לשרת אחר? לא ברור.

New Server browser

??

תיקון הבהירות המוגזמת ברכבים רוסים- מצוין.

(Points after death added in client R8, chat after death being worked on maybe released for R8)

זה גם כן נשמע מבטיח, שני דברים שהרבה התלוננו עליהם.

Window on static guns is now transparent on 9 systems

גם כן מצוין. לא השתמשתי בנשקים הללו מאז שיצא המשחק :lol:

עריכה: משהו מעולה שלא היה רשום ברשימת השינויים-

As said earlier in the thread we are looking at the revive invincibility and will remove it in the version of the game.

עריכה-2: לגבי המספר המינימלי של שחקנים

you can still start playing and take objectives but you won't get any score until 4 or more players join the server)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה לכולם עובד טוב ולי לא?

מ-ו-ז-ר

שעשיתי את חבילת הגיימר זה צריך לעבוד אוטומטי נכון? לא הגדרתי שום דבר חדש במחשב .

רגע אתה אומר אני צריך להוציא את החוט? כי לא עשיתי שום דבר -ההוא אמר לי בטלפון זה כבר עובד לך.[br]פורסם בתאריך: 20.04.2010 בשעה 00:06:42

°FullˆGaz°

אתה גדול ,הוצאתי את החוט ונכנסתי למשחק [בשעה כזאת השם משתמש מתאפס ואז כמובן יהיה ניתוקים] עכשיו נכנסתי והוא לא התאפס :jump:

אבל אני אחכה למחר ב9 בערב להיות בטוח 100 אחוז .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה לכולם עובד טוב ולי לא?

מ-ו-ז-ר

שעשיתי את חבילת הגיימר זה צריך לעבוד אוטומטי נכון? לא הגדרתי שום דבר חדש במחשב .

רגע אתה אומר אני צריך להוציא את החוט? כי לא עשיתי שום דבר -ההוא אמר לי בטלפון זה כבר עובד לך.[br]פורסם בתאריך: 20.04.2010 בשעה 00:06:42

°FullˆGaz°

אתה גדול ,הוצאתי את החוט ונכנסתי למשחק [בשעה כזאת השם משתמש מתאפס ואז כמובן יהיה ניתוקים] עכשיו נכנסתי והוא לא התאפס :jump:

אבל אני אחכה למחר ב9 בערב להיות בטוח 100 אחוז .

:xyxthumbs:

אמרו לי הגיימר יעבוד על בטוח מקסימום עד 24 שעות מאז שדיברתי עם נציג בילאומי, בנוסף הוא אמר לי לנתק את הכבל חשמל של המודם כדי שהעידכון יכנס לתוקף.

אז אחרי 24 שעות ניתקתי וחיברתי שוב את הכבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...