Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 153 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה זאת אומרת ישבו, וולאק הסנייפרים של היום תת רמה! אתה צריך לראות אותי כשאני משחק ריקון

אני רץ עם ה88 החצי אוטומטי כאילו יש לי גרנד ומוריד אותם מקרוב

חשבתי לשים נקודה אדומה אבל זה יפריע לי מתי שאני באמת אצטרך לצלוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין את הקטע של הsquad - אין תיאום, אין ארגון - רק רצים ויורים בלי הכרה. הדבר הטוב היחידי הוא שאתה יכול לעשות spwn ליד מישהו מהסקוואד שלך.

אולי אני מפספס משהו מהותי במשחק? לא אמורה להיות פה טקטיקה קצת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנשים בסקוואד שלך מדברים איתך במיקרופון? אתה מכיר אותם? יש ביינכם תיאום של טקטיקה מסויימת? אם לא אז זאת הבעיה

המערכת הזאת סך הכל מתגמלת אותכם יותר על שימוש בעבודת צוות של 4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדברים (לא יודע איך - התקנתי את המוואק שיש בהודעה הראשונה אבל כמעט ואף אחד לא משתמש בה - בדרך כלל החדרים שם ריקים). אני גם לא שומע דיבורים בין אנשים אחרים כשאני משחק - לא ברמת הקבוצה הכללית ולא ברמת הסקוואד. ברמת הודעות אני רואה רק את ה-gg/bg בסוף המשחקים ומדי פעם הערות אגב (lol, wtf וכו').

אני לא מכיר את האנשים (למרות שהוספתי היום המון אנשים שחשבתי שאני מזהה את השם שלהם מ-MW2).

שורה תחתונה - אין טקטיקה - ואין איזשהו שלב במשחק שמאפשר לארגן טקטיקה. בין אם אתה במתקיפים ובין אם במגנים, מיד כולם רצים קדימה.

זה מגיע לרמה מגוכחת שבה אנשים עולים על כלי (וזה לא משנה אם זה טרקטורון או אופנוע ים) ומיד מתחילים לנסוע, בלי לתת שתי שניות אולי יש מישהו שרץ מאחוריך שרוצה לשבת איתך על כלי הרכב (קרה לי היום וגם ראיתי איזה מצחיק זה נראה מהצד - זה שהגיע שנייה מאוחר מדי פשוט עמד מיואש והסתכל על הטרקטורון מתרחק - היה חסר רק שהוא יתעצבן וירה בזה שלקח את הטרקטורון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדוגמה שנתתי התכוונתי להגיד שבמשחקי מולטיפלייר אי אפשר להציב לך טקטיקה מראש כמו סוג של תסריט

הקטע של הסקוואד זה שאתה יכול לקחת 3 חברים ולשחק איתם טקטי בעזרת תוכנה כמו ונטרילו או הכפתור במשחק של המיקרופון שאף פעם לא בדקתי אם הוא עובד מה שגם אין סימון אם הפעלת או לא

תהיה לכם אחלה טקטיקה, הסימונים הירוקים שבמפה יעזרו לך להבחין יותר טוב מי החברים שלך ומי סתם שאר חברי הקבוצה ואז אתם תוכלו להפציץ

אין שום דבר שיוכל לקחת אנשים אנונימיים ויגרום להם שביחד איתך אתם תהיו סופר סקוואד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר שיהיה טקטיקה מתוסרטת - אני מדבר על לובי או משהו כזה (כמו ב-MW2) שבה אפשר להתחלק לקבוצות או משהו כזה.

אני אגיד יותר מזה - גם אין 10 שניות של grace אחרי שמתחיל המשחק כדי לנהל את העניינים - להגיד עכשיו רצים כקבוצה ימינה\שמאלה\מסתערים\מגנים על נקודה מסויימת. אלא אם כן מלכתחילה השגת לך 4 חברים שישחקו איתך ומראש קבעת איתם איך לתקשר בזמן המשחק, אתה פשוט לא יכול לארגן שום דבר.

מה לעשות, החברים שלי כבר זקנים מדי למשחקים כאלה - ואני גרוע מדי מכדי שאנשים ירצו להתחבר לסקוואד איתי... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין גיל למשחקים, תראה את קרירין הוא בן 30 ומשהו והוא עדיין משחק משחקים של נינטנדו

אתה יכול לנסות אולי בVGAMES אני יודע שעושים עושים מה שנקרא GATHER ואז מתחלקים לקבוצות ומשתמשים בונטרילו ומשחקים טקטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...