חסימת פורטים של ספקי אינטרנט-דרכי התגוננות-מה דעתכם? - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חסימת פורטים של ספקי אינטרנט-דרכי התגוננות-מה דעתכם?

ag80

Recommended Posts

אם היית קורא את אותו הדיון בעיון היית מבין שאנשי השיווק אף פעם לא יכנסו איתך לשום פרט טכני והפרטים של השירות יהיו מינמליים וממוקדים עליו בצורה כללית עם מילות מפתח מפוצצות כמו שלא תצפה שבפרסומות אחרות יעימוסו אותך בפרטים עוד לפני שבכלל התעניינת במוצר (כח את המפיין של נטוויז'ן לפני כמה חודשים בשלטי חוצות).

אנשי המכירות בכלל לא יודעים ולא מבינים כלום ממה שהם מוכרים וכל מה שבראש שלהם זה למכור כמה שיותר אם זה גם אומר שצריך לגרום למציאות להראות יותר יפה או פשוט לשקר לך כשצריך.

אנשי התמיכה במוקדים גם לא באמת יודעים מה קורה "מטר לידם" בNOCים של החברה שלהם והידע הטכני שלהם שואף לא משהו גבוהה במיוחד.

כמו שנוכחת לדעת גם מי שפותח מנוי חדש אצל ISP כמנוי פרטי לא מקבל שום מסמך על תנאי השירות, המגבלות שלו ורמת השירות.

רצית חיבור בפס רחב לאינטרנט? זה מה שבדיוק קיבלת.

מי שמודע לדברים שהם מעבר לזיוני מח (תסלחו לי על הביטוי) על איך הכל עובד חרא כאשר אמא ואבא שלהם בכלל משלמים על השירות פשוט פונה לאותו ISP פותח מנוי עסקי בהתאם לצרכים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקיי,אני כיום לקוח פרטי של 012.

בחבילה של 5 מגה.

התקשרתי היום ל012 לברר איזה חבילות הם משווקים למגזר העיסקי (תעדוף וכו),קודם לכן בקישתי מהשירות הלקוחות הפרטי שישלחו לי את ה SLA

service level agreement ,כמובן שנתקלתי בהתחלה בתשובה- מזה בכלל?? (מטעם הנציגה) לאחר שהסברתי לה מזה ,בררה מול הממונים שלה ושם חזרה אלי עם אותה תשובה -אין כזה דבר אלא רק הסכם שירות רגיל.

בקשתי שתעביר אותי למגזר העסקי ושם ענה לי נציג שטען שה SLA זהו זמן תגובה של הספק במסגרת השירות מול הלקוח ושבשביל מה אני צריך את זה,הסברתי לו שזה לא מה שאני מחפש -אלא את הפן שקשור בהנדסת התעבורה במסגרת התחייבות של הספק,ולאחר כמה בירורים העביר אותי לנציגה אחרת שאמרה לי שהיא שולחת לי ובמקום זה העבירה אותי שוב למוקד הפרטי ששם חזר הסיפור מהתחלה ונשאר באותה נקודה-התחמקות ולא יודעים מה אני רוצה בכלל .הסברתי לה שוב את אותו סיפור ובקשתי שתעשה ועידה עם המוקד העסקי-הועידה בוצעה ולאחר 40 ד של המתנה בבדיקות שונות של הנציגים-נותקה השיחה במפתיע(אני כבר מבזבז כשעה ורבע עליהם)ואף אחד לא טרח לחזור אלי.

אני מחוייב להם עד אוגוסט ,ואני מתכוון לסיים עימם ההתקשרות שכן אין טעם לרכוש מהם חבילות במוקד העיסקי שכן אף אחד לא יבטיח לי מה בדיוק יקרה לחבילה שלי-כאשר לא מוכנים לשלוח את SLA כנראה יש מה להסתיר.

