למה לקנות טלוויזיה FULL HD? - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה לקנות טלוויזיה FULL HD?

hen1235

Recommended Posts

32" ממרחק של 3 מטר אתה לא תראה אפילו הבדל בין ל FHD.

רק במידה ותתקרב יותר למסך אתה תבחין בהבדל.

אני קניתי לסלון 42" FHD LCD למרחק של 2.7 מטר ורואה הרבה מהמחשב, לפעמים קצת משחקים, ורואים באיכות מצוינת.

ממרחק של 3 מטר אין לך שום סיבה ללכת על FHD בגודל 32". (אלא אם כן יש לך ראיית על).

בלי קשר למה שתחליט, אם אתה מחבר מחשב אתה חייב לוודא שיש לך אופציה ל NR, ואולי איזה פרופיל GAME לתצוגה כי בלי זה אתה לא תקבל איכות טובה מהמחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אין לך מסך מחשב במחשב הראשי ?!?

יש, אבל מאז שעברתי לדירה החדשה הסידור הוא שמסך ה 20" (שבבית הקודם היה מסך המחשב שלי)

הוא הטלוויזיה בדחר השינה שלי (מתחבר בלילה ללפטופ שמשמש אותי כסטרימר)

וה- LCD 32" היא המסך של המחשב בסלון, אין לי פה ממש סידור של מחשב עם שולחן מחשב וכסא מסודר

זה יותר בכייון של ספות + שולחן עם סט וטלוויזיה שהיא מסך המחשב..

אני צריך למצוא סידור נורמלי יותר.[br]פורסם בתאריך: 20.02.2010 בשעה 23:53:45

להדגים:

מלפני כמה ימים-

th_DSC02270.jpg th_DSC02271.jpg th_DSC02272.jpg

מהיום-

th_DSC02273.jpg th_DSC02274.jpg th_DSC02276.jpg

(ערב סרט ובירות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתבסס על משהו, ולא מניח הנחות באוויר, גבה את זה במקורות.

תקן השידור הישראלי החדש אינו FHD, אלא 1080i. בגלל מגבלות טכניות של שיוטת שידור interlaced, השידור בארץ מטושטש מעט במקור כדי להסתיר את פגמי השיטה.

אין שום מדינה בעולם שמשדרת בתקן 1080P, וגם לא צפויה אחת בקרוב למיטב ידיעתי.

איני יודע איזה חלק ממה שכתבתי אני צריך, לדעתך, לגבות במקורות.

בקשר לשידורי הטלויזיה, אני מתכוון שהוט משדרת סרטים, ומודיעה שהם ב- FHD, (רגע, אולי הם מתכוונים ל- HD..), אני בהחלט צריך לבדוק שוב את המונחים.

בכול מקרה, במקרה כזה הטלויזיה שלי 32" לא מסוגלת להכיל את כול התמונה שמשודרת .[br]פורסם בתאריך: 21.02.2010 בשעה 16:00:54

הדבר הזה די בטוח נובע לא בגלל איך שהכבלים משדרים

אלה בגלל שסירטי HD בניגוד לסדרות טלוויזיה HD מצולמות בפורמט (רוחב \עובי תמונה ) שלא קים ברוב הטלוויזיות הביתיות

יש כבר טלוויזיות בשוק שתומכות בזה לכאלו שרוצים לראות בעיקר סירטי קולנוע -אבל זה לא נפוץ

מה שנמכר היום זה בעיקר 9\16 אם אני לא טועה -וזה פורמט שמתאים מאוד לסדרות HD ולקונסולות חדישות

אפשר בהרבה וכניראה רוב הטלוויזיות למתוח את התמונה למסך מלא גם במקורות שלא מגיעים על 9\16 אבל אז אתה פוגע בדיוק התמונה

הקווים השחורים נועדו לתת יחס תמונה כמה שיותר מדויק

אבל תבדוק סדרות טלוויזיה HD ותראה שלא תקבל קווים שחורים במסך 9\16

היי קרירין

תודה על התגובה.

