Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 98 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

כשאתה רואה --- בפינג זה אומר שהוא מעל מספר מסויים.

אין טעם לכתוב 5000 פינג אז יש --- . כשאני מסדר את הרשימה לפי פינג יש בסוף תמיד כמה ---

גם אני משחק דרך סטים ואין הבדל עם מנהל או בלי.

אז כנראה שלא הבנת.

כל השרתים שלי מופיעים בלי פינג, גם כאלה שאמור להיות בהם פינג נמוך.

עריכה: אז נכנסתי לתיקיית סטים ועשיתי "הפעל כאדמיניסטרטור" על הEXE של באטלפילד.

אומנם אני רואה עכשיו את הפינג של השרתים, אבל משום מה אני לא יכול לפתוח את הSTEAM UI במהלך המשחק עכשיו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

I shot the window's frame, you cannot get out or break it.

And its a game so jumping out from the second floor shouldn't be a problem.

This game has alot of problems, bugs and glitches stop telling yourself its fine.

אם הייתה לי הסבלנות לצלם סרטון בו אני תוקע את עצמי בחלון ושובר את קו העץ שבאמצע ומשתחרר - הייתי עושה זאת. תאמין לי שזה אפשרי, אין לי אינטרס להמציא דברים כאן.

(הערה: אולי אני אעשה זאת, אם לא תראה התנגדות. אם לא תרצה לראות אז חבל על הטרחה- רק תאמר)

לגבי קפיצה מקומה שנייה ושאר הבאגים - תגיד את זה ל-EA/Dice, זה לא בעיה שלי. אני רק אמרתי שהסרטון שלך לא רלוונטי כי גם במציאות ניתן להתקע וגם כי יכולת להשתחרר משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקודם אמרתי כמה שמעצבן אותי עניין הדקירה. נראה לי שמצאתי משהו שעוד יותר מרגיז אותי.. כמה שה-shotties במשחק הזה עלובים. על הנייר הם חזקים אבל המון פעמים אני מתחיל לשחרר עופרת על מישהו עם ה-SAIGA והוא מסתובב והורג אותי עם כלשהו שאינו shotgun. הרי לא אמור להיות יתרון בטווח קצר ל-shotgun? זה ממש עלוב וממש מרגיז!! אני מצליח להרוג עם ה-SAIGA רק כשיש לי יתרון כלשהו.. נניח השחקן השני לא ירה עליי בחזרה או שהוא לא ראה אותי / באתי מאחוריו. כנ"ל במצב ההפוך, מצליחים להרוג אותי עם ה-SAIGA רק כשאני ממש מופתע ולא מוכן לזה. אם יש לי PP2000/AKS74U/UMP45/M16A2/M416/AN94 (שלא נזכיר M60) ולאויב עם ה-SAIGA אין יתרון עליי (לא כולל מרחק, אפילו שיהיה חצי מטר ממני) ===> אין לו שום סיכוי.

גם מעצבן ה-M60 שהוא כ"כ OP.. הנשק הזה קטלני מטווח קצר יותר מכל ה-shotguns שיש ברשימה. טוב שהם הולכים לסדר את זה!! נראה לי שאם הם יחלישו אותו יותר מידי אז אני עובר ל-SAW.. יש לו קצב ירייה קטלני!

אגב, תראו משהו דפוק- ה-SPAS מעט יותר חלש בעוצמה מה-870.. חוץ מזה הם זהים לחלוטין. אז למה לעזאזל שחקן חדש צריך לחכות שה-SPAS יפתח לו אם הוא לא טוב בשום פרמטר מה-870 שמקבלים מההתחלה!? כנ"ל לגבי ה-USAS, למה לעזאזל שאני אשחק איתו אם ה-SAIGA לרשותי מתחילת הקמפיין במולטי והוא יותר חזק?? :facepalm:

מאילא reload יותר מהיר או משהו זניח שלא רואים ב-stats בתוך המשחק.. אבל לא, הם לא טובים יותר בשום פרמטר על פי האתרים שהבאתי קודם של המידע על הנשקים והכלים. שום פרמטר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהמשך למה שרשמת , כמעט כל הUNLOCKS במשחק הזה נפתחים בצורה לא הגיונית , עד שאתה פותח נשקים כביכול טובים יותר אתה מגלה שהנשק שקיבלת בDEFAULT הוא יותר טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהמשך למה שרשמת , כמעט כל הUNLOCKS במשחק הזה נפתחים בצורה לא הגיונית , עד שאתה פותח נשקים כביכול טובים יותר אתה מגלה שהנשק שקיבלת בDEFAULT הוא יותר טוב...

נכון אבל אי אפשר לומר את זה על כל הנשקים. יש נשקים שבפירוש לא ניתן לומר שאחד מהם יותר טוב - פשוט כי לכל אחד היתרונות והחסרונות שלו. זה מה שאני אוהב ולדעתי צריך לעודד.. כך כל אחד יבחר את הנשק שלו ועם הזמן והניסיון ישתפר בו. אי אפשר שיהיו כמה נשקים אשר באופן מוחלט טובים יותר מאחרים. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח... בגלל זה רשמתי "כמעט כל הUNLOCKS " ולא "כל הUNLOCKS" :lol:

נכון , יש נשקים שאתה לא רואה עדיפות שלהם על אחר וכמו שאמרת , לכל היתרונות והחסרונות.

