Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 119 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

הלוואי וזו היתה אחת מהבעיות היותר רציניות של המשחק הזה... :lol:

שייתנו לאדמינים כלים נורמליים להריץ את השרתים שלהם, שייאפשרו A.B נורמלי, שייאפשרו למקסס בין מצבי משחק, שיוסיפו DEV CONSOLE... לא חסר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רק רשמתי את הפתרון הזה , לא רשמתי שזהו , המשחק עכשיו מושלם ושכולם יפסיקו להתלונן... :lol: :lol:

אגב תלונות , שגיא , אתה חייב לעשות משהו עם הBase Raping הזה שעושים בשרת, זה נהיה בלתי נסבל.

אתמול הפסקתי לשחק ב01:15 לפנות בוקר (שזה שעתיים לפני התכנון :lol: ) רק בגלל הBase Raping הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הרבה מה לעשות. כל עוד אני או יגאל או mishax1 לא שם - לא ניתן לטפל בזה. אתם מוזמנים לדווח לי בה"פ (כפי שציינתי בת'ראד השרת) על משתמשים שנתקלתם בהם עושים את זה, והם יטופלו בסבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזק בינלאומי ? חיבור חייגני?

אם ענית כן לכל השאלות אתה יכול נסות להתנתק ולהתחבר מחדש עד שתקבל כתובת אייפי שמתחילה ב79.182 או 79.183 זה יכול אולי לעבוד.

תודה MISHAX,

אני מתחבר בבזק בנלאומי עם ראוטר שמחייג (PPPOE)

זאת הכוונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלחו לי על הנוביות...

מה זה base raping? :P

זה שהקבוצה היריבה (בדר"כ זאת שמגינה) מתקרבת לבסיס שבו קבוצת ההתקפה עושה ספון Spawn ומורידה את השחקנים בצורה כזאת או אחרת (צלפים,M60 או ארטילריה) מבלי לתת לה סיכוי לשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהקבוצה היריבה (בדר"כ זאת שמגינה) מתקרבת לבסיס שבו קבוצת ההתקפה עושה ספון Spawn ומורידה את השחקנים בצורה כזאת או אחרת (צלפים,M60 או ארטילריה) מבלי לתת לה סיכוי לשחק...

זה קורה כמעט כל סיבוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכנן לקנות BC2 כנראה מחר. יש לי כמה שאלות.

מה ההבדל נניח לקנות עותק מוחשי או עותק דרך STEAM? מה עדיף? איך רובכם קניתם?

יש שרתים בארץ שניתן לשחק בהם? יש לאגים בשרתים בחו"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...