Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 194 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חודשים אני משחק במשחק הזה ולא היו לי בעיות ניתוקים, היום אני סובל מהם בלי הפסקה!!!! :pissed:

ועוד עדיין לא עברתי לNGN של בזק! לפני המעבר אני רוצה לברר לגבי חבילת הגיימר שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עליכם להסיר את השרת של HW מרשימת המועדפים, לפתוח את ה Servers Browser במשחק, להקיש HWzone.co.il בחיפוש (להעיף את כל הסימונים מהפילטרים קודם-לכן), לבצע חיפוש ולהוסיף אותו מחדש ל Favz.

מה אני עושה אם החיפוש לא עובד לי בכלל? אני מפעיל חיפוש הוא מסיים אחרי שניה ואין כלום בתפריט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני עושה אם החיפוש לא עובד לי בכלל? אני מפעיל חיפוש הוא מסיים אחרי שניה ואין כלום בתפריט.

בטל את הסימונים מכל הפילטרים (שים לב שיש כעת X, V וריק) ובצע חיפוש מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל משתמשי 012 יש בעיות בעידכון הגרסה?

בשני הפאצ'ים הקודמים לא היה לי בעיות וזה עידכן בלי בעיה בכלל, רק עכשיו הוא שעה מתעכב, בדקתי מהירות הורדה זה לפעמים גם לא מוריד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשעה טובה מצאתי את השרת של HWzone!

חייבים לכתוב אותו בשם המדוייק כולל גודל הכתב, זה משפיע מסתבר. אבל אחרי שצירפתי אותו למועדפים הוא נעלם גם מהחיפוש וגם מהמועדפים.

מה שEA עשתה היום זה סיוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאכזב ברמות מטורפות... אבל נסכם את זה ככה:

DICE to EA: Master, i have failed you... my new server browser is not only a mess in the size of Rosie O'Donnell's mouth, it is in the size of her ass.

EA to DICE: Grasshopper, do not lay your head down, for you had no such fail. Your fail was of epic proportions, i hereby grant you the headband of EPIC FAIL. Now go grasshopper, and fix this shit already!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...