עדיין צריך להיות איזשהו סדר הגיוני לפתיחה שלהם , יכול להיות שאני לא מבין את הסדר אבל שיהיה... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אנשים, אני ממש מבולבל.

כבר איזה 5-6 שנים שלא שיחקתי , ולמען הכנות, אני לא זוכר כלום.

אני מבולבל רצח במשחק. זה כ"כ שונה מCOD שאני פשוט לא מצליח להסתדר שם.

יש לי כמה שאלות, אודה לעוזרים.

1) האם יש מערכות "תגובות מהירות" \ פקודות בדומה לBF2?

2) בהמשך לשאלתי הקודמת, הכפתור Q, לפי מה שהבחנתי, מאפשר לסמן את מיקום האויב שנמצא בטווח הראייה שלך. למה זה טוב? למה אין לי מיני מאפ במהלך המשחק?

3) האם יש איזושהי יכולת אינראקציה בין חברי SQUAD שהצטרפתי אליה? [למעט היכולת לעשות SPAWN ליד כל אחד מחברי הצוות]

4) איזה מצבי משחק קיימים למעט מצב הCONQUEST הקלאסי? ומה מטרתם?

5) האם יש לי דרך לאמוד מה הפינגים??? אני פשוט מתחרפן מהעובדה שבסרבר בראוזר כתוב לי פינג 70 על שרת מסוים וכשאני נכנס זה יותר בכיוון של 300...

6) איך אני מזין כתובת של שרת באופן ידני? [נניח ואני רוצה להתחבר עכשיו לשרת של HWZONE, איך אני עושה את זה?]

7) האם יש מערכת של AWARDS כלשהי? איפה אני רואה אותה?

8 ) האם קיימים במשחק PERKS לדמות [בדומה לCOD?], באם כן, היכן אני ניגש לבחירתם?

9) האם קיימות אפשרויות ל"נשקים לחיסול המוני", הכוונה, היכולת לסמן מקום להפצצה או UAV ודברים בסגנון? [בדומה ליכולת של הקומאנדר במשחק הקודם לסמן לארטילריה ויו איי בי]

אודה למי שיענה לי, אני רוצה להתחיל להנות מהמשחק, בינתיים אני רק מתוסכל :S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שיחקתי באף משחק בסדרת BF חוץ מBC2 אז אני אנסה לענות על מה שאני יודע מBC2.

1.לא יודע למה התכוונת בפקודות מהירות אבל כחלק מSQUAD , אתה יכול לסמן מטרה (כמו דגל בCONQUEST או עמדה בRUSH) ו"להגיד" לחברי הצוות שלך לתקוף/להגן/לכבוש וכד' בלחיצה על Q , זה אוטומטי.

2.לגבי Q , יש מיני מאפ אבל האוייבים לא מסומנים בה עד שאתה לא מסמן אותם עם Q - רק את הקבוצה שלך אתה רואה (אאל"ט).

3.איזו אינטרקציה? לשבת באיזה בית ולשתות בירה? :lol: , יש לך את אפשרות הSPAWN וכמו שרשמתי לך ב1 - הקטע הוא שאם אתם משתפים פעולה ביחד אז אתם מקבלים עוד נק' על ביצוע משימות של הצוות.

4.CONQUEST וRUSH שזה קבוצה בהתקפה וקבוצה בהגנה על סדרה של 2 עמדות בכל קטע וסה"כ יש 4 קטעים כאלה במפה (שוב - אאל"ט) - יש בשביל זה את העמוד הראשון של הת'רד הזה - רוני עשה עבודה יסודית בלהסביר את הדברים האלה (ודברים אחרים) ויש גם את SQUAD RUSH שזה רק 4 קבוצות של 4 (4 על 4) SQUAD DEATHMATCH שזה 4 על 4 בקרב הריגות.

5.לא בדיוק - זה סוג של באג שידוע לEA בבראוזר מופיע פינג ובמשחק LATENCY (או הפוך , לא בדיוק זוכר)

6.לא יודע ,גם אני רוצה לדעת... :lol:

7.איזה AWARDS? אתה מקבל בונוסים של נק' על ביצוע כל מיני פעולות במשחק למשל 5000 נק' ששיחקת יום שלם , X נק' על 500 הריגות בHS וכו'..

כל אלה מופיעים תחת MY STATS בתוך המשחק.

8.אין PERKS כמו בMW2 לדוגמא , יש לך את הקיטים ובתוך כל קיט יש לך 3 SPEC (ספיישלים) שאתה יכול לבחור - אחד קשור לכלי (זום, מסך עשן , ירי משני וכו'), השני שקשור לאביזרים שאתה נושא (תוספת תחמושת,רימונים,כוונות כאלה ואחרות) והשלישי גם משהו שקשור באביזרים - לא זוכר בדיוק...

9.אין ניוקים פה או סמני - יש לך אפשרות להטיס UAV בצורה שאתה שולט עליו - ירי של טיל ומכונת ירייה (אם בחרת את הSPEC שנותן ירי משני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...