Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 161 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

לא חס וחלילה אבל שמע שיחקתי היה לי סקור 1/10 הרג אותי 10 פעמים

עם GUSTAV מאחורי המחנה שלנו, זה מעצבן.. :bash:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח קבלו BFBC2

http://www.net-games.co.il/online-games/Weapon.html

סתם שיעמם לי בשעתיים חופשיות היום.

ועוד משהו לאחרונה כשאני משחק בלילה יש לי תופעה מוזרה, אני שומע ברקע

את הצליל של הפצצה, זה תופעת לווי כנראה של אחרי 4 שעות משחק :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אני לא יכול כבר, אני כל הזמן רץ לפצצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תשמע אני אמנם שונא את כל המטוליסטים אבל גם לא להשתמש בו בכלל זה לא לעניין (:

היום זיהיתי שני צלפים מתחבאים בתוך בניין ואם לא הייתי מוריד אותם מהר עם המטול אז מישה וג'וני שבכלל לא שמו לב ששיחקתי איתם היו רצים ישר לתוך הטווח שלהם :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שנשבר לי מהחוסר איזון המזעזע של המשחק הזה.

א- זה נראה ומרגיש שהצלפים פשוט...מחזיקים פי יותר כלי הרס מכל קלאס אחר. גם יכולת להוריד במרחק, גם C4 וגם ארטילריה. הם יעילים נגד חיילים רגליים ורצחניים נגד כל כלי רכב. איזה סיבה יש לא להיות צלף? ולכן גם תסתכלו, בהרבה מפות, רוב השחקנים הם צלפים. זה פשוט מזעזע. אני מתעב את הקלאס הזה. הם מעצבנים, הורסים את המשחק. כל הקטע של BF זה האקשן, זה הבלאגן, זה היריות והפיצוצים. זה לא בדיוק קיים כשחצי מהשחקנים הם צלפים ובשנייה שאתה מתחיל לרוץ אתה כבר שומע את כדורי הצלפים שורקים מסביבך. ושלא נדבר על קרבות עם כלי רכב. אתה מחזיק באזור מסוים ואז בום, ארטילריה. שב-90% מהמקרים גם אין לך דרך להתחמק ממנה.

ב- מה לעזאזל החוסר איזון המ-ז-ע-ז-ע של כלי הנשק במשחק? איך יכול להיות שהמקלעים הראשונים שמקבלים אצל הMEDIC הם מחורבנים ברמה שאתה צריך להוריד חצי שרשיר כדורים על חייל כדי להרוג אותו, אבל עם האנג'ניר, מספיק 2 יריות עם הנשק הכי פושטק שלו כדי להוריד חייל?

כל הנשקים מרגישים לא מאוזנים, כאילו ערכו את הווליו של הדמג' שלהם בצורה מוגזמת. שזה די מצחיק בהתייחס לעובדה שהמשחק מרגיש ריאליסטי, אבל בכל זאת אתה תמצא את עצמך מרוקן 30 כדורים על חייל שנמצא מטר ממך, אבל הוא בכל זאת יוריד אותך בשתי יריות, כי יש לו "טוב יותר".

ג- מטוליסטים. אלוהים אדירים. זה יותר גרוע ממה שהולך בMW2. לפחות שם אתה יכול להגיב בצורה הולמת לזונות האלה. פה הם פשוט יורים את זה למרחקי-על, אתה מת מבלי להבין מאיפה זה נפל עליך.

ד- כבר אמרתי שצריך להשמיד את כל הצלפים? [ועל הדרך שהשטן גם ייקח איתם את כל המטוליסטים?]

פאק. זה כבר הוציא את כל הכיף מהמשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צ'יטר בשרת של HWZONE עכשיו !!!

nick:

PaglioSnarf

והוא כבר נתפס :)

http://www.pbbans.com/mbi-viewban-08086e05-vb167463.html

אכן, נתונים "מרשימים" לילדון. עושה רושם שהוא נוטה להכנס לשרתים בהם ה PB מן הסתם כבוי - כפי שהיה ביומיים האחרונים עם השרת של HW. נוצר מצב שה PB פשוט מרוקן את השרת, ואף אחד לא מצליח לזהות אותו ב Browser כשהוא מחפש אותו (אלא אם כן הוא כבר הגדיר אותו מראש כ Favorite, או שהוא מופיע ב History), מאחר וה PunkBuster Flag מסומן כברירת מחדל ומעטים כבר הבינו שעל-מנת להצליח ולאתר שרתים שמריצים PB (כמו-כן, גם את אלו שאינם מריצים), עליהם לבטל את הסימון. :bash:

ה PB חזר לרוץ, אתם מוזמנים לבדוק אם אתם מזהים את השרת ב Game Browser, כשה PunkBuster Flag מאופשר, אני די משוכנע שלא תצליחו... בטלו את הסימון של ה PunkBuster וחפשו את השרת שוב - הפעם תמצאו אותו. :smile1:

הבאג הזה התחיל מאז השחרור של R9 ואמור להיפתר רק עם שחרור Client Patch חדש (hence, עדכון למשחק עצמו) ודווח המון ברשת ע"י אדמינים מתוסכלים. כרגיל, את כל הקרדיט יש להעניק ל DICE/E.FAIL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לעזאזל הם לא יודעים לעשות את העבודה שלהם כמו שצריך? תראו איך בליזארד קורעים את התחת על קטקליזם, דיאבלו 3 וסטארקראפט 2 שהכל יצא פרפקט ולא מגלים כלום עד שזה לא מוכן פיקס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאחר ול DICE, כותבת המשחק, יושבת על הראש המפיצה בעלת תאוות בצע הכסף - E.A, לה חשוב קודם כל שהמשחק יהיה בחוץ, בשביל שהיא לא תפסיד, ושהמשלמים יתבכיינו עד מחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון למי שנמאס לשחק עם כל העלובים הישראלים\ערבים בשרתים פה באזור מוזמן להצטרף אלי ואל נייק אנחנו לרוב משחקים בשרתים בחו"ל.

