Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 192 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

מה? מה? מה? כמה? מישהו יודע ?

לפי מה שהבנתי, מדובר בציטוט של Bazajaytee מהפורום של E.A UK

נדע מחר אם זה באמת המצב.

FYI the minimum number of players to start a game (4) requirement only affects Conquest and Rush gamemodes, there is no minimum amount of players required to start squad DM or squad Rush.

Maybe that'll help clear things up a bit.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כשאני מכניס את הדיסק הוא רוצה שאני אעשה כמה updates, ואז בשלב מסויים הוא כותב לי משהו כמו "cannot update, play the old version?".

דבר שני פתחתי משתמש ב EA וכשאני מנסה להתחבר הוא כותב לי "cannot connect" ויש לי אופציה של retry או cancel.. איך אפשר לשחק במשחק המזורגג? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתם באמת טובים עם ההליקופטר, כמעט הורדתי אותכם עם הUAV, אבל איזה 3 שניות לפני שהתפוצצתם הצלחת לפוצץ לי את הUAV.

באמת היית קרוב, כל הזמן ראיתי שההליקופטר נפגע ולא הבנתי מאיפה עד שפתאום קלטתי את הUAV יורה עלינו ואז בירי של מזל הורדתי אותו...

ומקסים, זה שM95 מוריד אותו (וגם את האפאצ'י והבלאק הוק) לא אומר שהוא לא OP , הירי שלו פשוט שוחט כל מה שזז - הרבה יותר מהאפאצ'י.

והוא מופיע בשתי מפות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

All versions of the game client have passed QA now.

All game servers will be taken down for updates on Wednesday Apr 21st, at 09:00AM (GMT+2). They should all be back by 11:59AM (GMT+2).

During this time window, we will also release the new game client.

Check back after 11:59AM (GMT+2), and try out the new game client!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה לא יפחית אותם..

בכל מקרה גם ילד בן 6 ידע לכוון מטול במשחק הזה.

ולמה עושים שינויים בלי סקר או משהו? אני באמת חושב שזה לא צודק והוגן כלפי כל החברים פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם, איך היה יום העצמאות? :xyxthumbs:

שמעתי שהולך ליהיות היום עידכון למשחק, מישהו יודע לגבי זה? גם כן, אלפה, הורדת הכוונת במשחק לא באמת תועיל לשיפור פלאים.

כרגע יש צניחה בשימוש, אבל אנשים עוד ישתמשו בזה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...