חסימת פורטים של ספקי אינטרנט-דרכי התגוננות-מה דעתכם? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חסימת פורטים של ספקי אינטרנט-דרכי התגוננות-מה דעתכם?

ag80

Recommended Posts

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בחוזה הם מתחייבים לך למהירות שהיא עד מהירות 2.5\3\5\8\10 כמה שאתה משלם. לכן, כשיש להם עומס תעבורה (הם לא יכולים לספק לכולם את המהירות המקסימלית בו זמנית) אז הם מגבילים מורידים כבדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי אז אני רוצה לשאול אותך שאלה מסויימת בקשר ל014

אני בתוך הprivate ngn, הP2P עובד מצויין, וכל השאר גם כן, אבל ביוטיוב יש סרטונים שבקושי נטענים ויטענו מהר רק אם אני יעשה רפרש לדף, מה זה החרא הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מצב ביררתי את זה קצת לעומק 014 לא חוסם פורטים ובקשר לשאר הספיקיות אין לי מושג

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

תביא קפיצה לNOC שלכם (אם אתה בכלל יכול ויודע איפה זה) ותשאל את השאלה הזאת שוב, בניסוח יותר ממוקד של עיצוב תעבורה.

א, אחד באמת לא "חוסם פורטים" כי זאת השיטה הכי מפגרת לעצב תעבורה (אם בכלל אפשר לקרוא לזה ככה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

תביא קפיצה לNOC שלכם (אם אתה בכלל יכול ויודע איפה זה) ותשאל את השאלה הזאת שוב, בניסוח יותר ממוקד של עיצוב תעבורה.

א, אחד באמת לא "חוסם פורטים" כי זאת השיטה הכי מפגרת לעצב תעבורה (אם בכלל אפשר לקרוא לזה ככה).

אני מכיר רק חברה אחת שעושה את זה

סלקום

כל פורט חוץ מ80 וזה של האימייל היו חסומים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם איזה אמצעים הם חוסמים בספקיות?

אישית אני יודע שמיש קונה את ה--1\Firewall-1 שלנו יש לו אפשרות מובנית לבצע את זה כבר דרך ה-FW... ויש לנו המון לקוחות ישראליים, כולל ספקיות.

אבל שמעתי על APPLIANCES וחברות ייעודיות לזה. מכשירים כאלה שנמצאים בחדר שרתים של ספקית אוטומטית ראייה לביצוע TRAFFIC SHAPING.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...