Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 487 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזה לאגים מטורפים, עזוב שרתים ישראלים, באירופה אני לא יכול לשחק יותר... אתה רץ קדימה ואז אתה מוצא את עצמך איפה שהיית 5 שניות אחורה...

ויש לי גם גיימר... מה נסגר?

באיזה שעות אתה משחק? הפינג גבוה יותר מפי שניים בשעות העומס, כשהשיא הוא ביום ראשון בערב. הבעייה תיפטר רק בעוד כמה שנים כשייפרס סיב אופטי חדש בקו לחו"ל, כי לא הרוחב פס בינתיים נשאר קבוע למרות שהביקוש עולה (הספקיות בארץ לא התכוננו לעלייה של וידאו on-demand ועכשיו הם מגבילים אתרים כמו בשביל לשחרר רוחב פס).
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים נפתח דיון מקדים ל-Battlefield 3. סרטונים, כתבות וספקולציות נא לרכז שם:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=488761.0

* הודועות רלוונטיות הועברו, הודעות מיותרות נמחקו.

tootie יש לך אזהרה שניה בגין ספאם. באזהרה השלישית שלך תטופל בהתאם.

מילא הודעה אחת off-topic, אבל דיון של משחק הוא לא צ'אט פרטי:

אני חושב שהוא התכוון שצריך לדבר על באד קומפני הסרט (http://www.imdb.com/title/tt0280486/)

הגיוני לא?

אני חושב שהוא בעצם משחק ריקון ולא מהנדס.

הרי אין לו שם טנקים לתקן.

[move]יש לך אזהרה ראשונה.[/move]

רגע אבל לפי ההגיון אם נתחיל לדבר על BF5 צריך לפתוח נושא חדש לBF5

הגיוני לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הזמן לשחק בשרתים ישראליים פשוט מגעיל. אם אני מנצח ב-RUSH בתור מתקיף זה ממש נס. חצי מהקבוצה בד"כ חבורה של קאמפרים שלא זזים מטר לקראת הפצצה. לא משנה מה אומרים להם. ההנאה היחידה שהייתה לי בסביבובים האחרונים זה כי הסקוואד שהייתי בו די שיתף פעולה, אפילו תיאמנו בינינו קצת בצ'אט. חבל שזה ככה בשרתים ישראלים.

*רק להבהיר, בשרתים בחו"ל זה גם קורה, אבל בתדירות הרבה יותר נמוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כך מתסכל, אפילו בשרת של רמבו שלנו אני חוטף קריזה מהגועל נפש ויוצא מאוכזב.

מה קשה במשחק קבוצתי? למה אני תמיד מוצא את עצמי מתאבד לבד בשביל להטמין או לנטרל? למה אני נופל בקבוצת אוכלי הנמלים?

אפילו כשכולם מתקמפרים כהגנה, לא יחשבו הצלפים החכמים, גם אם תחזור על זה בצ'אט כמה וכמה פעמים, להיות חצי מועילים ולהוריד מורטר על הבניין עם המטרה :pissed:

שוקל ברצינות לפתוח שרת משלי עם חוק ראשוני: "משחק קבוצתי חובה" - כל השחקנים שחשים עצמם בCOD יפונו מהשרת לטובת שחקנים אשר מעוניינים לשחק BC2 :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר לא עניין של שרת זה או אחר מייק, זה קטע של שחקנים, למה אני או אתה צריכים לרדוף אחרי מישהו שיזרוק קופסת תחמושת, חצי שעה?!? והוא ממשיך בשלו!

לא מעניין אותו! זה אוכל אותי, זה מסוג הדברים שהורסים לך את כל החוויה של המשחק ואתה יוצא סתם עצבני ובזבזת חצי שעה, שעה על עצבים... מחרפן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לגמרי מסכים איתך , יוצא לא מעט לשחק מהנדס או חובש (כי מיציתי את הצלף לעת עתה) ואני מוצא את עצמי בלי תחמושת לעיתים קרובות...

לפעמים אני פשוט מת לפני שאני מוצא של מישהו שמת ואז פשוט לוקח ASSAULT כדי שתלא תיגמר לי התחמושת...

צריך פשוט למצוא שרת בחו"ל עם פינג סביר שבו יש שחקנים שיודעים לשחק קבוצתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שגם הבעיה עם התחמושת יותר משמעותית בצד הרוסי , יש המון שחקנים שלא שינו את השפה שאתה שומע הוראות ועדיין שומעים את ההוראות ברוסית...

מצד שני , יש לא מעט דגנרטים שלא יודעים גם אנגלית בסיסית... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שגם הבעיה עם התחמושת יותר משמעותית בצד הרוסי , יש המון שחקנים שלא שינו את השפה שאתה שומע הוראות ועדיין שומעים את ההוראות ברוסית...

מצד שני , יש לא מעט דגנרטים שלא יודעים גם אנגלית בסיסית... ;D

לשנות לדעתי יהרוס מהמשחק...

אני ממש אוהב לשמוע פתאום "Granada pashuaaaaaaa" ואז אני מתחיל לצחוק :)

אין מה לעשות חברים, אם אתם רוצים משחק קבוצתי - נסו את אירופה. בישראל לא תמצאו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שזה לא הורס , יותר מצחיק לשמוע את האנגלית במבטא רוסי.... ;D

הטמטום הוא שבכלל לא היו צריכים לשים את האודיו ברוסית מלכתחילה כשאתה מתקין את המשחק באנגלית.

ברירת המחדל (לפחות לדעתי) היתה צריכה להיות שהאודיו יהיה תואם לשפה שבה התקנת את המשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...