על הכוונת: ישראלים המחליפים קובצי מוזיקה - WTF? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

על הכוונת: ישראלים המחליפים קובצי מוזיקה - WTF?

chris_u16

Recommended Posts

אפשר לתת תרומות אבל אף אחד לא ישלם על משהו שאפשר לקבל בחינם

על היסוד הזה מבוססת הכלכלה המודרנית וזו תופעת המחסור

אתה מוכן לשלם רק על מוצרים שהם במחסור.

יותר מדי נכון :P

סיבה נוספת שאנשים מורידים שירים היא הנוחות. פשוט הרבה יותר נוח לשבת בבית ולהוריד ישירות למחשב את השיר שאתה רוצה מאשר ללכת לחנות, לקנות את הדיסק, להוריד תוכנה שתעביר את השירים למחשב ולהפעיל אותה. אני בעצמי הורדתי כמה פעמים שירים למרות שהיו לי אותם על דיסקים מקוריים.

איזה סיבה מעוררת רחמים ::), לי אישית יותר נוח להיות עם דיסק איכותי כי להוריד אלבום שלם באיכות טובה(OGG, 256KBS) לוקח הרבה זמן (למצוא)

תתחילו לחסוך כסף (למשפט :)) או שתפסיקו להוריד שירים ...

אין מה לעשות - אי אפשר הכל בחיים... וגנב סופו לתליה . ::) ::) ::)

לא ניראה לי , יש יותר מדי :P.

באמת מי שמוריד שיתכונן לתביעה ושיכין כמה תרוצים טובים ;D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הם יכולים להוריד את המחיר של הדיסקים ל 15 שקל וזה לא ישפר את המצב הקיים בכלום

אני אלך ואקנה דיסק שעולה 15,30.35 ואפילו יותר של אומן מוערך על ידי. אבל במצב הנוכחי

אני יכול להרשות אולי דיסק אחד לחודש מקסימום ולהפסיק לשמוע מוסיקה שאני אוהב-לא נראה

הגיוני...אז לאט לאט אולי אני אקנה את כל הדיסקים שאני רוצה לקנות בסוף אבל לא היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם יכולים להוריד את המחיר של הדיסקים ל 15 שקל וזה לא ישפר את המצב הקיים בכלום

זה כן ישפר!

כי אז, כשאני יעבור דרך אחד הקניונים ואני יראה דיסק שאני אוהב, אני יקנה אותו! כי 15 או אפילו 40ש"ח אני עוד מוכן לשלם על הדיסק אבל ברגע שאני רואה שדיסק יחיד דורש השקעה גדולה מדי (כן כן! 70ש"ח עבור דיסק עם שירים זו השקעה גדולה מידי לטעמי!, אלא אם כן זה ממש משהו ייחודי) , אני כבר מעדיף להוריד מהאינטרנט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון מאוד מעניין, אבל נראה לי ששכחנו שהדיון הוא על ישראלית !!!

אני אישית כמעט ולא שומע ישראלית ולכן אין לי מה לפחד, אבל בעיקרון, רק בארץ המחירים הם כאלה גבוהים והרמה של המוזיקה לא מתקרבת לרמה של מספר אומנים בחו"ל.

לכן הפתרון האמיתי שחברות התקליטים הישראליות צריכות לחפש הוא הוזלה משמעותית של מחירי הדיסקים.

רק כך יוכלו להתגבר על הורדות "לא חוקיות" מהאינטרנט.

לא נכון ולא נכון!!! מדובר על שhelicon מפיצה! לא רק ישראלית

יש דברים כל כך נדירים שאפילו באינטרנט אני לא מצליח למצא, אז אם אני אראה אותם בחנות אני אקנה ישר,

אבל רוב הסיכויים הם שגם בחנות לא יהיה את הדיסק הזה !

כמו שאני עשיתי עם "Devils Night", מחפשים בכל חנות מוזיקה חוץ מTower records (אולי רק את בסניפים הענקיים שלהם)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אתה יודע כמה כסף יש בדיוק לכל אמן וכל חברת תקליטים?

אתה סתם זורק שטויות בלי בסיס.

יכול להיות שלחלק מהם לא חסר, אבל לחלק מהם ההורדות האלה זה פגיעה קשה בפרנסה, יש מבין?

ואמרתי לך כבר, אם יש לך מינוס בבנק, עזוב את המחשב ותשקיע בדברים חשובים באמת.

כמעט כל זמר יש לו מספיק כסף בשביל לחיות חיים יותר טובים מבנאדם ממוצע.

רוב הזמרים יש להם הרבה כסף והם חיים כמו מלכים עם הרבה חופשות ונופש, מכוניות והרבה מאוד מותרות יקרות שאין לאדם ממוצע.

