Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 67 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

אממ לא, לא ענית לי לי משום שלא יצא לי לשאול דבר מאז הבטא :P

שגיא, לכמה זמן המימון הזה? :D

התשובה פה,

30$ לחודש לשרת של 32 שחקנים , חוץ מזה אין יותר תחזוקה חוץ מנוכחות אדמין למקרה שיש בעיות...

אבל עכשיו השתר מתממן ע"י האתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

JoeGrant - אדמיניסטרטור בפורומים של E.A UK ומנהל מחלקת ה Q.A ב DICE' date=' ביקש את כתובת הדוא"ל של התמיכה בבזק בינלאומי לאחר שפרטתי לו בה"פ את הבעיות שאנו חווים, כמו-כן גם סיפקתי לו את כתובת ה IP שלי, וצרפתי POOLים נוספים של שני משתמשים מהפורום, הנמצאים בבזב"ל ומדווחים על אותן התופעות.

ככל הנראה שאכן ישנן בעיות קישור קונקרטיות אשר מקשות על התחברות של משתמשים מסויימים, בשעות מסויימות, לשרתי המשחק.

כל שנותר כעת הוא להחזיק אצבעות, ושבזב"ל באמת תשתף פעולה עם DICE אם היא באמת תתבקש לעשות זאת. :-\

[/quote']

מה אמרת להם שהם החליטו לבוא לדבר עם . זה משהו מאוד נדיר כשהחברות האלה באמת מקדישות לנו תשומת לב.

דף שלישי ברצף שאני פןתח p:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיפקתי להם את טווחי הכתובות הכלליים - 84.1xx / 82.1xx / 80.1xx / 79.1xx (היכן שאני נופל) ושאלתי אם יש ביכולתם לנטר את הגישות מהן לשרתים של E.A בשביל לראות אם יש בעיה כלשהי - אני משער שכתובת ה IP שלך נמנית מבין הטווחים שרשמתי, אין לי בעיה לשלוח לו הודעה נוספת עם כתובות נוספות (רצוי ממשתמשי MPLS, בעלי כתובת IP סטטית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר שאף פעם לא מזיק לפנות לדרגים הבכירים, לפעמים אתה מופתע לטובה.

הבעיה שאני עדיין סקפטי, הרבה פחות לגבי DICE האמנם, אם כי הרבה יותר לגבי בזב"ל. בספק אם מישהו שם יזיז את העניינים בלי לצפות/לדרוש שאותם משתמשים ישדרגו את המנוי שלהם ל"גיימר" (הקטע המשעשע הוא שאחד או יותר מטווחי הכתובות שציינתי, רלוונטיים למשתמשי חבילות הגיימר בלבד). זה יהיה פשוט בזיון אם בשביל להיות זכאי ליכולת להתחבר לשרת משחק בשעות מסויימות אני אצטרך לשלם יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה יש לי E8400 ו-HD4850, משום מה להרבה שחקנים זה טוען בהרבה יותר מהר את המשחק...

עד שאני מתחיל לשחק הם כבר תפסו איזה דגל. :P

יש לי את אותה בעיה :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עושה רושם שישנה בעיה גורפת עם משתמשי ATI, אשר גוררת זמני טעינה ארוכים. הנושא הועלה כבר מס' רב של פעמים בפורומים של E.A UK. סביר להניח שהדבר ייפתר עם עדכון עתידי שיישתחרר למשחק עצמו.

ה Workaround עבור חלק מהמשתמשים הוא קיבוע ה DxVersion בקובץ ה settings.ini ל 9 או 10 (ולא להסתמך על המצב האוטומאטי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* עוד משהו, שימו לב לאחד שקוראים לוXtr3m3r

אני לא בטוח שהוא צ'יטר אבל היום הלכתי בport valdez ואני כמעט בטוח שראיתי אותו עם סימן כחול מעל הראש אז פשוט הלכתי לידו, פתאום אני מקבל יריה לראש והוא הורג אותי.

הוא נוב מידי בשביל להיות צ'יטר.

אתמול בלילה היה צ'יטר בשרת שלכם שהרס לכולם ת'משחק.

אחד האדמינים נכנס ולמרות שכל השרת צעק לו שיתן באן לצ'יטר, הוא התמהמה

ורצה לקחת או אלוהים יודע מה...עד שהוא זז הצ'יטר ברח בשביל להימנע מבאן.

אולי כדאי שתחליטו על דרכי פעולה במצבים כאלה כדי שמישהו אחד לא יהרוס לכולם במשך שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא האם מישהו בעל עותק לא מקורי יכול לשחק במולטיפלייר , האם זה נפרץ.. כי אם כן.. תתחיל פה מחלת צ'יטרים כמו בMW2.

אני מאוד מקווה שלא, כיוון שמי שיקבל באן לשרת X לא יוכל לחזור אליו בחיים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...