Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 58 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

תבדוק באופציות, דווקא כל הרוסית די מוסיף למשחק, הרי אתה משחק בתור חייל רוסי למה שהוא יידע אנגלית? :silly:

הייתי עכשיו בשרת, איזה קרב יפה היה, היינו כולנו באטרף ובדקה שאנחנו נכנסים כמעט לבסיס האחרון ולסיים את הסיבוב עם חיוך מאוזן לאוזן השרת קרס :D

והחרא הוא שכל הנקודות שצברתי מתיקון הטנקים ומההריגות נמחקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לגבי כל מה שאמרתם על הסנייפר/ריקון , נתחיל בזה , שאני בכלל לא מתייחס אליו בתור "סנייפר" הוא RECON - סייר/תצפיתן.

כשאני משחק איתו , האצבע שלי כל הזמן על Q כדי לסמן אויבים , זה שיש לו רובה צלפים זה בונוס מבחינתי :lol:

כן, חלק לא קטן מהניקוד שלי בתור recon בא מהQ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה שיידע רוסית רק שלא ידבר אותה :lol: :lol:

לא ראיתי משהו בהגדרות על זה , אם מישהו יודע מה צריך לעשות אני אשמח לשמוע.

הבעיה שלי עם הרוסית היא שבמקום שתראה חייל ותלחץ על Q כדי לבקש תחמושת או חובש או לדווח על אוייבים , אתה צריך להתחיל להתעסק עם הצ'אט הקבוצתי כדי לבקש את הדברים האלה , כמה פעמים ראיתי את Nike או אחרים מבקשים תחמושת כמו מטורפים ואף אחד לא עוזר (כמעט).

כן, חלק לא קטן מהניקוד שלי בתור recon בא מהQ.

גם שלי... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשפות שונות יש יתרון - אם אתה משחק אמריקאי ואתה שומע רוסית אז אתה יודע שצרות מגיעות.

לחיצה על Q כשאתה מסתכל על שחקן אויב עושה עליו ספוט.

בקשת או ריפוי מתבצעת אם אתה לוחץ על Q כשאתה מסתכל על שחקן אסולט או מדיק מהקבוצה שלך .

הוראת תקיפה או הגנה מתבצעת כשאתה מסתכל על מקום ההגנה/התקפה ולוחץ על Q.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל קלאס פה יש תפקיד,

assault-התקפה, סיפוק תחמושת לשאר הסקוואד.

-בגלל זה הוא היחידי שיש לו מוטולים כי הוא התקפי והתפקיד שלו זה להיכנס ראשון ולנקות את השטח.

מהנדס-השבתת טנקים, תיקון טנקים.

-מהנדס הוא לא התקפי אבל הוא שימושי בהשבתת טנקים ולעשות חורים במבנה, בנוסף לזאתי הוא יכול עם המקדח שלו לתקן טנקים שניזוקו.

אז אם כבר, המהנדס לא תורם כ"כ הרבה לסקוואד.

מדיק-ריפוי והשבת חיים חברי סקוואד.

-המדיק נושא תת מקלע שזה דווקא טוב בשבילו כיוון שהוא צריך לרפא הרבה חבר'ה ואין לו זמן לטעון את הרובה לעיתים קרובות כי הוא מסתובב כל הזמן בשטח פתוח. הוא שימושי בריפוי וההתקפה שלו לא רעה, אבל בכללי הוא לא מיועד להתקפה.

Recon-חיסול מרחוק, ארטילריה, הגנה.

הריקון (או במילים מובנות, סנייפר) משמש להגנה כך שהוא מגבה את הסקוואד שלו מרחוק ומיירט כל צלף\חייל שמפריע לתפקוד הסקוואד. זה כולל את קבוצת הסנייפרים שיושבים בצד השני של המפה ומחכים לסקוואד שלו, בגלל זה הארטילריה, הוא יכול להפציץ קבוצות שלמות בקלות.

אז הנה, אל תגידו "מה assault מועיל? מה סנייפר מועיל? יש למדיק חרא רובה!"

לכל קלאס יש תפקיד, אני אוהב ליהיות סנייפר, ואני כן תורם לסקוואד ככה שאני מגבה אותם מרחוק מקבוצת הסנייפרים שממול, כי כולנו יודעים כמה זה מעצבן שסנייפר אוייב הורג אותך ולא היה לך צ'אנס כי הוא רחוק מדי.

אני אבל לא רק סנייפר, אני גם מהנדס, תיקון טנקים והRPG הם גם כן כיפים (ומביאים נקודות נוספות אם זה כ"כ חשוב לכם) וזה גם כן תורם למשחק.