הדיון מאוד מעניין, אבל נראה לי ששכחנו שהדיון הוא על ישראלית !!!

אני אישית כמעט ולא שומע ישראלית ולכן אין לי מה לפחד, אבל בעיקרון, רק בארץ המחירים הם כאלה גבוהים והרמה של המוזיקה לא מתקרבת לרמה של מספר אומנים בחו"ל.

לכן הפתרון האמיתי שחברות התקליטים הישראליות צריכות לחפש הוא הוזלה משמעותית של מחירי הדיסקים.

רק כך יוכלו להתגבר על הורדות "לא חוקיות" מהאינטרנט.

אה, זה רק על מוסיקה ישראלית??

אם כן, אז ממש אין לי מה לדאוג כי אני לא שומע הרבה מוסיקה ישראלית. אני חשבתי שהם יעקבו על כל אחד ישראלי שמשתף שירים לא משנה מאיזה סוג.

אתה בטוח בזה?

לא נכון ולא נכון!!! מדובר על שhelicon מפיצה! לא רק ישראלית

כמו שאני עשיתי עם "Devils Night", מחפשים בכל חנות מוזיקה חוץ מTower records (אולי רק את בסניפים הענקיים שלהם)...

SHIT!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום הוזלה לא יכולה להתחרות במהירות של הורדת קטע בתוך 20 שניות כשאתה יושב בבית 365 יום בשנה.

ולא הזכרתי שבתות וחגים וכמובן בחינם

יש כאן מהפכה טכנולוגית שלא ניתן להתמודד איתה בכלים המקובלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום הוזלה לא יכולה להתחרות במהירות של הורדת קטע בתוך 20 שניות כשאתה יושב בבית 365 יום בשנה.

ולא הזכרתי שבתות וחגים וכמובן בחינם

יש כאן מהפכה טכנולוגית שלא ניתן להתמודד איתה בכלים המקובלים.

מה שנכון - נכון! (למרות שלא תמיד כזה קל להוריד שיר...)

ולכן הפתרון הכי טוב שחברות התקליטים יקחו "תמלוגים" מחברות האינטרנט (שהם באמת עשירים בכסף!)

וחשוב שזה לא ישפיע על המחירים של חבילות האינטרנט! כי הם במילא מאוד יקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כן ישפר!

כי אז, כשאני יעבור דרך אחד הקניונים ואני יראה דיסק שאני אוהב, אני יקנה אותו! כי 15 או אפילו 40ש"ח אני עוד מוכן לשלם על הדיסק אבל ברגע שאני רואה שדיסק יחיד דורש השקעה גדולה מדי (כן כן! 70ש"ח עבור דיסק עם שירים זו השקעה גדולה מידי לטעמי!, אלא אם כן זה ממש משהו ייחודי) , אני כבר מעדיף להוריד מהאינטרנט!

סתם שטויות

בא לך קטע עכשיו !

אז תסגור את המחשב תקום מהכיסא ותלך לקניון בהנחה שהוא פתוח ולא אמצע הלילה או שבת וחג

או שתוריד הקטע תוך 20 שניות (או פחות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, המעקב הוא אחרי אנשים שמשתמשים בתוכנות דוגמת KAZAA, אבל יש הרבה אתרי HTTP וFTP שניתן למצא בהם המון מסוגים שונים (לא הרבה כמו בקאזה אבל עדיין מספיק), ויש אתר שמצאתי שיש בו הכל (כמעט) והוא המציא שיטה מעניינת לתמחר את המוזיקה : 0.01$ עבור הורדה של 1MB. זה גאוני (וגם לא חוקי), אבל אם יש משהו שאני לא מוצא בחינם אני אעדיף לשלם על זה כך ולא לקנות דיסק ב80 ש"ח.

*** עריכה ***

והאתר גם נותן לך לבחור את הפורמט ואת האיכות של הקובץ אותו אתה מוריד !!! החלום הרטוב של כל חובב !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שטויות

בא לך קטע עכשיו !

אז תסגור את המחשב תקום מהכיסא ותלך לקניון בהנחה שהוא פתוח ולא אמצע הלילה או שבת וחג

או שתוריד הקטע תוך 20 שניות (או פחות)

לא אמרתי שאני אפסיק לגמרי את ההורדות שלי מהאינטרנט

אבל אני אומר שאני יתחיל לקנות דיסקים! כי עד כה אני בחיים לא קניתי דיסקים מקוריים של שירים.

ואם המחיר יהיה מספיק זול אז כבר אני אישית אעדיף ללכת לחנות ולקנות דיסק מקורי באיכות גבוהה ואז אני כמעט ולא אוריד כלום מהאינטרנט כי כבר יהיה לי הרבה יותר נוח לקנות מקורי (זה בתנאי שהמחיר יהיה זול, זה מה שחשוב!)