התאכזבתי מאוד ממלחמת ההתשה הזאת ואני מקווה שספקים אחרים יתנהגו אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SLA? אני בטוח שגם אם אני אתקשר לספקית שלי הם לא ידעו להגיד לי מה זה.

מההסכם שירות הרגיל שלהם אתה יכול להבין כל מה שאתה צריך.

אתה סתם מעייף את עצמך, כשתיגמר ההתחייבות תעבור ספקית- סוף פסוק.

כל השאר זו טחינת מים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SLA? אני בטוח שגם אם אני אתקשר לספקית שלי הם לא ידעו להגיד לי מה זה.

מההסכם שירות הרגיל שלהם אתה יכול להבין כל מה שאתה צריך.

אתה סתם מעייף את עצמך, כשתיגמר ההתחייבות תעבור ספקית- סוף פסוק.

כל השאר זו טחינת מים.

אני מתכוון לעבור ספקית,ואת העניין של SLA קיבלתי את עצתו של יבגני מצוות הפורום פה -כדי לברר אם החשש שלי מוצדק לגבי מדניות\הנדסת תעבורה של הספק שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף ספקית לא תתן לך SLA לגלישה..

כל מה שתקבל זה SLA לקווים פנימיים (קווים קבועים, בין סניפים לדוגמא)

וSLA לזמן טיפול בתקלה.

לגלישה ובטח שלחו"ל, אף אחד לא יתחייב לך על שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעברית קלה

SLA=Service Level Agreement

מסמך הנחתם בעולם העסקי בין הלקוח לתאגיד ובו מפורטים כל הסעיפים עליהם משלם הלקוח את הכסף עבור ביצוע העיסקה.

המסמך כולל כל סעיף אפשרי שהלקוח או התאגדי חושבים לנכון להכניס בשיתוף פעולה ועל כן אינו מוגבל לסעיף כזה או אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל כשמדברים פה בדיון הזה על "לקוחות עסקיים" לא מדברים על תאגידי ענק,

שנחשבים לקוחות אנטרפרייז.

וכל מה שתקבל מ"שירות לקוחות עסקי" בחברות האלה, זה סתם יוזר עם תעדוף יותר גבוהה

שנחשב כSOHO או במקרה הממש טוב SMB, בלי שום הבטחות או SLA שמותאם אישית.

כדי לחתום באמת על SLA רציני שמכיל סעיפים מותאים לצרכים של העסק צריך ליהיות תאגיד ענק,

וזה כבר נעשה במסגרת מנהלי פרוייקטים בחברות האלה, ולא סתם להתקשר ולהגיד "אני רוצה מנוי עסקי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל כשמדברים פה בדיון הזה על "לקוחות עסקיים" לא מדברים על תאגידי ענק,

שנחשבים לקוחות אנטרפרייז.

וכל מה שתקבל מ"שירות לקוחות עסקי" בחברות האלה, זה סתם יוזר עם תעדוף יותר גבוהה

שנחשב כSOHO או במקרה הממש טוב SMB, בלי שום הבטחות או SLA שמותאם אישית.

כדי לחתום באמת על SLA רציני שמכיל סעיפים מותאים לצרכים של העסק צריך ליהיות תאגיד ענק,

וזה כבר נעשה במסגרת מנהלי פרוייקטים בחברות האלה, ולא סתם להתקשר ולהגיד "אני רוצה מנוי עסקי".

אינני תאגיד ענק מן הסתם, וכל מה שרציתי זה לקבל חבילה עסקית(תעדוף)שבה אני יודע פחות או יותר מה אני מקבל (מה הספק מתחייב)ברמה הגלובלית של אותה חבילה-לא משהו שמותאם אישית לפי דרישות כאלה או אחרות ,ובטח שלא היית מעוניין לחתום על שום דבר מעבר לתקופת התחייבות,וחשבתי שהדרך לבדוק זאת שיש מסמך SLA כללי לאותו ספק \חבילה- כנראה שאין וכנראה שגם לא אעשה מנוי לחבילה עסקית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...