Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 234 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא זה לא בגלל זה

החל מוינדוס , הטמיעו במערכת הפעלה משהו שגורם ל"האצת" העכבר, אני חושב שזאת הסיבה למה למשל בוינדוס 98 אם הייתם מעלים את הסנסיטיביטי העכבר היה מדלג על פיקסלים

יש קובץ טוויק שמבטל את זה לגמרי אבל כנראה שפה הם מכניסים תיקון שעושה את זה רק למשחק

מה שגרוע בזה לשחקנים המקצועיים זה שמתי שהם רוצים להביא הדשוט אז שהם מזיזים את העכבר מהר הוא יאיץ מעל ההמהירות שנקבע לו מה שיגרום לפספס את ההדשוט

ואם השחקן יאיט את העכבר אז זה יאיט יותר מדי ואז תגיעו בדיוק כמה פיקסלים רחוק מהמטרה וככה תפספסו שוב

ביטול ההאצה מבטיח מהירות קבועה שלא משתנה

זה יותר קריטי לנשקים מדוייקים כמו צלפים וכו'

לא כל כך קריטי למטולים וטילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח תודה

עליתי לLVL 27 סוף סוף... בכל מקרה שלחתי עוד פעם בקשות חברות לחבר'ה פה (NUCLEO מייק ועוד ועוד ועוד) תאשרו אם תקבלו אותן, כי לפי מה שאני זוכר יש בעיות עם הדואר הפנימי של BC2

אגב, הוספתי את השרת למועדפים 20 פעם ולמרות הכל אני לא רואה אותו במועדפים :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבדו קשה על העדכון והביאו לנו 500 מגה שכוללים כמעט כל מה שרצינו (client side) עכשיו נותר לקוות שהתיקונים באמת מתקנים (:

ועכשיו.. בבקשה בבקשה שיתנו לנו בעדכון השרת R12 את הטוויק הקטן המיוחל לפרוטוקול ה RCON

בבקשה... :'(

אהה ומנהלי שרת יקרים שלי (:

Client - New chat system allows chatting when dead (but not during end of round) and keeps a 100 lines log
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, יש כבר פיתרון לבעייה שהמשחק קופא וחייב לעשות ריסטרט בגלל הדרייברים של הכרטיס קול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...