תוכנה שיכולה להיות שימושית למורידי סדרות - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנה שיכולה להיות שימושית למורידי סדרות

Galos

Recommended Posts

שלום לכולם,

בניתי תוכנה קטנה שיכולה לעזור למורידי סדרות (רק סדרות , לא סרטים).

אתאר בקצרה ע"י דוגמה:

הורדת סדרה שלמה ואת כל קבצי התרגום שלה, אתה מציין לתוכנה היכן התקייה שנמצאים בה כל הקבצים.

התוכנה תתאים בין קובץ המדיה (כרגע עובד רק עם AVI) לקובץ התרגום (SUB או SRT) כלומר שם קובץ התרגום יהיה כשם קובץ המדיה ובנוסף יש מספר אופציות לסידור מחדש:

1) להשאיר בתקיה הנוכחית - כלומר רק התאמה של שם הפרק לתרגום המתאים.

2) להכניס כל עונה לתקייה נפרדת - כלומר כל הקבצים והתרגומים יוכנסו לתיקייה של העונה למשל (למשל כל עונה 3 תוכנס לתיקייה S03).

3) להכניס כל פרק לתקייה נפרדת - כלומר כל פרק והתרגום שלו יוכנסו לתיקייה משלו (למשל פרק 4 יכנס לתקייה E04).

4) כל עונה ופרק יכנסו לתיקייה - כלומר כל עונה תכנס לתיקייה שבתוכה יהיו תקיות של כל הפרקים ( למשל עונה 3 פרק 4 יכנס לS03/E04).

*פרקים שלו יהיו להם קבצי תרגום ישארו בתקייה הנוכחית שלהם (כלומר ישארו ללא שינוי).

** התוכנה בגרסת אלפא - נבדקה על מספר מערכות מחשב ועובדת כמצופה.

במידה נתקלתם בבעיה או שגיאה כלשהיא אשמח לקבל תגובה על כך ע"מ לשפר\לתקן.

כרגע התוכנה יודעת לעבוד על סדרות בלבד אולי בעתיד אם יהיה ביקוש אוסיף עוד אופציות לסרטים ואף מציאת תרגום אוטומטית.

אשמח לשמוע הצעות לשיפורים,הארות והערות!

גל

נ.ב.

לא ידעתי לאיזה פורום מתאים הנושא לכן בחרתי בכללי במידה והנושא מתאים יותר לפורום אחר נא להעבירו.

עדכון גרסה אחרון: 28/01/10 בשעה 14:11

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם הכוונה שהתוכנה יודעת למצוא את הכתוביות המתאימות מתוך רשימה ארוכה?

יאנו אם הורדתי 5 גרסאות שונות של כתוביותל S01E01 הוא ידע לזהות מה הגרסאה המסונכרנת

לשנות את השם שלה לשם של הקובץ של הפרק ולהעתיק לתקיה הנכונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"Start to Organize", אני מאמין שזה לא מה שרצית לבטא שם..

כדאי שזה יהיה

Start Organizing

או

Click to Organize

פרט לזה, תוכנה נחמדה ביותר.

תודה יתוקן בהקדם. :xyxthumbs:

האם הכוונה שהתוכנה יודעת למצוא את הכתוביות המתאימות מתוך רשימה ארוכה?

יאנו אם הורדתי 5 גרסאות שונות של כתוביותל S01E01 הוא ידע לזהות מה הגרסאה המסונכרנת

לשנות את השם שלה לשם של הקובץ של הפרק ולהעתיק לתקיה הנכונה?

כוונתי היתה (לפחות לשימושים שלי ושל חברים) שאתה תשים בתיקייה אחת את כל הקבצים של המדיה ושל הכתוביות המתאימות (המסונכרנות של הגרסה המתאימה - למען הסר ספק גרסה אחת ולא 5 גרסאות), והתוכנה לבד תתאים את השם של הקובץ מדיה לקובץ תרגום (משמש בעיקר אם אתה צורב ורואה בDVD). בנוסף היא לבד פותחת תיקיות ומסדרת את הקבצים בתיקיות לפי בחירתך.