אני עדיין לא מבין למה אתה מגן על אנשים שיש להם עודף כסף ולא חוסר כסף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יורידו את מחיר הדיסקים ל40ש"ח אני יקנה אותם

גם עכשיו שיש אני קונה, את כל השאר אני מוריד, כי זה פשוט יקר מידי

על אותו משקל יש את הסרטים שזמינים להורדה באינטרנט, שפה יש הבדל מחיר קצת יותר משמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי ים של תקליטים ודיסקים אבל העולם השתנה ואני לא הולך לשלם על מה שאפשר לקבל בחינם.

נכון - זה ברור שאף אחד לא ישלם על משהו שאפשר לקבל בחינם!

אבל זה לא תמיד בדיוק חינם כי ישנם שירים (בעיקר ישראליים וכאלו נדירים) שקשה להוריד אותם, ואז אם אני במקרה יעבור דרך הTOWER_RECORDS למשל ופתאום אני יראה את השירים שרציתי אז אני יקנה אותם אם הם יהיו זולים אבל אם המחיר עבור דיסק תהיה 75ש"ח הסיכוי שאקנה את הדיסק יורד בהרבה!, למרות שאני רוצה אותו! (זה תלוי עד כמה אני רוצה את הדיסק...)

או למשל אם יוצא דיסק חדש של זמר/ת שאני אוהב לשמוע אז אם המחירים יהיו נמוכים אני יכול להגיד יאללה אין לי עצבים להתחיל להוריד ואני ישקיע קצת על דיסקים! אבל ברגע שאני רואה מחיר יקר לדיסק אני כבר מעדיף לטרוח קצת ולהוריד את השירים!

חוץ מזה - אם כך העניין אז על מה אתה בכלל מתווכח!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במהלך הדיון עלו הרבה מאוד סיבות שמסבירות למה זה בסדר להוריד מוזיקה מהאינטרנט.

לצערי, כל הסיבות שפורטו הן בולשיט טהור.

איך לך כסף לקנות דיסקים מקוריים? אל תקנה ואל תקשיב למוזיקה - זו פריבילגיה. אתה רוצה בכל זאת לשמוע מוזיקה? תשלם.

האמנים מרוויחים מספיק כסף? אולי, ואולי לא. גם אם נצא מנקודת ההנחה שכן, למה שלא תעבור בבית של כל אדם עשיר בארץ ותגנוב לו את הטלוויזיה או את הסטריאו? הרי יש לו מלא כסף גם ככה!

חברות התקליטים עושקות את הצרכנים? אולי. כל חברה עושקת את הצרכן במידה זו או אחרת; אתם באמת חושבים שג'ינסים של Levis עולים הרבה כי הם כל כך הרבה יותר טובים מג'ינסים שמוכרים בשוק? אתם חושבים שהאוכל במסעדה יקר כי הוא מיוחד? אתם חושבים שחשבון החשמל שלכם מנופח כי חשמל עולה הרבה מאוד כסף?

אז למה שלא תלכו לגנוב בגדים, מזון או סוללות? הרי החברות שמוכרות את המצרכים האלו בצורה חוקית עושקות אתכם, למה לא לקחת את זה בחינם? הם הרי הגנבים "האמיתיים".

אף אחד לא מכריח אתכם לקנות מוזיקה, כמו שאף אחד לא מכריח אתכם לאכול, לשתות, לראות או להיות מחובר לאינטרנט כדי לכתוב פה את התירוצים המטופשים שלכם.

ובכלל, כל עוד אתם לא קונים דיסקים מקוריים אין לכם שום זכות להתלונן על המחיר שלהם כי אנשים כמוכם לא יקנו דיסקים מקוריים גם אם ימכרו אותם 2 ב 10, ובכלל אין טעם להתווכח על זה - גם אני וגם אתם יודעים שהתירוץ הזה נועד רק כדי לגרום לכם להרגיש טוב עם עצמכם - תמיד קל להאשים מישהו אחר.

אגב, כשראיתי את הפוסט הראשון של הת'רד (של TheTool) אני פשוט הייתי בשוק, בחיי. אין גבול לחוצפה ?! אני מאוד מקווה שמתישהו תהיה אכיפה נורמלית של חוקי ההגנה על זכויות יוצרים ואנשים כמוך (כפי ש Enc0der ציין, שמתלוננים על כך שמפריעים להם לגנוב בשקט) יקבלו את מה שמגיע להם.

מילא להוריד מדי פעם שיר בקאזה, אבל מאיפה לעזאזל החוצפה לנסות להצדיק את זה ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...