למה לקנות טלוויזיה FULL HD? - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה לקנות טלוויזיה FULL HD?

hen1235

Recommended Posts

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אבל הוא רואה , לא קורא טקסטים...

בכל אופן,

32" למרחק של 3 מטר זה קטן מידי, שלא נאמר פיצפון.

ההבדלים באיכות התמונה לא קריטים כי בגלל הגודל הקטן והמרחק הגדול יחסית אתה בכלל לא תשים לב אליהם...

מעבר לכך, אני לא חושב שיש פלזמה 32.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק מילפורד. זו הייתה הערת שוליים למקרה והוא חשב על זה...

מסכים לגבי זה ש"32 דיי קטן למרחק הזה בימינו.

(מי זוכר שפעם "32 הייתה בסלון ? חחח) בכל מקרה כל אחד ומה שהוא מוכן לחיות איתו.

פותח התרד - גש לחנות לראות בעיניים שהגודל הזה מספק אותך למרחק הזה. אני מצטרף לשאר הדעות וחושב שלא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

32" אולי קטן למרחק הזה, אבל זה בעיקר בגלל שהטלוויזיות שנמכרות היום הן רחבות, ולכן הגובה שלהן קטן יותר(LCD של 32 יבוא בגובה של 22 אינץ' ברוב המקרים), ואנחנו תופסים את הגודל של הטלוויזיה בעיקר לפי הגובה ולא לפי האלכסון.

פעם כשמרבית הטלוויזיות היו 4:3 אז 32" היה נתפס בערך כמו 40" היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די נעול על 32", כי התקציב שלי לא מאפשר לקנות גדולה יותר.

אם צריך אני אעשה שינויים בחדר, על מנת להקטין את מרחק הצפייה, זה ממש לא בעיה בשבילי.

לפני שאני הולך לחנות, אני רוצה להגיע עם כמה דגמים שידועים כדגמים איכותיים.

שמתי עין על ה-S5500 של , יש LCD ברמה שלה ובטווח המחיר שלה, שכדאי לשים עליה עין?

חוץ מהסוני, ראיתי את ה-A450 ו-B450 של . מה ההבדל בין שני הדגמים? מי עדיפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש טלויזיה 32" בסלון מחוברת לממיר של HOT- אני מתכוון בקרוב לרכוש אחת FHD בגודל של לפחות 42" ו- LCD ובעיקר בגלל שהפלזמה ו/או ה-LED בעלות השתקפות נוראה המחייב צפייה בתנאי חושך כמעט מוחלט.

מעבר לחיבור למחשב וצפיה בסרטים 1080P , כשחברת הכבלים מקרינה סרטים ב- FHD אני לא מקבל את כול התמונה, אלא כשהיא חתוכה.

אני ממליץ בכול זאת על FHD ובעיקר כשהיא אמורה להיות הטלויזיה הראשית בבית; אני דווקא חושב שלא רחוק היום שמספר תכני, בעיקר סרטים וכדומה, יהיו בפורמט FHD, כי לדעתי הטכנולוגיה מתקדמת הרבה יותר ממה שאנחנו מעריכים, ובעיקר התחרות בין חברות הכבלים על הצרכן; וכמובן אל לנו לשכוח את יצרניות הטלויזיות עצמן שהתחילו לנקוט עמדה בענין, ומוסיפות פיצ'רים לטלויזיות כולל תכונות ו/או אפשרות להתחבר עם הטלויזיה אפילו לרשת ולצפות בתכני FHD - הגדילה לעשות חברת סמסונג שהוציאה לשוק טלויזיה עם יכולת איחסון תכנים כולל הקלטות, בנפח של 3 טרה.

וכמובן , לדעתי, לא רחוק היום שטלויזית תהייה מכשיר לא שכיח כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתבסס על משהו, ולא מניח הנחות באוויר, גבה את זה במקורות.

תקן השידור הישראלי החדש אינו FHD, אלא 1080i. בגלל מגבלות טכניות של שיוטת שידור interlaced, השידור בארץ מטושטש מעט במקור כדי להסתיר את פגמי השיטה.

אין שום מדינה בעולם שמשדרת בתקן 1080P, וגם לא צפויה אחת בקרוב למיטב ידיעתי.

לצפיה בטלוויזיה נטו (כולל ערוצי ה HD) בארץ, אין שום צורך במסך FHD. ובהנתן שמדובר במסך , איכות הפלאזמות גדולה מאיכות הLCD. בדיוק עכשיו דיברנו אל זה בתרד אחר... תריץ חיפוש.

לנושא ההשתקפויות - זה אכן שיקול לגיטימי. יש להתחשב האם יש מקור אור שממוקם מאחורי הצופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשמח אם מישהו יוכל להראות לי מסך LCD 50 (אני זורם, אפילו 42") במחיר 5,200 ש"ח שיציג תמונה טובה יותר מהפלזמה הזאת:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=724892

אני אנצל שניה את הדיון הזה-

אני רוצה לקנות 50" בתקציב (עד 6K) לסלון. כיום יש לי 32" והיא קטנה מדי לסלון שלי - היא תעבור לחדר השינה.

