Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 451 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כנס לשרת ריק ב-ATACAMA DESERT CQ ותתאמן כמה שבא לך

סבבה, עשיתי את זה, רק שעכשיו מסתבר שהכפתורים הפוכים (כשאני מגביר את המצערת המסוק מנמיך ולהפך, וגם ה- Rudder הפוך)

כמובן שניסיתי לעשות Invert Controls וכל זה, וגם להגדיר את הצירים הפוך, אבל כלום לא עוזר.

טוב נו, כנראה אני אאלץ לשבת בכסא התותחן לנצח.

וגם עכשיו החלטתי שאני לא קונה שום ויאטנם ושום נעליים, נשקול אולי לסלוח להם כשנראה את BF3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט ולא יוצא לי לשחק [חוסר זמן פנוי ] ,אך וואלה נהנתי עכשיו מהמשחק [מפות חדשות ] . ודווקא בשרת ישראלי באמת אחלה חברה ,כמה פעמיים שנכנסתי לחול איאפשר לזוז כולם עם MM40 או צלפים .

°FullˆGaz° מה איתך? [ היית גם :P ]

לגבי מה ששאלת - כאן אתה רואה הכל http://blogs.battlefield.ea.com/Default.aspx##

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, אם קניתי פה את המשחק (יש לי את המשחק על דיסק) אז אני יכול לקנות את BF vietnam דרך , דרך החנות של EA או שאני חייב לקנות אותו גם בדיסק?

כן

וכן

ולא נראה לי שהוא ייצא על דיסק... כל התוכן שלו כבר מגולם בפאץ' ורק צריך CD קיא או שיוך לחשבון EA שלך כדי לשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

°FullˆGaz° מה איתך? [ היית גם :P ]

לגבי מה ששאלת - כאן אתה רואה הכל http://blogs.battlefield.ea.com/Default.aspx##

אני מ-א-ו-ד נהנתי!

הם בהחלט שיפרו את חוויית המשחק עם המפות הללו, בכלל, אם היה שם איזה 64 שחקנים, הייתי חוזר לימים שהייתי מכור ל-BF2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח עם כל הכבוד למפות החדשות, אפילו פעם אחת לא ניצחתי כשהייתי מתקיף, פשוט אי אפשר זה מפות גדולות והאנשים לא ממש מעניין אותם אם מישהו יפוצץ את ה-MCOM או לא.

אני וה-SQUAD שלי מנסים וזה פשוט משימה בלתי אפשרית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח עם כל הכבוד למפות החדשות, אפילו פעם אחת לא ניצחתי כשהייתי מתקיף, פשוט אי אפשר זה מפות גדולות והאנשים לא ממש מעניין אותם אם מישהו יפוצץ את ה-MCOM או לא.

אני וה-SQUAD שלי מנסים וזה פשוט משימה בלתי אפשרית.

זה בגלל שלא היה לך Silent Dawn בקבוצה, שזה אני :)

בדיוק עכשיו סיימתי את הנסיון הראשון עם המפות החדשות ופוצצתי 5 MCOM...איזה אושר. סופסוף המדליה המקוללת הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב אותו דבר. לנצח בצד של המתקיפים במפות האלה זה מאוד קשה. יש יותר מדי שטח פתוח. ותוך זמן הקצר הבניינים היחידים שיש גם הם נופלים ואז פשוט תוהו ובוהו הולך שם, אין איפה להתחבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בגלל שלא היה לך Silent Dawn בקבוצה, שזה אני :)

בדיוק עכשיו סיימתי את הנסיון הראשון עם המפות החדשות ופוצצתי 5 MCOM...איזה אושר. סופסוף המדליה המקוללת הזאת.

מה הכינוי שלך במשחק?

Dima67 הקטע הוא שגם ה-MCOMS ממוקמים במקומות פתוחים, ב-OASIS זה בתוך הבסיס שלהם ממש מול הטנק שלהם.

ולא משנה מה אי אפשר אפילו להפעיל את הפצצה.

זה באמת בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכינוי שלך במשחק?

Dima67 הקטע הוא שגם ה-MCOMS ממוקמים במקומות פתוחים, ב-OASIS זה בתוך הבסיס שלהם ממש מול הטנק שלהם.

ולא משנה מה אי אפשר אפילו להפעיל את הפצצה.

זה באמת בעיה.

כמו תמיד ..אפשר פשוט להיתאבד עם C4 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...