מריחה של פריימים במעבד I5 750, וכרטיס מסך HD5850 - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מריחה של פריימים במעבד I5 750, וכרטיס מסך HD5850

catsmonster

Recommended Posts

לא היה מסך כחול, אני לא חושב שאפילו כתבתי על מסך כחול, איפה ראית את זה?

הסמן שהכפיל את עצמו, כתבתי על זה בפורום של והם הראו לי שהבעיה הזאת די מוכרת, פתרתי אותה באמצעות עידכון ביוס (וכך גם נפתרה בעיה שהייתה לי עם או כל אתר אחר שמשתמש ב- FLASH שכשעשיתי מסך מלא המשחק נתקע, אבל את הבעיות האלה פתרתי.

נשארה רק הבעיה של הלאגים במשחקים, לא רק DIRT 2 אלא גם כל משחק אחר שיש לי על המחשב.

עריכה: מצאתי את מה שראית בקשר למסך הכחול, לא אני כתבתי את זה, זה לא קשור לבעיה שלי, הוא הסביר שזה קרה לו כשהוא לא פירמט אחרי שהוא החליף ומעבד, אבל אני כן פירמטתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אותו דגם, אבל הוא גר די רחוק ממני אז זה קצת בעייתי לעשות את זה.

לבן דוד שלי יש גם את אותו כ. מסך, גם אותו מעבד וגם אותו . אז אפשר להשוות את התוצאות שלו.

הוא אומר שאין לו בעיות במשחקים כמו שאני מתאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגדיר לאגים. לאג נועד לתאר איטיות בעקבות איטיות התקשורת ביניך לשרת המשחק (multiplayer)

אני מניח שאתה מתכוון לנפילות פריימים. תריץ FRAPS ותתאר את ה-FPS הממוצע, המינימום והמקסימום.

כבר נראה לי שהדיון הזה שייך לפורום תוכנה, אני כבר איבדתי את הקשר בין המעבד לנושא. :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה עדיין לא נראה שזה קשור למעבד, אז הדיון מועבר לפורום תוכנה.

אם יראו לנכון בהמשך אז יעבירו לפורום שיהיה יותר מתאים (אולי תמיכה טכנית).

אני מציע שתשכתב את התיאור של הבעיות במחשב שלך, עד כה זה לא ברור בכלל (אני לפחות עוד לא הבנתי מה הבעיה בכלל.. פריים נמרח לחצי שני? לאגים?)- אם בכלל קיימת בעיה. אה כן.. ותערוך את הכותרת כך שהיא תכיל את תיאור הבעיה ולא את מה שאתה חושב שגורם לה. (כמובן שאתה לא חייב, אני רק מציע לטובתך.. כך שיהיה קל יותר לעזור לך)

ושיהיה בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיניתי ולא ראיתי הבדלים.

בדקתי ב- FRAPS והפריימים לשנייה לא יורדים כשזה קורה.

עריכה: יש לי מידע חדש, במשחק DIRT 2, הוא רץ על 60 פריימים לשנייה, ואז יש קטעים שהוא יורד ל- 30 פריימים בשנייה, לא רואים ממש את ההבדל הזה כי זה יותר ממה שהעין יכולה לראות.

אבל גיליתי שהמריחות האלה מתרחשות רק בקטעים של ה- 30 פריימים לשנייה, והקטע ההזוי באמת הוא שהמריחות האלה לא מורידות את הפריימים לשנייה אלא מעלות אותם לסביבות 35, הפרש של 5 פריימים לשנייה, למשך הזמן של המריחה ואז חוזר או ל- 30 או ל- 60 תלוי בקטע של המסלול.

זה קורה בדרך כלל כשאני מגיע לקטעים עם הרבה פרטים שהמחשב צריך לחשב.

הקטע הזה מתחיל להיות יותר ויותר הזוי (ואני לא אוהב את זה כי הוצאתי 2500 ש"ח בשביל שלא יהיו לי בעיות כאלה במשחקים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי אותו עם הכרטיס מסך שלי והורדתי אותו עם .

הוא חוקי לגמרי. (GTA IV קצת פחות אבל זה לא קשור לפה).

אבל מה הקשר בכלל עם זה מקורי או לו?

עריכה: אם אין לאף אחד משהו להוסיף, כדאי לי לפרמט את המחשב עוד פעם לפני שהתקנתי עוד הרבה דברים ולראות אם זה עוזר?

עריכה שנייה: תגידו יש בכלל אנשים פה בפורום תוכנה? בפורום לוחות אם וזיכרונות ענו לי מהר מאוד ופה כמעט אף אחד לא מדבר איתי :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי אם זה משהו כזה:

יש קפיאה, כמו עצירה ממש לשניה, כל כמה זמן בקביעות

עוד הסבר: המשחק מתנהל כרגיל, אבל כל כמה זמן בקביעות יש עצירה קלה (כמו קפיאה לשבריר שניה) וממש אפשר לדעת מתי תהיה העצירה הבאה, כי זה ממשיך בקביעות וזה מתחיל לעצבן...

כי אם זה ככה, זה המעבד... פשוט כבר נתקלתי בתופעה הזו במעבד ישן יותר,אז לממש אחריות....

אפשרות שניה

וזה מה שאני עשיתי, זה קטן למעבד, ממש קטנטן, רק כדי לראות אם התופעה חולפת, והיא באמת חלפה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא שמתי לב אם זה בקביעות אבל יכול להיות, אני יודע מתי זה אמור לקרות אבל אני לא יודע אם זה לפני יחידות זמן.

בכל מקרה אתה אומר שכדאי לממש אחריות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...