אני לא מייחס תשומת לב רבה מדי ליחס ההריגות\מיתות שלי, או לנקודות שאני צובר, אני קודם מייחס תשומת לב לכמה שהמשחק כיף באופן כללי ולעזור לסקוואד שלי כמה שיותר, זהו.

מה אתה אומר!

אנג'יניר אחד היעילים לסקוואד, אתה יודע שניצחנו במפה מסויימת באיזה סרבר באירופה בגלל שאני כל הזמן הייתי מאחורי טנק ותיקנתי אותו כל פעם שהוא חטף?

ושאני הורדתי רכבים שהיו מטרד? בוא נראה אותך מרפא או תוקף בזמן שאיזה מסוק חג מעל הראש שלך או איזה טנק מפציץ אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף יש שיפור אצל שרתי EA, לפחות עד עכשיו. :xyxthumbs:

לדאבוני זה עדיין לא המצב אצלי. חזר להיתקע על Updating Stats בתפריט הראשי, ולזרוק אותי משרתים כל כמה דקות. FAILz!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרשימה המעודכנת-

BC2: Jaggernaut HWZone: Ironhide

BC2: 1-Nike-1 HWZone: !_Nike_!

BC2: IL-RROONNII HWZone: rroonnii

BC2: Trumpeldor HWZone: Trumpeldor

BC2: MaxerSKV HWZone: maximskv

BC2: nucleo HWZone: nucleo

BC2: J0HNIE HWZone: J0HNIE

BC2: Born2Kill HWZone: °FullˆGaz°

BC2: B.D.B. HWZone: B.D.B.

BC2: M1keil HWZone: M1keil

BC2: mishax1 HWZone: mishax1

BC2: AlphaCygni HWZone: ™ALÞHÃ

BC2: esaly HWZone: esaly

BC2: SimonSix HWZone: SimonSix

BC2: NewB1KanewB HWZone: Thant

BC2: oakeY HWZone: german103

BC2: Yoel47 HWZone: Yoel47

BC2: eden HWZone: edenn

BC2: Elite_Sniper HWZone: Tzafrir

BC2: [s6]XTZ-Mike HWZone: Xtazy-Mike

BC2: Maor66 HWZone: Maor66

BC2: Mafiozox HWZone: Trans_Europe_Express

BC2: Serenei HWZone: Serene

BC2: 1337Din HWZone: 1337Din

BC2: EgoManiac HWZone: ™Ego-Maniac

BC2: Cocaine^Cowboy HWZone: Timor

BC2: Guy950 HWZone: Guy950

BC2: fighterisr HWZone: fighter

לגבי הדיון שלכם לגבי הקיטים.

assault- ראשית, אני מסכים עם אסף אבל יש מה להוסיף- לא כל הריגה עם 40MM GL היא הריגה של פחדן/noobtuber. התוסף הזה מוגבל בזמן הטעינה שלו ובכמות שלו, ומלבד זאת הוא לא שווה כלום בידיים שלא מיומנות. לא כל אחד שהורג אותי עם noobtube מרגיז אותי, אלו שמרגיזים אותי הם אלו שאני רואה ב-killcam שיש להם מספר הריגות מגוחך עם הנשק הזה. דוגמא טובה וחלק כאן זוכרים שאמרתי להם על זה היא שחקן ברמה 10 עם 8 כוכבי זהב על תוסף ה-40MM GL. מה תגיד על זה? הבן אדם הולך עם המטול, מבחינתו זה הנשק. לא חייב להגזים, גם שחקן ברמה 20 עם 8 כוכבי זהב מבחינתי הוא פחדן. אני רמה 30 ויש לי רק כוכב אחד או שניים בתוסף הזה כי אני משתמש בו רק כשהוא ממש נחוץ.

medic ו-engineer- הנשקים של המדיק ממש לא חלשים, הם יכולים לשמש גם להתקפה, רק תתקפו מהר כי התחמושת תגמר לכם במידה ואתם לבד, למרות שיש לכם הרבה ממנה בהתחלה. יורים בצרורות ולא בתנועה (מתכופפים)- הורגים באותה מהירות כמו assault. כנ"ל לגבי המהנדס.. לכל יש את הטווח האפקטיבי שלו. אם אני עומד ממש מול assault עם ה-AKS74U- לא אכפת לי איזה יש לו - אין לו שום סיכוי נגדי. יש לי עם קצב ירייה גבוה יותר שנועד לטווח הזה. בידיוק כמו של-assault אין סיכוי מול צלף במרחק של 200 מטרים.

מה אתה אומר!

אנג'יניר אחד היעילים לסקוואד, אתה יודע שניצחנו במפה מסויימת באיזה סרבר באירופה בגלל שאני כל הזמן הייתי מאחורי טנק ותיקנתי אותו כל פעם שהוא חטף?

