Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 156 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

טיפ: אם אתם לוקחים Kit של מדיק ורוצים להחיות אותו.. באותו רגע שאתה לוחצים בעכבר להחייאה עם ה-defib, תלחצו גם E (או המקש שהגדרתם לשימוש כללי [כניסה לכלי רכב/הפעלת פצצה/החלפת קיט]. מה שיקרה זה שהקיטים יתחלפו וכך לא יקרה שהוא יחזור מהמוות עם הקיט שלכם. כולם שמחים.. end of story. :)

טיפ ענק, לקחתי בשתי הידיים !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האמת שניסיתי את זה היום פעם אחת וזה לא עבד לי. אני מניח שצריך לעשות כמה ניסיונות בשביל להבין את התזמון הנכון של ה-defib+e.

לגבי spawn camping, זה באמת דבר מגעיל.. לי אישית נדיר שזה קורה כי אני תמיד בכוננות ואני תמיד סורק את השטח. המון פעמים אני מוצא stragglers (במיוחד בהתקפה כשכל פעם מתקדמים בסיס) ואני מחסל אותם. אם הם בכוונה נשארו אצלנו בבסיס (יודעים למשל אם עברו 5 דקות מאז שהתחלפו הבסיסים והם עדיין שם) כדי לעשות cheap-shots, אז זה באמת גועל נפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;D

מצאתי דיל שווה במיוחד:

Product Description

We are now offering a Battlefield Bad Company 2 soldier Speed-Levelling service.

We can unlock ALL WEAPONS within 4 days GUARANTEED! Only £39.99.

We use special techniques in the game to gain XP at over 100 times the rate of standard gameplay

http://www.cjs-cdkeys.com/products/BFBC2-Levelling-service-%252d-ALL-UNLOCKS-WITHIN-4-DAYS!.html

זה אומר שאני נותן למישהו לשחק במשחק שלי למשך 4 ימים, הוא פותח את כל הנשקים ומשלם לי 40 פאונד על התענוג ?

Sweeeeeet deal !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שניסיתי את זה היום פעם אחת וזה לא עבד לי. אני מניח שצריך לעשות כמה ניסיונות בשביל להבין את התזמון הנכון של ה-defib+e.

לגבי spawn camping, זה באמת דבר מגעיל.. לי אישית נדיר שזה קורה כי אני תמיד בכוננות ואני תמיד סורק את השטח. המון פעמים אני מוצא stragglers (במיוחד בהתקפה כשכל פעם מתקדמים בסיס) ואני מחסל אותם. אם הם בכוונה נשארו אצלנו בבסיס (יודעים למשל אם עברו 5 דקות מאז שהתחלפו הבסיסים והם עדיין שם) כדי לעשות cheap-shots, אז זה באמת גועל נפש.

קורה במפות מסוימות שבתור recon יוצא לי להשאר מאחור, אבל אני מקפיד לא להרוג אנשים שרק חזרו למשחק ממוות, אני לרוב מטווח סנייפרים שמתקמפרים באיזור הspawn או מתגנב לUAV ודוקר את המפעיל וכדומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;D

מצאתי דיל שווה במיוחד:

Product Description

We are now offering a Bad Company 2 soldier Speed-Levelling service.

We can unlock ALL WEAPONS within 4 days GUARANTEED! Only £39.99.

We use special techniques in the game to gain at over 100 times the rate of standard gameplay

http://www.cjs-cdkeys.com/products/BFBC2-Levelling-service-%252d-ALL-UNLOCKS-WITHIN-4-DAYS!.html

זה אומר שאני נותן למישהו לשחק במשחק שלי למשך 4 ימים, הוא פותח את כל הנשקים ומשלם לי 40 פאונד על התענוג ?

Sweeeeeet deal !!!

אתה משלם להם את הכסף ולא הם לך :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol:

קשה לי אבל להאמין שהם לא יגנבו לך את החשבון או לא משתמשים בצ'יטים.

הסתכלתי עכשיו באתר והם מראים תמונה שהשיגו 20000 נקודות, שזה צ'יטרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פספסת את האירוניה בהודעה שלי...

זה אמור להיות

בוא נשחק לך במשחק, נעשה בשבילך את כל החלק הכיפי של ההתפתחות וההתקדמות ואתה עוד תשלם לנו על זה סכום נאה ביותר

גיא, בעיקרון הם לא אמורים לגנוב לך את החשבון... זו אמורה להיות חנות אמינה, אבל אף פעם לא קניתי שם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיא, בעיקרון הם לא אמורים לגנוב לך את החשבון... זו אמורה להיות חנות אמינה, אבל אף פעם לא קניתי שם :)

לא נורא, עדיין אסור לסמוך עליהם :silly:

תכלס, אחד החלקים הכיפיים במשחק זה שאתה עושה את כל העבודה, לא מישהו אחר. אם הייתי רוצה שהכל יפתח לי בשניה ולהרוויח מיליונים על כל נקודה הייתי משתמש בצ'יטים.

כמובן שאלפא היה מעיף אותי מהשרת, אבל עדיין.

דרך אגב יש לי שאלה שמטרידה אותי ואני רוצה לדעת אם זה לעוד אנשים כאן, מכיוון שזה קורה לי רק עם המשחק הזה.

רוב גדול של הפעמים שאני משחק אני מכבה את כל התוכנות במחשב, שום דבר לא רץ חוץ מהמשחק (יש לי שריטה מהמחשב הקודם..) ולפעמים באמצע המשחק הווינדוס מחזיר אותי לשולחן העבודה ומקפיץ שיש יותר מדי עומס גרפי וצריך וצריך לכבות את הAERO של הווינדוס. זה מעולם לא קרה לי במשחקים אחרים. אז אמרתי לו להתעלם מזה, והוא המשיך לנדנד, אז הוצאתי את הכרטיס מסך מהמחשב, ציחצחתי אותו מאבק (למקרה שהוא מתחמם יותר מדי) החזרתי אותו ועשיתי לוOC קל של 10% ויש עליה קלה בFPS אבל עדיין זה מנדנד לי לכבות את הAERO.

רק לי זה קורה? המחשב שלי לא נחות טכנולוגית, בוודאי לא בשביל המשחק הזה. אז מה הסיפור פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פספסת את האירוניה בהודעה שלי...

זה אמור להיות

בוא נשחק לך במשחק, נעשה בשבילך את כל החלק הכיפי של ההתפתחות וההתקדמות ואתה עוד תשלם לנו על זה סכום נאה ביותר

חחח אוקיי

אבל אתה צודק בעניין שהם עושים את החלק הכיפי

אבל יש אנשים עצלנים שרוצים לקבל הכל בלי לעשות כלום

אבל אני עדיין לא הייתי נותן את הסיסמא שלי לאף אחד. כי עדיין לא יודע אם לסמוך על מישהו שאני בכלל לא ראיתי או דיברתי איתו.

ואם באמת יגנבו לך את המשתמש אז אין לך למי להיתלונן חוץ מלעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...