הפיכת זרם/סאונד של 5 רמקולים מפוצלים לזהה בכל הרמקולים-אפשרי? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפיכת זרם/סאונד של 5 רמקולים מפוצלים לזהה בכל הרמקולים-אפשרי?

smoker09

Recommended Posts

יש לי 5 רמקולים - x540 וכשאני משמיע , היא כמובן מתפצלת לי לכל הרמקולים - הקדמיים נשמעים מעולה והאחוריים משמיעים רק חלק מהמוזיקה.

ברצוני שבכל אשמע את כל זרם המוזיקה המלא - האם זה אפשרי? יש תוכנה שמכווננת?

תודה רבה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מנגן אז אני מניח שהמקור הוא סטיראו = 2.0 ומי שמפצל לרמקולים האחרים זה הדרייבר של הכרטיס קול , תחפש שם אולי אפשר להגביר את הרמקולים האחרים , או לשנות הסגנון ל הופעה חיה\תיאטרון\מועדון וכולי אולי סגנון אחר יהיה יותר מוצלח לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שהמקור הוא סטריאו 2.0 אבל יש לי גם שירים שהמקור הוא FLAC וגם DTS , והוא עדיין לא משמיע אותם כמו שהייתי רוצה(כמו בכותרת).

אין תוכנה שמסוגלת לעשות את העבודה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה. יש תוכנה שמאפשרת הפיכת כל 5 הרמקולים לזהים? מישהו מכיר משהו דומה?[br]פורסם בתאריך: 30.01.2010 בשעה 23:58:17

פתרון אפשרי ופשוט שלא חשבתי עליו הוא פשוט לנתק את הרמקולים האחוריים ואז לחבר בחזרה וכשהתוכנה שואלת מהם הרמקולים שחוברו בוחרים פשוט כרמקולים קדמיים ואז הכל עובד כמו שצריך!

כל כך פשוט שזה מתסכל שלא חשבתי על זה אחרי כ"כ הרבה זמן ומחשבה... :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיון של להגדיר את האחורים כקדמים הוא טוב אבל:

כדי לשנות את ההגדרה של האחורים אתה לא חייב לנתק ולחבר, אפשר ללחוץ דאבל-קליק על הצבע שהם מחוברים בוא בדרייבר ולבחור.

יש לזה חיסרון כי כאשר תיראה סרט או תשחק במשחק שבו יש מקור סראונד האחורים ישמיעו את הקדמיים ולא תקבל את מירב האפקט.

פיתרון גאוני:

נא להכיר: הנגן FOOBAR2000 בנגן יש מה שנקרא DSPים שזה אפקטים שונים... שקטע שיש שם את האפקט: "convert stereo to 4 channels"

שמה שהוא עושה זה שולח סטריאו לרמקולים האחורים.

כחה האחורים מוגדרים כאחורים כרגיל, ושאתה שומע שירים בנגן אתה שומע סטריאו גם מאחורה, ובסרטים ומשחקים האחורים מתפקדים כאחורים - בלי משחק בהגדרות של הכרטיס קול.

גם הנגן קליל וקורא מגוון גדול של פורמטים {*-* FLAC *-*}, ניתן לעצב אותו עם הרבה סקינים, ועוד...

ממליץ בחום להוריד אותו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...