על הכוונת: ישראלים המחליפים קובצי מוזיקה - WTF? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

על הכוונת: ישראלים המחליפים קובצי מוזיקה - WTF?

chris_u16

Recommended Posts

http://computers.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=item&path=4&id=445057

http://themarker.msn.co.il/tmc/article.jhtml?brand=msn&ElementId=%2Fibo%2Frepositories%2Fstories%2Fm1_2000%2Fskira20030924_98.xml&origin=ibo&layer=hitec&layer2=&layer3=

לפי דעתי זו חוצפה!!!

הם בכלל לא מתחשבים במצב הכלכלי שקיים בישראל!

קודם כל שיוזילו את המחירים של הדיסקים, מי יקנה דיסק במחיק מופקע 50-100ש"ח לדיסק???

לעזעזאל, בשביל מה אני משלם 366 לבזק ולISP אם לא בשביל להוריד "דברים לא חוקיים" מהאינרנט??

במחיר הזה אני גם מקבל חיבור לאינטרנט וגם אני יכול להוריד כמה שירים שרק בא לי (אם הייתי צריך לקנות את השירים הללו בדיסקים מקוריים זה בטח היה עולה כמה אלפי שקלים)

אני חושב שזו דעתם של רוב האנשים (מהמעמדות הבינוניות\נמוכות) בישראל.

למי שיש לו כסף, אני חושב שברוב המקרים לא תהיה לו את העצבים לטרוח להוריד מקאזה, אלא הוא פשוט יילך ויקנה דיסק מקורי ויהנה מאיכות מלאה וזה בגלל שיש לו את הכסף!!

אבל מה עם אלו שאין להם את הכסף לקנות דיסקים מקוריים?

אם תהיה אכיפה של זה פה בישראל, חברות האינטרנט יפסידו ובגדול!

חוץ מזה שבישראל כל אחד שיש לו גולש לקאזה ומוריד בעיקר שירים, אני מכיר כאלו שמורידים אלפי שירים מקאזה אבל אין להם כ"כ כסף אז ככה שאפילו אם יתבעו אותם, מאיפה הם יגרילו את הכסף בשביל לשלם!?

מהי דעתכם בנושא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אורח The_Exorcist

כמו שאתה לא גונב מכוניות, כמו שאתה לא גונב אוכל, כמו שאתה לא גונב בגדים, אתה גם לא תגנוב .

חבל שלא עשו את זה לפני שנתיים, כל הכבוד להם על הצעד הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:itschy:

הסמיילי הזה מזכיר לי את הסרטון של worms 2

;D ;D

למרות שאני צמצמתי את מספר ההורדות שלי משמעותית מאד כבר מזמן, אני לא מאמין שכל הסיפור של החלפת הקבצים יפסק עד שהמחירים של הדיסקים והסרטים ירדו, ובהרבה, ולא יעזרו כל ה-IRAA IFPI או helicon.

עוד פתרון טוב לבעייה, לפחות מבחינתי, יכול להיות מכירת שירים דרך האינטרנט כמו שהתחילו לעשות בארה"ב (וכמובן לא במחירים גבוהים מדי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיתנו אפשרות לקנות שירים בודדים דרך האינטרנט ובזול, שיוזילו את מחירי הדיסקים כדי שכל אחד יוכל לקנות

זאת הדרך, לפי דעתי הם קודם צריכים לדאוג לעיל ורק אחרי זה להתחיל בצעדים נגד מחליפי הקבצים (and NOT vice versa!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקר אם אני מוריד שיר של אומן ואוהב את השיר אני מנסה לקנות את הדיסק

של אותו אומן למרות המחיר. אבל מה שגם אני כעקרון לא מוריד שירים אלא בעיקר

סרטים ואף אחד פה לא יוכל לשכנע אותי שמחיר של סרט ממוצע שמוקרן בקולנוע

שווה את ה30~ שקל . ובכלל מכל הסרטים שריאיתי מעטעם מאוד מצדיקים את

ההליכה לקולנוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לחבר את המחשב לרדיו ולהקליט את גלגל"צ למשך יומיים רצוף ויש לך שירים באיכות טובה, גם אפשר דרך קלטות... אז גם זה לא חוקי?

לחבר את המחשב לטלוויזיה ולהקליט MTV ולהעביר את הסאונד ל WAV ומ WAV ל באיכות אחלה...

למי יש כוח לעשות את זה? אז אתה מוריד את השיר, זה בדיוק אותו הדבר, אני בטוח שאף אחד לא היה עוצר אותך על דברים כאלה.

נ.ב

יש מליון דיסקים עם שירים חרא ורק שיר או שניים ממש השקיעו בהם והם הלהיטים והשירים היפים באמת, לפעמים יש דיסקים שממש חוץ משיר אחד כל השאר פשוט מגעיל, אז אתה תקנה דיסק בשביל לשמוע שיר אחד ? לא.

לפי דעתי צריך לעשות חנויות שאתה משלם על כל שיר 4 שקל ואתה בוחר רשימה של שירים ואז צורבים לך את זה במקום לדיסק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיתנו אפשרות לקנות שירים בודדים דרך האינטרנט ובזול

נכון, אני אישית באוסף שיש לי במחשב אין שם דיסק שלם אחד ובשביל שיר אחד או שניים יפים אני לא יקנה דיסק שלם!!!

היה פעם ניסיון כזה היה איזה אתר(של יאיר ניצני אני חושב) שנתנו שם רשימה של שירים אם אפשרות של PREVIEW ומה והיה אפשר לבחור שירים וכל שיר היה עולה דולר (לדעתי זה רעיון מצויין לעשות דבר כזה וחבל שהעיפו את זה)

אני אישית קניתי שם שיר שבזמנו חיפשתי למרות שהיתה לי האפשרות (שנורא דיגדגה לי בקצה האצבע) להוריד את השיר בקאזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לחבר את המחשב לרדיו ולהקליט את גלגל"צ למשך יומיים רצוף ויש לך שירים באיכות טובה, גם אפשר דרך קלטות... אז גם זה לא חוקי?

לחבר את המחשב לטלוויזיה ולהקליט MTV ולהעביר את הסאונד ל WAV ומ WAV ל באיכות אחלה...

כעיקרון, כן זה לא חוקי להקליט מהרדיו/טלוויזה או בכל צורה אחרת בלי לקבל רשות..

אבל מה? גם בדברים אחרים אף אחד לא שם על זה.

הרי אפילו בבית ספר שהוא מוסד חינוכי משכפלים לך מספרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פירמוט חזק והם לא מוצאים ולא יכולים להוכיח כלום... מותר להוריד שיר ל 24 שעות למיטב זכרוני (המעפן) ככה שלא יכולים להדביק עליך כלום בלי הוכחה של הרשימת שירים שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פירמוט חזק והם לא מוצאים ולא יכולים להוכיח כלום... מותר להוריד שיר ל 24 שעות למיטב זכרוני (המעפן) ככה שלא יכולים להדביק עליך כלום בלי הוכחה של הרשימת שירים שלך...

א) אפשר לשחזר מידע גם לאחר פרמוט

ב) זו סתם שמועה לא מבוססת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...