לא מבטיח לכם ששם נקי ממטוליסטים וקרל גוסטבים אבל הרבה יותר "מאוזן" נגיד ככה...

באמת שנשבר לי מהחוסר איזון המזעזע של המשחק הזה.

א- זה נראה ומרגיש שהצלפים פשוט...מחזיקים פי יותר כלי הרס מכל קלאס אחר. גם יכולת להוריד במרחק, גם C4 וגם ארטילריה. הם יעילים נגד חיילים רגליים ורצחניים נגד כל כלי רכב. איזה סיבה יש לא להיות צלף? ולכן גם תסתכלו, בהרבה מפות, רוב השחקנים הם צלפים. זה פשוט מזעזע. אני מתעב את הקלאס הזה. הם מעצבנים, הורסים את המשחק. כל הקטע של BF זה האקשן, זה הבלאגן, זה היריות והפיצוצים. זה לא בדיוק קיים כשחצי מהשחקנים הם צלפים ובשנייה שאתה מתחיל לרוץ אתה כבר שומע את כדורי הצלפים שורקים מסביבך. ושלא נדבר על קרבות עם כלי רכב. אתה מחזיק באזור מסוים ואז בום, ארטילריה. שב-90% מהמקרים גם אין לך דרך להתחמק ממנה.

ב- מה לעזאזל החוסר איזון המ-ז-ע-ז-ע של כלי הנשק במשחק? איך יכול להיות שהמקלעים הראשונים שמקבלים אצל הMEDIC הם מחורבנים ברמה שאתה צריך להוריד חצי שרשיר כדורים על חייל כדי להרוג אותו, אבל עם האנג'ניר, מספיק 2 יריות עם הנשק הכי פושטק שלו כדי להוריד חייל?

כל הנשקים מרגישים לא מאוזנים, כאילו ערכו את הווליו של הדמג' שלהם בצורה מוגזמת. שזה די מצחיק בהתייחס לעובדה שהמשחק מרגיש ריאליסטי, אבל בכל זאת אתה תמצא את עצמך מרוקן 30 כדורים על חייל שנמצא מטר ממך, אבל הוא בכל זאת יוריד אותך בשתי יריות, כי יש לו "טוב יותר".

ג- מטוליסטים. אלוהים אדירים. זה יותר גרוע ממה שהולך בMW2. לפחות שם אתה יכול להגיב בצורה הולמת לזונות האלה. פה הם פשוט יורים את זה למרחקי-על, אתה מת מבלי להבין מאיפה זה נפל עליך.

ד- כבר אמרתי שצריך להשמיד את כל הצלפים? [ועל הדרך שהשטן גם ייקח איתם את כל המטוליסטים?]

פאק. זה כבר הוציא את כל הכיף מהמשחק.

שמע יוצא לי לשחק לא מעט סניפר לפעמים אני אומר לך אני די מתוסכל שאני משחק עם הקיט הזה, כי לא יוצא לי להרוג הרבה עם הקיט הזה.

גם בממוצע לפי דעתי סניפר לא יהרוג באותה כמות כמו שאסולט\מדיק ואולי גם מנהדס יהרגו בסיבוב...

חוץ מזה אתה צודק יש קבוצות שכל הקבוצה סניפרים ואז המשחק גמור, אין לך מצב.

מה שצריך להציע לEA לעשות זה לשים הגבלה על כמות הסניפרים לכל קבוצה בסיבוב.

הנשקים של המדיק דווקא די חזקים, במיוחד השניים הראשונים..

שמע גם לי קורה מצב שאני בא מול איזה מהנדס עם M416 ואני מוריד לו את הראש עם מחסנית שלמה והוא לא מת, קורה יש פאקים מה לעשות..

יש מצב שאפילו הורידו לך קצת חיים אז אין מה לעשות..

המטוליסטים כן זה באמת מכה, כרגע אין מה לעשות.

חוץ מזה נראה שאתה סתם מוציאו תסכול שלא מתקשר אחד לשני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי למה אנשים מרמים?

עכשיו אני לא שואל את זה כמו ששאלתי עד היום, בקטע של "איך זה כיף להם"

למה לרמות אם אתה יודע שיש סיכוי ממש לא רע שתצטרך לקנות מחדש את המשחק?!?!?!

עריכה:

שיחקתי עכשיו באיזה שרת בחו"ל

פעמיים רוקנתי על מישהו מחסנית שלמה של saiga ממרחק אפס מאחורה ואז דקרתי אותו

פעמיים אני נהרגתיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי למה אנשים מרמים?

עכשיו אני לא שואל את זה כמו ששאלתי עד היום, בקטע של "איך זה כיף להם"

למה לרמות אם אתה יודע שיש סיכוי ממש לא רע שתצטרך לקנות מחדש את המשחק?!?!?!

עריכה:

שיחקתי עכשיו באיזה שרת בחו"ל

פעמיים רוקנתי על מישהו מחסנית שלמה של saiga ממרחק אפס מאחורה ואז דקרתי אותו

פעמיים אני נהרגתיי.

קרה לי שדקתי מישהו 8 פעמים!! והוא לא מת חוץ מזה שראיתי את הדם מתיז החוצה כזה חחח וגם את האפקט של הדקירה והוא עדין לא מת..

חבל שלא צילמתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...