כשהתכוונתי שהתמונה חתוכה, לא התכוונתי לפסים שחורים. התמונה דווקא "נמרחת" על כול המסך, אך חלק ממנה , בצדדים (איני זוכר אם גם למעלה ולמטה) אינם נראים (נחתכים ממנה)[br]פורסם בתאריך: 21.02.2010 בשעה 16:26:02

.ברשותכם, אנסה לרכב על גל התרד הזה (יסלח לי פותח התרד):

מה דעתכם על הטלויזיה הזו: 47PFL8404H LCD ‏47 ?

לי היא נשמעת מעניינת במיוחד, ומבחינתי היא אחת מהאפשרויות לרכישת חדשה לסלון, שעומקו, דרך אגב, 340 ס"מ ברוטו.

תודה שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה סתם הגדרה אצלך בטלוויזיה

זה או שידור של 4:3, וזה מותח לך את זה אוטו', או שזה 16:9 ויש לך ZOOM מופעל ( שלא צריך )

\עריכה

ה- מאוד מומלצת, מעולה, מה שכן - אין צורך בסדרת 8, מספיק ה-7, אלא אם אתה רוצה את התאורה האחורית (מתאים רק אם יש לך שטח גדול ריק מאחורי הטלויזיה) או שאתה מאוד רוצה את ה-NETTV שהבנתי שהוא דיי שטותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה קרירין.

בקשר לפליפס:

דווקא חשבתי שהחיבור לרשת דווקא נחמד, מה עוד שייתכן ובעתיד יהיו עידכוני קושחה - ראה תגובות למקבילה שלה את הקטנה יותר 42":

http://www.zap.co.il/ratemodel.aspx?modelid=728145

עריכה:

וכן, שכחתי; אני מתכוון לתלות את הטלויזיה שארכוש על הקיר, אז אתה חושב שבמקרה כזה אפקט התאורה האחורית לא יהיה רלוונטי?

והנה השוואה בזאפ בין סדרת ה- 8 וה-7

http://www.zap.co.il/compare.aspx

ופרטי הטלויזיה ששאלתי עליה:

http://www.traklin.co.il/eMall/product.asp?pc=114003

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל הקושחה לא צריך חיבור , זה עובד מעולה מדיסק און קי (מנסיון).

אני הבנתי שצריך 40 סמ מרחק ( עומק ) בשביל שהאפקט יהיה שימושי, ומרחק של חצי מטר לכל כיוון ריק (או משהו כזה, זה רשום בברושור שלהם)

אין עוד הבדלים בינה לבין ה-7 ( אחותי בדיוק קנתה את ה-7 ולא ה-8 כי פשוט אין סיבה לבזבוז הכסף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה,

אני יודע שעידכון הקושחה מתבצע טוב דרך הדיסק און קי, פשוט התכוונתי שאולי יהיה עידכון קושחה בעתיד, שיאפשר שימוש טוב יותר ושווה ערך, בחיבור לאינטרנט.

פשוט נראה לי, שהחיבור מהווה מין "קפיצת מדרגה" מבחינת הפיצ'רים ששווים משהו בעתיד, כי מה לעשות, לא קונים כל שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא מתאים לי חוטי, כי יש לי בבית חוטית, של שלושה מחשבים, ועוד אחד מתוכנן לסלון, הכוללת סוויץ של ג'יגה, ומבחינת הזרמת תכנים מהמחשבים ישירות לטלוויזיה, נראה דיי מעניין כך; מה דעתך?