אני לא יודע איך אתה מארגן את הסדרות אבל אני נוהג לאחסן כל עונה בתיקייה וכל פרק בתיקייה, כמו כן אני גם מתאים את השמות בין הקבצים (אחרת הDVD עושה בעיות בקריאת הכתוביות) לכן מצאתי לנכון לחסוך לי את כל ההתעסקות הזאת שגוזלת זמן מועט אך בסה"כ מעצבנת וחוזרת על עצמה. כך הכל נעשה בלחיצת כפתור, מהר ובלי טעויות (כמו העתקה לא מדויקת של השם קובץ וכו'). יצא לי כבר לעבוד עם התוכנה לא מעט וגם חברים ולבנתיים היא עושה את העבודה. (הוספתי עוד אופציות שיהיה כמה שיותר אונברסלי בהעדפות למשתמש).

אני מודע שהיא לא מושלמת ואף רחוקה. בעתיד אם אמצא לנכון ויהיה ביקוש אני אוסיף תכונות נוספות כגון הורדת תרגום לבד ועוד מספר דברים שחשבתי לעשות.

אם יש רעיונות והצעות (כמו למשל בחירה של תרגום מסונכרן מתוך כמה...) אשמח לשמוע ובמידה ואוכל אף אוסיף אותם.

כרגע חוסר הזמן מגביל אותי... אתה בטח יודע, תקופת מבחנים.

למי שרוצה לסדר את השמות של קבצי הכתוביות והמדיה, יש את התוכנה SUBDUDE

חבל שאתה אומר רק עכשיו, לפני שהתחלתי לכתוב את התוכנה חיפשתי באינטרנט משהו כזה ולא מצאתי (לכן התחלתי). בכל מקרה אני אבדוק.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

צירוף מקרים אבל אני הייתי בדיוק באותו מצב כמוך, רק שאני אמרתי לעצמי שאין דבר שאי אפשר למצוא באינטרנט ולבסוף מצאתי (גם אני תכננתי לכתוב תוכנה שעושה את זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

צירוף מקרים אבל אני הייתי בדיוק באותו מצב כמוך, רק שאני אמרתי לעצמי שאין דבר שאי אפשר למצוא באינטרנט ולבסוף מצאתי (גם אני תכננתי לכתוב תוכנה שעושה את זה).

שלומפי בדקתי את העניין וגיליתי שאנחנו ממש עובדים לפי אותו עקרון של בדיקה, בנוסף יש בתוכנה שפתחתי מספר תכונות שהוא עדין לא יישם.

Important notes :

- SubDude assumes that every files in the folder are from the same show and checks season and episode numbers only.

- Subdude uses regular expressions to detect season and episode numbers. Most common patterns (TVShow-s04e01, TVShow-4x1 etc) are handled, however Subdude will eventually fail to detect season and episode numbers on certain files (TVShow401 etc). This problem is being worked on.

את המקרה האחרון שהוא ציין התוכנה שלי מסוגלת לפתור אם למשל זה S401 זה יודע שזה עונה 4 פרק 1.

בנוסף אני מוצא את העניין של הצגת התוכן שאתה עובד עליו כמועיל, מה שאצלו עדין לא נמצא.

תכונה אחת שאהבתי אצלו שאין אצלי זה היכולת לעשות UNDO...

בדקתי את התוכנה שלו,וחסר לה מספר תכונות שיש אצלי למשל סידור בספריות לפי עונות, פרקים או שניהם שגם אותם אני מוצא כיעילים.

בכל מקרה לאור הממצאים אני חושב שאני אמשיך לפתח, לעניות דעתי יש אצלי הרבה יותר יתרונות מאצלו.

ושוב תודה שהבאת לידעתי על דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט תמשיך לפתח, לא הבאתי את השם של התוכנה לבאס אותך או משהו כזה.

התוכנה SUBDUDE מאוד מינימליסטית, אבל בהחלט הספיקה בשבילי, זו לא תוכנה שאני משתמש בה כל יום, אלה פעם, ב... כשאני מוריד עונות שלמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...