צריך עזרה בהשבת משתמשים שנפרצו - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בהשבת משתמשים שנפרצו

EyEOnE

Recommended Posts

סופ"ש נעים לכולם,

כרגע בת דודה שלי אמרה לי שנפרץ לה משתמש של Gmail ו-.

קיימת דרך להחזיר את המשתמשים הנ"ל ובאיזה צורה?

פשוט לא מאמין שיש עד כדי כך אנשים משועממים.

המשך יום נעים לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי בהרשמה לgmail היא כתבה אימייל נוסף אם נעבדה הסיסמה או מספר פלאפון או שאלה סודית.

בכל מקרה יש אחוזים ממש ממש קטנים שהפורץ "שכח "לשנות את הפרטים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל מזה שפרצו לה לGMAIL ומשם פשוט איפסו סיסמה לפייסבוק ששולח בקשת איפוס לדור האלקטרוני איתו נרשמתה ל FACEBOOK.

צעדים:

1) שתעשה בקשת איפוס סיסמה לGMAIL

2) שתשלח מכתב תלונה בתוספת צילום של תעודת הזהות לFACEBOOK

http://www.facebook.com/help/?page=1023#!/help/contact.php?show_form=hack_nologin_access

כלל ברזל - לא להשתמש באותה סיסמה לכל השירותים הכי חשובים של הרשת.

לדוגמה אצלי יש 3 סיסמאות שונות ו-3 כתובות אימייל שונים ל-LINKEDIN, ו- בין השאר ולעוד כמה אתרים שהמשתמש בהם מאוד קריטי. ככה אם יגלו סיסמה של אחד, לא יוכלו לאפס את כולם בבת אחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעייה, ברגע שאתה בחשבון דוא"ל של מישהו, אם הוא נרשם לכל האתרים עם אותו הדוא"ל, אתה הולך לכל אתר, מבקש "לשנות סיסמה" והשינוי הרי נשח לכתובת שכבר בידך אז אתה פשוט לוחץ על ה verification link שכל אתר שלח לך ומאפס סיסמה. ככה אתה "פורץ" לחשבון לדוגמה.

לכן הרעיון הוא ליצורש כבות הגנה ברשת ולכל אתר חשוב לתת סיסמה משלו ולא סיסמה אחידה לכולם ולא להירשם לכל אתר עם אימייל אחד כי ברגע שיפרצו אותו, החיים שלך ברשת פחות או יותר נהרסו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס, באופן כללי אתה צודק אך רוב האנשים מעדיפים נוחות על פני אבטחה. גם אם תסביר מיליון פעם לאותם אנשים את יתרונות הסיסמאות המאובטחות ושחשוב שתהיה סיסמא שונה לכל אתר, עדיין אנשים יסתכלו עלייך כעוף מוזר ויבחרו בסיסמא 123456 בתור סיסמת הכניסה לרוב האתרים שלהם.

אני יכול להגיד שבחברה שבה אני עובד קיימת מדיניות אבטחה שמחייבת אותך ליצור סיסמא עם אותיות, מספרים ותווים בו זמנית. ללא מדיניות כזו, רוב האנשים היו מקלידים סיסמאות סופר פשוטות.

ניתן לבחורה המדוברת בדיון עוד מספר חודשים שבהם הסיסמא שלה תיפרץ שוב ושוב ואולי גם יבצעו עסקאות דרך חשבון ה- שלה. הדרך הטובה ביותר לגרום לאדם להקשיב היא לעבור דרך הכיס שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...