המחשב לא "מתניע" ועוד בעיות רבות! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב לא "מתניע" ועוד בעיות רבות!

tazok

Recommended Posts

אוקיי יש לי בעיה רצינית עם המחשב ואני יפרט אותה פה ואת התהליך שניסיתי כדי לתקן את הבעיה המוזרה הזאת

אוקיי אחרי שקיבלתי את המחשב לפני שבוע וחצי בערך הייתי שמח וטוב לב שקיבלתי סוף סוף מחשב חדש וגם חזק בדיוק כמו שרציתי...

אני מפעיל אותו בדיוק כמו שהוא בא עם רק עם סידירום של וכל שאר הדברים שיש במפרט חוץ מהצורב...

ביום שלמחרת נזכרתי שלא חיברתי בכלל את הצורב לקחתי רת הצורב הכנסתי אותו חיברתי את החשמל הכל....

המחשב לא עולה!!! אני מסתכל חושב ולא מבין מה יכולה להיות הבעיה כי המאווררים נדלקים כלומר המאוורר של המעבד המאווררי מארז והמאווררים של ה5900 כולל המנורות של הצורב והסידי משום מה המתח לא מגיע להרד דיסק שלא נדלק בכלל... כלומר לא מתחיל להסתובב..

אני כבר אמרתי מי יודע אולי משהו נשרף הצורב גורם לעומס יתר... ניתקתי את הצורב ואת כל המאווררי מארז ועדיין שום דבר...

עם המחשב נח עם החשמל בחוץ המחשב נדלק אני התעצבנתי והלכתי יום אחרי זה לתיקון...

באתי לתיקון שמח וטוב לב יומיים אחרי שבכלל קיבלתי אותו!!! ואני אומר המחשב לא נדלק כל פעם שצריך להדליק אותו זה סיפור מהת*ת....

איש התמיכה שם לא מבין מה אני רוצה ממנו רק שם הבנתי שאחרי מנוחה מסויימת המחשב נדלק.... כמובן שהצורב היה מנותק אחרי שניתקתי אותו בערב קודם... הוא בא מחבר את הצורב וקורה אותו דבר בדיוק כמו בבית...

הוא כמו כל טכנאי דביל מחליף ספק.... אותו דבר בדיוק [דרך אגז הספקים הם איזה חרא 300 שבא עם המארז אמור להספיק בתאוריה]

מחליף עוד ספק אותו דבר... בסוף הוא מביא לי מסקנה שזה הצורב... טוב אני כמו דביל אומר בסדר לוקח צורב במקום ליטאון ועם ספק חדש הולך הביתה... [לא היה לי זמן לחכות שם כי היה לי 3 שעות חלון בביצפר והייתי צריך לחזור] בא הביתה מחבר את הצורב החדש עם הספק החדש... וקורה בדיוק אותו דבר! לא יאמן! אני מתחיל להשתגע ואני כבר לא מבין מה קורה פה... אני מגיע למסקנה הגאונית שזה הלוח אני מעדכן את הביוס... לא ממש פותר את הבעיה...

עכשיו אני ממש לא מבין מה קורה פה כי יכול להיות שהלוח דפוק לגמרה אבל כאילו למה הוא גורם לזה שהמאווררים נדלקים וכל השאר לא...

למה אם אני מחכה בסביבות ה 20 דקות המחשב כן נדלק...

למה שאני עושה ריסטרט אין שום בעיה אלא רק אם אני מכבה ומנסה להדליק מיד...

בקיצר אני ביום שני הולך למעבדה להחליף חצי מחשב כולל הלוח אם והכרטיס מסך ליתר ביטחון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי על החיבורים בלי להגזים 50 פעם... ג'אמפרים חיבורים הכל הכל...

זה מת בלי קשר לחיבורים...

וזה מה שאני יעשה הבעיה שכואב לי הלב להשאיר את המחשב אצלם... מי יודע מתי הוא יחזור עם כל החגים האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע או שתשאיר אותו אצלך לא עובד או שתתן אותו שייתקנו אותו כי כשהוא שוכב בבית אם חומרה חזרקה כזאת זה לא עוזר לך!! הוא סתם שוכב מת :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא חששות וזה לא חנות אלא ספק שנקרא ספיריטוס אם אתה מכיר...

עכשיו המחשב עובד... עובדה שאני מחובר... אבל בוא נגיד ככה אני משתדל לא לכבות אותו ;D

אני יום שני יקח אותו לתיקון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אחרונה שהשארתי את המחשב שלי בתיקון , הוא חזר אחרי כמעט חודש , למרות שכל מה שהם היו צריכים זה להחליף ( בקר IDE שנשרף ;D ) .

לעומת זאת , אחרי חודש קיבלתי קצת יותר טוב P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעבור ל ויהיה איכותי.

מה קשור עכשיו איכותי לא איכותי!!??

גם 2.8גיגה תותח ותאמין לי גם אני הייתי רוצה אחד כזה וגם אתה?!?!

אם חיה כזאת אפשר להרים עד קרוב ל-4גיגה!! אם מתאים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב את שגיא... הוא קצת שיכור...

המעבד מצויין הלוח חרא... אני ידאג שיחליפו אותו

עכשיו העיכוב יכול להיות מזה שלא יהיה במלאי את הלוח ואז יצטרכו להביא מהיבואן של וזה יקח כמה ימים ופתאום יהיה יום כיפור וחרא כזה... כל החגים האלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...