עריכה:

ברור לי, כמובן, שלא כול התכנים אפשר לקבל בטלויזיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

azr_nec קודם כל נתתה לי מקודם תודה שהגיע לyfital :nixweiss:

שנית אני לא הייתי רץ לקנות רק כי היא כוללת סטרימר מסוים או איזה חיבור מוגבל לרשת

אלה במקרים מאוד מסוימים -אולי בעתיד זה כן ישתלם לקהל הרחב שטלוויזיה תכלול סוג של סטרימר שינגן גם קבצי FHD ובלי תוספת עלות גבוה

אבל היום זה מאוד מוגבל בזולות ומוסיף הרבה כסף ליקרות -אין פה מתנות חינם למרות שבטח תוך שנתיים או יותר הטכנולוגיה תגיע לרמה כזאת שיהיה אפשר למכור סטרימר פנימי רציני בזול בלי לעלות את מחיר הטלוויזיה יותר מידי בגלל זה

שזה יקרה פחות חוטים+פחות שלט =אהבה

בכל מקרה אתה גם ככה מתכנן לחבר מחשב לטלוויזיה אז אין לך צורך בזה באמת ועדיף לבדוק את כל המכלול

אני יכול להגיד לך שאני נהנה מהסמסונג שקניתי אבל זה כבר עניין של טעם וגם תקציב

בכל מקרה כדי לך ללכת לחנויות אם תצוגות ולבדוק דגמים מקרוב ולבקש לראות גם תכני HD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה,

תודה שאני חייב ל yfital :)

וגם לך קרירין.

קרירין, ו yfital, שניכים מחזיקים בעמדה שלא שווה להוסיף את חלק העלות למחיר הטלויזיה, בגין חיבור הרשת, ואני נוטה להשתכנע.

אני מאוד מושפע ומתרשם עמוקות מהטלויזיות של פיליפס, למרות שנראה שבבסיסן הן יקרות יותר מאחרות, ולכן אשמח לקבל את חוות דעתכם:

1. אם אכן פליפס יקרות יותר בבסיס, האם ישנה הצדקה לכך, ובעיקר בכול מה שקשור בחווית הצפיה ו/או התיפעול וכדומה?

2. אפרט מס' דגמים שנראים לי רלוונטיים- אשמח אם תוכלו להשוות ביניהם, מבחינת כול הפיצ'רים הקיימים, ולהמליץ בפניי על דגם הפיליפס אותו הייתם רוכשים אם הייתם צריכים לבחור אחת מדגמי הפיליפס:

א. 47PFL7404H

ב. 47PFL7603D

ג. 47PFL8404H

האחרונה, כוללת גם את חיבור הרשת, ולמרות זאת הוספתי אותה לרשימה, למען שתבדקו האם לדעתכם יתרונה היחיד, הגם שלדעתכם לא שווה את ההשקעה, הוא אכן חיבור הרשת ותו לו?

בנוסף, ולבסוף, אשמח לשמוע איזו , בכלל, הייתם ממליצים בפניי, ובגודל של 47"

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, גם אני התלבטתי הרבה לפני אמממ, 4 חודשים בערך על איזה לקחת, רק שאני הייתי יותר מוגבל בתקציב ובגודל.

החלטתי להתפנק על 37 ולא 32 ( הסלון שלנו פצפון - בקושי 2 מטר ) והתחלנו לחפש, בעיקר בללכת לחנויות (שזה מה שמומלץ, אין מה לעשות).

לטעמי, אין מה להשוואת את הפיליפס לרוב הדברים האחרים שראיתי, האיכות תמונה פשוט יותר טובה, והתמונה יותר חלקה.

כמובן (וזה כמובן גדול) זה נורא תלוי בסדרה, אני ירדתי לסדרה 5 ( 5604 ) מטעמי תקציב (ההבדל העיקרי הוא שהיא לא 100HZ וקצת שיפורי תמונה) ואני אישית מרוצה, אחותי קנתה את ה-7 (אני חושב 7404) ותאמת עוד לא ראיתי בה, אז קשה לי להשוואת.

לחיבור למחשב, אני יכול להגיד שרואים מצויין, זה גם השימוש היחיד שלי בה. ( יש לי גם DTT, ערוץ 10 - היחיד שמשדר נורמלי, נראה מעולה גם כן ).

