Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 186 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

בוא ספר לי מה עושים מול 40mm חוץ מלהתפלל שהאוייב לא יודע לכוון ולקוות שהוא לא מתכופף באיזו פינה על קופסת תחמושת ומשחרר נפיצים לכל עבר כאילו הוא מסייעת גולני ?

אל תתעצבן , זה ברור לכל מי שמשחק בBC2 שאי אפשר להתגונן מול מישהו (או כמה אנשים) שיושבים על קופסאת תחמושת ומשתמשים ב40MM כנשק ראשי ולא לפי היעוד שלו כנשק משני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בתור שחקן ששיחק ב- MW2 ממש צורם לי לראות את ההתבכיינות עוברת ממשחק למשחק.

נכון - גם אני סבלתי מזה שדקרו אותי כל 2 דקות אבל זה המשחק וכל שחקן רשאי לשחק איך שנראה לו - גם אם זה לא מתאים לשאר השחקנים.

כל עוד הוא לא מרמה - אין דבר כזה שימוש לא נכון בנשק משני...מי קבע שהוא משני ? כי הוא מורכב על ? שכל אחד יעשה מה שבא לו ושכל השאר יתמודדו.

ושלא תבינו אותי לא נכון - אני אפילו לא יודע איזה מקש מפעיל אצלי את הסכין, אין לי CG / M60 ואני משתמש ברימוני עשן בכלל.

אז תפסיקו להתבכיין....כן...זו התבכיינות ! כי נמאס לקרוא בשני ת'רדים של שני משחקים שונים " הוא ירה עליי עם XXX.... :'("

ממש BOO FUCKING HOOOO.....תתמודדו ותשתקו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה יכול אולי להמליץ לי איך להתמודד עם זה?

בוא תמליץ לי איך להתמודד עם אנשים שמתחבאים עם חובש שמחייה אותם ולא יכולים למות ועם אין-סוף תחמושת שהורגת את כל מי שבאיזור הפגיעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיסור על הנשקים האלה לא בא כי הם קטלניים בטירוף! הוא בא כי אנשים משתמשים בהם כנשק ראשי והורסים לכולם את חויית המשחק!

תלמדו לשחק את המשחק כמו שבנו אותו לשחק,במשחק קבוצתי, ולא כמו איזה רמבו!

חוקי השרת מצביעים על כיוון אחר.

עידוד סנייפרים, ארטילריה ושאר בוטיזם.

מקבלים חווית משחק נהדרת כשיותר מחצי קבוצה סנייפרים מתקמפרים בבסיס שלהם ומורידים ארטילריות בלי סוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, יותר כיף שאתה צריך להתחבא כי חס וחלילה אם לרגע תרים את הראש שלך או תחצה שטח פתוח תקבל מטח של גוסטבים ו40MM.

מעדיף סנייפרים,M60 וארטילריה על פני 40MM וגוסטבים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מה שאני אומר. אם אתה אוסר נשקים, תאסור בצורה הגיונית אחרת אל תאסור בכלל.

החוק כרגע מאוד מסובך ונתון לפירושים שונים. מה זה מחסה? כמה מאחורי המחסה וכמה גלוי? ואם יריתי על מישהו אחד ובטעות הרגתי גם מישהו שלא מאחורי מחסה?

ולמה לעזאזל מותר לפזר ארטילריות לכל כיוון אבל אני חייב לירות על הסנייפר הזה עם הנשק המעפן של האינג'ניר במקום להכניס לו גוסטב אחד למוח? לא מספיק הוא הפיל עלי ארטילריה, גם יש לו יתרון של עלי...נו באמת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים שהחוק הוא מנוסח בצורה שניתן לפרש אותו בדרכים שונות אבל אין איסור על נשקים - יש איסור על דרכי שימוש בנשקים.

זה בעייתי אבל זה מה יש וכמו שמישה ושגיא כבר רשמו מספיק פעמים , אלה החוקים ולמי שלא מתאים שישחק בשרת אחר.

