Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 483 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

1) PUNKBUSTER? - אני חושב שאת זה פתרתי ע"י עדכון ה PB, אני לא בטוח אני אבדוק תיכף.

2) איפוס הראוטר עוזר רק לפעמים להודעה שאני מקבל (קודם לא ציינתי את זה). ז"א שאני בקושי מצליח להתחבר. מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, לאחר שנים שאני תמיד אומר 'שחקו בארץ' אני מבין למה כל כך הרבה אנשים משחקים בחול.

בימים האחרונים התחלתי לשחק בחול וזה פשוט תענוג. הטנק שלך פגוע ? אתה יכול לצאת בלי חשש! אחרי יומיים שלמים של בערך שעתיים כל יום - לא לקחו לי כלי אחד! ההפך הוא הנכון, כולם קפצו לתקן. סנייפרים ? אין מה לדבר, הסנייפרים היחידים שראיתי רצו עם C4 למטרות עם איזה G3 ביד.. לא ישבו בבסיס...

ה Black Hawks פשוט כיף! בשרתים הישראלים כל מסוק שני סופו להתרסק בגלל שהטייס רק רצה טרמפ ולא ממש אכפת לו אם מישהו רוצה מסוק.

שלא נדבר על הצד הטכני, איכשהו באירופה עם פינג של 80, המשחק חלק בהרבה מהשרתים הישראלים! אני מנסה לעבור בחלון בישראל, צריך איזה חמישה נסיונות. באירופה, אין שום בעייה!

אני מבין למה אנשים משחקים באירופה למרות שהם מגיבים בקהילות ישראליות ומכירים וכו' וכו'

בוקר טוב .. ככה זה גם במציאות פה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא תמיד נכון.

מדי פעם אפשר ליפול על סיבובים ממש טובים אבל זה לא קורה הרבה

הבעיה הגדולה של שחקנים ישראלים היא בעיקר במשחקים שדורשים עבודת צוות.

מצאתי את עצמי המון פעמים רץ כמו משוגע אחרי טנק של חבר מהקבוצה רק בשביל... לתקן אותו.

או לחלופין שניים איתי בטנק ואף אחד לא טורח לרדת ממנו בשביל לתקן אלא אם כן הוא על סף אבדון :facepalm:

הפעילו פצצה ב A במוד RUSH ? רובם יעדיפו לתצפת מהצד ולהרוג, נדיר שכל הקבוצה עטה על A

ועוד ועוד...

לא סתם ידענו כבר לפני כמה שנים:

שחקו בשרתים ישראלים בגלל הפינגים, בשרתים אחרים בשביל ההנאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא תמיד נכון.

מדי פעם אפשר ליפול על סיבובים ממש טובים אבל זה לא קורה הרבה

הבעיה הגדולה של שחקנים ישראלים היא בעיקר במשחקים שדורשים עבודת צוות.

מצאתי את עצמי המון פעמים רץ כמו משוגע אחרי טנק של חבר מהקבוצה רק בשביל... לתקן אותו.

או לחלופין שניים איתי בטנק ואף אחד לא טורח לרדת ממנו בשביל לתקן אלא אם כן הוא על סף אבדון :facepalm:

הפעילו פצצה ב A במוד RUSH ? רובם יעדיפו לתצפת מהצד ולהרוג, נדיר שכל הקבוצה עטה על A

ועוד ועוד...

לא סתם ידענו כבר לפני כמה שנים:

שחקו בשרתים ישראלים בגלל הפינגים, בשרתים אחרים בשביל ההנאה

אני בנזק-אינטרנציונל ואני מקבל פינג מינימלי של 125ms (שלא לדבר על packet loss קבוע של 5% לפחות...). במשחק פעולה פינג מינימלי לחו"ל של 180ms (בשעות הבוקר המוקדמות...), ופינג 250ms לפחות בערב זה לא שחיק בעליל - אני בד"כ מוצא את עצמי הורג הדדית את האויב בגלל ה-delay.

חוץ מזה, כולם בשרת הישראלי, שהוא היחיד על פי רוב, צ'יטרים. צולפים בי בראש ממרחק בMG, כמו בסרטונים באתר הזה:

http://bc2hacks.blogspot.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בנזק-אינטרנציונל ואני מקבל פינג מינימלי של 125ms (שלא לדבר על packet loss קבוע של 5% לפחות...). במשחק פעולה פינג מינימלי לחו"ל של 180ms (בשעות הבוקר המוקדמות...), ופינג 250ms לפחות בערב זה לא שחיק בעליל - אני בד"כ מוצא את עצמי הורג הדדית את האויב בגלל ה-delay.

חוץ מזה, כולם בשרת הישראלי, שהוא היחיד על פי רוב, צ'יטרים. צולפים בי בראש ממרחק בMG, כמו בסרטונים באתר הזה:

http://bc2hacks.blogspot.com/

פשוט גועל נפש של שחקנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן רובם בשרתים הישראלים הם "צ'יטרים"..., איזה אימרות טיפשיות .

מעולם זה לא קרה לי וכן גם אם זה נמצא -אז במיעוט.

דיברו על אתרים של hacks בצ'ט בזמן המשחק, ככה שלפחות חלק מהשחקנים מודעים לזה. אם היה רק KillCam היה אפשר לדעת הרבה יותר בוודאות (אם המשתמש רואה אותך דרך קיר או אם הוא צולף בפיקסל אחד, או דרך עשן ועוד).

חוץ מזה, עובדה שבשרתים בחו"ל אני מקבל K/D לפחות X2-X3 , שיכול להיות שזה בגלל הפינג הגבוה יותר , אבל בטוח ששם משתמשים הרבה פחות ב-hacks בגלל ה-KillCam.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הופעל Kill Camera בשרת של RaMBo

- על מנת שתוכלו לראות מאיפה הרגו אתכם

- על מנת שתוכלו לדעת כמה חיים נשאר למי שהרג אתכם

- על מנת שתוכלו לראות היכן אתם עומדים לחזור לחיים

- על מנת לעודד חיסול סנייפרים שיושבים יותר מדי זמן בלי לזוז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...