הטלויזיות טובות, הם גם עם ממירי DDT פנימיים, שזה נחמד (300~ שח ממיר שאתה חוסך אם אתה רוצה).

בנוגע ל-8404, אני אגיד לך את אותו הדבר שאמרתי לאחותי, אם זה עד 500 - ניחא. אם זה מעבר, זה כנראה בזבוז כסף (וזה כמובן אם יש לך איך לחבר אותה לאינטרנט, לאחותי זה היה סיבוך).

בנוגע ל-7404 וה-7603, תצטרך לחפש קצת לבד :) אני מתאר לעצמי שה-7603 יותר ישנה, אבל באמת שאין לי מושג.

תיכנס לאתר של , בעיקר לאתר של UK, בארץ נמכרים אותם הדגמים.

בנוגע לאחרות, לי אין מושג, שאר הדברים שהסתכלתי היו ברמה של הסדרה 5 והרבה יותר זולים, לא חיפשו בכאלה מחירים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

azr_nec אל תבין לא נכון עוד פיצרים זה יתרון השאלה כמה כסף שווה להוסיף על אותם פיצרים ואם הם באמת יעילים

סטרימר מיושן שמנגן רק DIVX במסך FHD גדול לא יחליף סטרימר או פתרון אחר חיצונים לאנשים שבאמת רוצים להנות מהמסך

אבל בכל זאת נחמד שיש דבר כזה

השאלה כמה משלמים ולמה במיוחד שDVD קורא DIVX עולה היום בערך 200 שקל

לאומת זאת מבחינה תאורטית אפשר לעשות היום מסך שכולל סטרימר רציני וגם ארד דיסק

זה אולי יעשה אותו עבה יותר או שיעשו לו מארז מיוחד אבל זה אפשרי בתאוריה

במקרה כזה כבר יש את השיקול של הנוחות והיופי -(פחות בלגן ) -אבל אני לא מכיר דגמים היום אם סטרימר רציני

ולא יעזור לך חיבור לרשת במסך שלא יודע להתמודד באמת אם הרשת

בעניין הדגמים השונים אני לא מומחה

אבל אני יגיד לך ככה ומחפירות שלי לפני שקניתי את המסך שלי

תקבע תקציב ותקבע צרכים לפי סדר חשיבות ואז תתחיל לחפור מה יותר משתלם לך כי יש המון מבחר ואין דגמים אולטמטיבים בשוק היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AZR, לי יש את ה 8404 ב 42" בסלון.

מה שאני יכול להגיד לך עליה זה שה NETTV לא שווה יותר מדי כיום (Youtube, Dailymotion וגלישה מאד מוגבלת באתרי אינטרנט)

למרות שיש תמיכה בהזרמת מדיה, DLNA הוא בתקן 1.0 ולא 1.5 מה שאומר שאין "שיתוף פעולה" מלא בין הTV לPC. (קבצי תמונות ואודיו ניתן להזרים בקלות. כשזה נוגע לוידאו זה כבר הרבה יותר מסובך מבחינת פורמטים נתמכים וקונטיינרים, בד"כ MPEG עובד טוב)

האמבילייט (האורות מאחורה) מוסיפים די הרבה לחווית הצפייה, בעיקר בסרטים.

שידורי SD לא נראים כ"כ טוב בסדרה 8, אפילו סדרה 5 הרשימה אותי יותר מבחינת תוכן SD.

HD פשוט מדהים. (מדהים!)

אפשרות NR לחיבור שנותן איכות מצוינת בחיבור למחשב.

משחקים ב XBOX360 נראים מצוין. (3MS רענון מסך)

ממשק מצוין ונוח (אהבתי שאפשר להוסיף מכשירים לתפריט ולבחור בינהם במקום לבחור בין כניסות)

בקריאה מ , אין תמיכה לתרגום עברית.

איכות טובה.

בטוח שכחתי עוד משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...