אני אישית התחלתי להשתמש בזמנו בגוסטב רק בגלל שירו עליי , לא הייתה לי שום בעיה להפסיק להשתמש בו ברגע שכולם הפסיקו להשתמש בו בצורה לא הגיונית.

לא זה ולא ה40MM מה שיפריע לי בחווית המשחק , אני עדיין משחק אינג'ניר ומדיק ואסולט וריקון בלעדיהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה יכול אולי להמליץ לי איך להתמודד עם זה?

בוא תמליץ לי איך להתמודד עם אנשים שמתחבאים עם חובש שמחייה אותם ולא יכולים למות ועם אין-סוף תחמושת שהורגת את כל מי שבאיזור הפגיעה

you ask your resident recon to mortar that position, OR you use smoke and run from cover to cover, OR you coordinate an attack from a few directions with your teammates.

team games are meant to be played with coordination.

on that note, i agree with the 40mm\CG problem, just wonder when there will be a balancing patch.

also, play on servers with FF on, much less CG\40mm due to team damage.

i wish i could play on your server, but im getting like 200ping from here in sweden while you have like 30 i assume...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אני כבר הצעתי להפעיל את הFF ולנסות את זה בשרת, לראות אם זה עוזר אבל לא התייחסו לזה...

הבעיה במה שרשמת היא שמדובר בעבודת צוות , רק מעטים מאיתנו משחקים פה כצוות ולא כיחידים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר הצעתי להפעיל את הFF ולנסות את זה בשרת, לראות אם זה עוזר אבל לא התייחסו לזה...

ואתה גם משקר.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=452323.msg3902349#msg3902349

*עדכון : שוחררה היום גירסה עדכנית של אחת מתוכנות הניהול שהוסיפה סוף סוף תמיכה בהגנה מפני TK. אני מוכן לתת ל F.F נסיון של איזה קצת ככה.

הערה תתווסף לכך בשרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אל תקרא לי שקרן

יכול להיות שלא ניסחתי את דבריי במדויק אבל אני לא שקרן , הדבר לא נוסה בשרת , אתה נתת תירוץ לגבי PB שבכלל לא היה רלוונטי.

מעניין איך לשאר השרתים שמפעילים FF אין את "הבעיות" שציינת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי FF לא יעזור אלא אם כן אנשים יקבלו קיק על כמות הריגות מהקבוצה. אחרת הם ימשיכו להספים מטולים ובנוסף לקבוצה הנגדית גם החברים מהקבוצה יסבלו.

אגב, rpg יכול לשמש כגוסטב במרחקים קצרים/בינוניים למה עליו אין איסור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*עדכון : שוחררה היום גירסה עדכנית של אחת מתוכנות הניהול שהוסיפה סוף סוף תמיכה בהגנה מפני TK. אני מוכן לתת ל F.F נסיון של איזה קצת ככה.

הערה תתווסף לכך בשרת.

רק אם אפשר יהיה לקבל הודעה על זה פה באתר זה יהיה נחמד.

בישראל?... אין אף שרת שמריץ FF, בפעם האחרונה שבדקתי.

זה משנה אם זה בישראל או במקומות אחרים?? היפרניה לא מספקת שירותים רק לישראל.

אם היית רושם שמשום מה , רק שרתים תחת היפרניה לא מריצים FF אז הייתי מבין...

ולגבי הקיקים , יש או אין אופציה של VoteKick?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשור ה F.F לא מבטל את החוקים הקיימים, כמובן. הוא רק מקשה עוד יותר על אותם חוצפנים ששמים עליהם פס גם ככה.

וכן, בישראל. באירופה משחקים הרבה יותר יפה מאשר כאן, וזה עוד זכור לי מימי BF2.

אין אופציה של votekick מאחר וניתן לעשות איתה abuse משחקן ספציפי, גם לזה כבר התייחסתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...