הקטע הוא שהטלויזיה בסלון היא מסך המחשב הראשי (והיחיד) שלי ולכן מעבר לסרטים וסדרות ב 720P ושידורי SD של -

אני צריך שה- 50" תוכל להציג desktop לעבודה שוטפת כמסך מחשב לכל דבר (מעל 15 שעות עבודה כ desktop ביום).

(הנוכחית ממש מצויינת כמסך מחשב - חד לחלוטין ונראה מדהים, רק שהיא קטנה מדי וצריך לשבת יחסית קרוב מה שבעייתי בסלון)

האם פלזמה באופן כללי תתאים לזה ותציג דסקטופ וטקסט באופן חד כמו שה-LCD 32" הנוכחית שלי מציגה?

הפלזמה הספציפית שעמרי קישר אליה - תתאים לצורך העניין? למישהו יש נסיון עם עבודה שוטפת על TV בגודל כזה כמסך מחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש ניסיון על PQ300R בגודל 50.

פלאזמה בפירוש פחות טובה מ LCD לשימושים שציינת. הדגם שציינתי סביר, אך לא נוח לעבודה עם טקסטים...

אני ממליץ לך בחום לגשת עם לפטופ ולהתחבר לדגמים רבים (פלאזמה וLCD) לפני שתחליט.

יש שוני רב בין הדגמים (איכות התצוגה לעבודה שוטפת של מחשב) ואין ממש מספרים שאפשר להתבסס עליהם במפרטים. צריך לראות בעיניים.

מה שאתה כן יכול לפסול מראש, זה ע"פ הרזולוציה הטבעית של המסך (שים לב זה לא = למה שהמעבד תמונה יכול לקבל כINPUT. בטח בפלאזמות)

חפש בתוך המדריכים למשתמש של הדגמים שאתה סוקר. (לפעמים באתרי מכירות / יבואן הנתון הזה שגוי.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RESIZING של סרט מהמחשב לרזולוצית FHD עם POSTPROCESSING ואולי כמה FILTERS מציג תמונה טובה יותר.

הרזולוציה הגבוהה היא דבר טוב לכל דבר שעושים עם המחשב.

משחקים: :xyxthumbs:

סרטים: :xyxthumbs:

תוכנות: :xyxthumbs:

אינטרנט: :xyxthumbs:

תמונות: :xyxthumbs:

מוזיקה: (עם VIS) :xyxthumbs:

עוד משהו שאולי שכחתי: :xyxthumbs::lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשחברת הכבלים מקרינה סרטים ב- FHD אני לא מקבל את כול התמונה, אלא כשהיא חתוכה

הדבר הזה די בטוח נובע לא בגלל איך שהכבלים משדרים

אלה בגלל שסירטי HD בניגוד לסדרות HD מצולמות בפורמט (רוחב \עובי תמונה ) שלא קים ברוב הטלוויזיות הביתיות

יש כבר טלוויזיות בשוק שתומכות בזה לכאלו שרוצים לראות בעיקר סירטי קולנוע -אבל זה לא נפוץ

מה שנמכר היום זה בעיקר 9\16 אם אני לא טועה -וזה פורמט שמתאים מאוד לסדרות HD ולקונסולות חדישות

אפשר בהרבה וכניראה רוב הטלוויזיות למתוח את התמונה למסך מלא גם במקורות שלא מגיעים על 9\16 אבל אז אתה פוגע בדיוק התמונה

הקווים השחורים נועדו לתת יחס תמונה כמה שיותר מדויק

אבל תבדוק סדרות HD ותראה שלא תקבל קווים שחורים במסך 9\16

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קידני - בהחלט לא.

פלזמה לא מתאימה לשימוש שוטף במחשב. אחרי כמה שעות ה-taskbar ושות' יצרבו לך במסך.

נושא הצריבה אומנם כבר לא רלוונטי ולא קיים בשימוש רגיל, אבל שימוש קבוע כמסך מחשב, כאשר במשך מספר רב של שעות ביום יש תמונה סטטית, בהחלט יתגבר על ההגנות ויפגע במסך.

נ.ב.

אין לך מסך מחשב במחשב הראשי ?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די נעול על 32", כי התקציב שלי לא מאפשר לקנות גדולה יותר.

אם צריך אני אעשה שינויים בחדר, על מנת להקטין את מרחק הצפייה, זה ממש לא בעיה בשבילי.

לפני שאני הולך לחנות, אני רוצה להגיע עם כמה דגמים שידועים כדגמים איכותיים.

שמתי עין על ה-S5500 של , יש LCD ברמה שלה ובטווח המחיר שלה, שכדאי לשים עליה עין?

חוץ מהסוני, ראיתי את ה-A450 ו-B450 של . מה ההבדל בין שני הדגמים? מי עדיפה?

מחר אני הולך לחנות, מה אתה אומרים לגבי השאלות שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...