Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 456 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

די נטשתי את המשחק , אין לי ממש כח להתעסק עם הביוס בשביל המשחק...

חוץ מזה , זה לא עניין של "כמה נוח להאשים את הכרטיס המובנה..." אנשים עם אותן בעיות קנו כרטיס קול כזה פשוט בUSB והבעיה שלהם נפתרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ויאטנם שוחרר! D=

מי שהזמין דרך סטים ועדיין רואה את המשחק כ-PRE ORDER בספרייה שלו, שיעשה ריסטרט לסטים (ככה לי עבד). לאחר מכן המשחק "יעלם". מקש ימני על BC2 עצמו ו-VIEW GAME CD KEY. כנסו למשחק והכניסו את ה-CD KEY בתפריט של ויאטנם. תהנו! D=

מי שהזמין דרך EA זה שולח לאט לאט (ככה אני הבנתי) לאימיילים את הקודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו אני ממש נהנה מויאטנם! הכל מרגיש כל כך ויאטנמי כזה. לדעתי ממש השקיעו במפות! רוב הנשקים יותר חזקים מהרגיל אז מתים הרבה יותר מהר. התלונות היחידות שיש לי זה משום מה זה מאוד מרגיש לי כמו MOH. והתלונה השנייה זה שב-RUSH ממש קיצרו את זה. אם אני לא טועה ב-3 מהמפות יש רק 3 תחנות. אולי זה בשביל שהמשחקים יהיו יותר קצרים מי יודע. אני בעד 4 ו-5 תחנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לחוזק של הנשקים. דווקא זה שמתים יותר מהר נחמד לדעתי, לא צריך לרסס מחסנית על בן אדם. כל עוד כל הנשקים OP אז זה אחלה חח.

מה שאני מתכוון זה שמשהו בתחושה במשחק דומה ל-MOH.. התנועות, האנימציות, אפילו חלק מהסאונד. משהו פה דומה ל-MOH וזה עושה לי בע. (אף פעם לא אהבתי את MOH, אחד הכישלונות לדעתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...