על הכוונת: ישראלים המחליפים קובצי מוזיקה - WTF? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

על הכוונת: ישראלים המחליפים קובצי מוזיקה - WTF?

chris_u16

Recommended Posts

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

א) אפשר לשחזר מידע גם לאחר פרמוט

ב) זו סתם שמועה לא מבוססת

1. יש תוכנות שמוחקות לגמרי, מקאפי (אני חושב) מספקת תוכנה כזאת וגם כמו שאמרו, System Mechanic

2. אולי זה נכון :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגנוב מוזיקה?

huh??

חברות התקליטים הם הגנבים, אבל בסופו של דבר זה מגיע אליהם כי אנחנו לא פראיירים....

שיורידו את מחירי הדיסקים, אח"כ שיצפו מאיתנו לרכוש אותם.

ואני רוכש אך ורק דיסקים של אמנים שאני מעריץ, ותו לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי, לא הגזמת?

מה אתה חושב, שדיסק זה רק המחיר של המדיה וה"צריבה" שלה במפעל והעטיפה?

אל תשכח שיש גם המון שעות אולפן יקרות, זמן של כתיבה של שירים, תמלוגים לשלם, ועוד ועוד.

נכון, אפשר בהחלט להשוות מחירים שיתקרבו קצת יותר למחיר של ארצות הברית (13 דולר לדיסק, זה מחיר בהחלט מעולה) אבל ככה זה רק בארה"ב, ובינתיים אתה חי בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קאזה לא עובד אצלי (כמו כל תוכנת P2P אחרת) בגלל החיבור שלי לאינטרנט (דרך טכניון, יש להם פיירוול ומה לא ...), ככה שאני בכלל מתקשה למצוא מאיפה להוריד, אבל אם אני מוצא - אני מוריד בלי יסורי מצפון.

כמו שכבר נאמר כאן לא פעם - יש אולי שיר אחד או שתיים שטובים מתוך כל הדיסק ואין שום הצדקה לשלם 80-100 ש"ח בשביל 2 שירים.

חוץ מזה, יש הרבה אומנים שאת הדיסקים שלהם לא ניתן להשיג בארץ (בעיקר להקות מהעבר כגון PINK FLOYD המעולים), ולכן הברירה היחידה היא להוריד.

כאשר דיסק חוקי יעלה בסביבות 40-50 ש"ח - אני אשקול לקנות דיסקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין את פינק פלויד בארץ? :lol:

יש ועוד יש, זה שהמחיר לא מי יודע מה לא אומר שאין.

אגב, יש המון דיסקים מעולים שעולים 60 שקלים בערך, לא מבין מה הבעיה שלכם לקנות מדי פעם!

אם כולם יורידו אומנים לא ייצרו יותר , חשוב לקנות גם מדי פעם!

ולא שאני לא מוריד, כי יש לי מעל ל1300 שירים על המחשב, אבל גם יש לי מעל ל150 דיסקים מקוריים באוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי, לא הגזמת?

מה אתה חושב, שדיסק זה רק המחיר של המדיה וה"צריבה" שלה במפעל והעטיפה?

אל תשכח שיש גם המון שעות אולפן יקרות, זמן של כתיבה של שירים, תמלוגים לשלם, ועוד ועוד.

נכון, אפשר בהחלט להשוות מחירים שיתקרבו קצת יותר למחיר של ארצות הברית (13 דולר לדיסק, זה מחיר בהחלט מעולה) אבל ככה זה רק בארה"ב, ובינתיים אתה חי בישראל.

לא, אני לא חושב שאני מגזים.

תאמין לי שאת כל "שעות האולפן היקרות" הללו, יחד עם כל ההוצאות והשאיפה לרווח טוב - הם עושים תוך מס' ימי מכירה עם המחירים של היום...

מצטער, אני פשוט לא מוצא לנכון לקנות דיסקים סתם (כמו שאמרתי, אני קונה דיסקים אך ורק של אמנים אהובים). אם היה לי כסף פנוי הייתי עושה זאת, אבל בתור אזרח מן המעמד הבינוני אין לי שום סיבה לעשות זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, כשאני משלם כ200 ש"ח בחודש עבור האינטרנט, אין לי אפילו 50 ש"ח "מיותרים" שאני יכול להוציא על דיסק.

ומה לעשות, אין חנות גדולה של דיסקים בעיר בה אני גר (קרית גת) ואני לא אסע לעיר אחרת (אין לי אוטו) ועוד אקנה שם כמה דיסקים ב60 ש"ח כל אחד.

יש לי משמע אני מוריד !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר נאמר : לפעמים רק שיר אחד טוב מכל הדיסק, אז אני לא מוכן לשלם עבור דיסק שלם כדי לשמוע שיר בודד מתוכו,

לכן אני אוריד אותו ואשמע.

חוץ מזה, הורדות מאפשרות לי להכיר אמנים שלא הכרתי קודם ולראות אם המוזיקה שלו מוצאת חן בעיניי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

ממתי מחירים מופקעים זה סיבה לגניבה?

לא שאכפת לי מהאמנים או מהחברות תקליטים, אבל גניבה זאת גנבה.

אני לא מתכוון לקנות דיסק במחיר של הדיסקים כיום, אבל אני לא משתמש בזה בתור תירוץ להוריד ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...