ושאני הורדתי רכבים שהיו מטרד? בוא נראה אותך מרפא או תוקף בזמן שאיזה מסוק חג מעל הראש שלך או איזה טנק מפציץ אותך

בהחלט. אנשים שוכחים את האיש הקטן הזה שמתקן להם את הטנקים. בשביל נקודות או לא- אחרת לא היו להם טנקים והם היו נכשלים במה שהם עשו.

recon-

חיסול מרחוק, ארטילריה, הגנה.

הריקון (או במילים מובנות, סנייפר) משמש להגנה כך שהוא מגבה את הסקוואד שלו מרחוק ומיירט כל צלף\חייל שמפריע לתפקוד הסקוואד. זה כולל את קבוצת הסנייפרים שיושבים בצד השני של המפה ומחכים לסקוואד שלו, בגלל זה הארטילריה, הוא יכול להפציץ קבוצות שלמות בקלות.

אז כאן אתה טועה, ה-recon הוא הסייר בקרב, הוא ה"spy" אם תרצה. משמעות המילה recon היא לא sniper, אפילו לא קרוב. יש לו רובי צלפים שבכלל לא אפקטיביים בטווחים גדולים- אז אל תגיד לי שהוא משמש רק בתור צלף. ואל תשכח שיש גם shotguns ועוד נשקים שיש לכל התפקידים. הוא גם התפקיד השני היחיד שיכול להשתמש ב-C4- ואיך תשתמש בזה אם אתה מתחבא מאחורי סלע 250 מטרים מהאויב?

ושוב אני מסכים עם אסף, יש יותר מידי צלפים ואני אוסיף ואומר שזה בשרתים הישראלים. חבל שלא הגבילו את כמות הצלפים שיכולים להיות בקבוצה- נניח 4 או 2.

יש כאן מישהו ששיחק MW2 ורוצה למכור את ה account שלו?

כן, פרסמתי ב-tradezone.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

recon-אז כאן אתה טועה, ה-recon הוא הסייר בקרב, הוא ה"spy" אם תרצה. משמעות המילה recon היא לא sniper, אפילו לא קרוב. יש לו רובי צלפים שבכלל לא אפקטיביים בטווחים גדולים- אז אל תגיד לי שהוא משמש רק בתור צלף. ואל תשכח שיש גם shotguns ועוד נשקים שיש לכל התפקידים. הוא גם התפקיד השני היחיד שיכול להשתמש ב-C4- ואיך תשתמש בזה אם אתה מתחבא מאחורי סלע 250 מטרים מהאויב?

אז טעיתי, למדתי והשכלתי :)

ציפיתי שאני אטעה איפשהו ועכשיו הבנתי יותר טוב לגביו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל קיט שאני לוקח לא משנה איזה, כל אויב שאני רואה אני לוחץ Q, האצבע שלי עושה תנועה אוטומטית מהמקדש של ה"A" ל "Q" תוך כדאי ריפלקס.

גם בשביל שאני אראה לאן האויב הולך, וגם בשבילי חברי הקבוצה.

באמת חבל שלא הגבילו את כמות הסניפרים לכל קבוצה. למשל בATACAMA DESERT בבסיס הראשון בלתי אפשרי לרוץ חופשי שם.. :bash: :bash:

ואני עדין לא מסכים עם הנשק שתקעו למדיק, למדיק צריך להיות נק"ל(נשק קל כמו M16/כמו של האנג'יניר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אז כבר- לא סתם יש לו הסוואה. יש המוןןןן עצים ושיחים במשחק הזה והוא משתלב נפלא בהם.

אתמול ב-port valdez אחד עם קיט של recon ירה עליי מאיזה מבנה. זה היה thant כאן מהפורום. אחרי שהחיים שלי התמלאו הלכתי לדקור אותו. הלכתי מסביב לבניין ולא מצאתי אותו, חשבתי שהוא הלך. עצרתי בשביל לדבר עם מישהו ב-mohawk במיקרופון- והוא דקר אותי. הוא התחבא ליד עץ. ואני פאקינג חיפשתי ליד אותו עץ!! זה לא שלא בדקתי שם. רק שתבין כמה בעייתי לראות אותו.

עוד דוגמא היא בבטא שאני התחבאתי ליד עצים בבסיס ההגנה (כשאני בהתקפה) ופשוט חיסלתי המונים והם לא ידעו איפה אני (כי ב-Kill cam רואים שאתה ליד עצים, זה לא אומר יותר מידי להבדיל אם היית ליד מבנה שנראה מוכר). פשוט עשיתי להם טבח.

אז תדע שאפשר לעשות המון עם ה-recon ולא רק להיות צלף מ-200 מטרים.

אגב צלפים- OMFG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...