Halo - הדיון הראשי - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Halo - הדיון הראשי

MishaK

Recommended Posts

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בלי לעליב או שאתה שקרן או שאתה מטומטם אבל זה שהמשחק פועל מצויין על המחשב שלך לא יכול להיות ועוד בהגדרות הכי גבוהות הצחקת אותי....

המחשב שלי שהוא בערך פי שתיים על המחשב שלך ובכלל הכרטיס מסך בקושי זז עם המשחק בהגדרות הכי גבוהות עם FPS ממוצע של בקושי 40.....

תירגע >:(

אני לא מטומטם ולא שקרן ! אני מפעיל את המשחק על 1024X768 AFX2 AAX4 והוא פועל נהדר, המשחק שלך הוא הפרי גולד (גרסה לפני הזהב) או שהוא לא גרסה 1.01.

אז תירגע.

אם משהו יגיד לי איך להראות את ה-FPS על ה-HUD אני יביא גם תמונה.

נב: הכרטיס שלי פועל על 285\425 במקום 400\270

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי GeForce4Ti 4200 128MB של , והמשחק עובד על פריימרייט מצויין, חוץ מבעיה אחת מעצבנת - יש לי Mouse lag .. זאת אומרת, העכבר מגיב בדילאיי של כמה מאיות שניה ומרגישים את זה .. איך פותרים את העניין?

לי יש את אותו הכרטיס ואת אותה הבעיה !

זה מעצבן רצח ! :cwm23: המשחק עובד דיי חלק בסינגל רק הבעיה עם העכבר מעצבנת

למרות ששיחקתי במולטי ושם זה היה כמעט ולא מורגש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL

המשחק הזה פגם לי את הכרטיס :) הוא היה כל כך כבד שהמחשב שלי קרס פעמים בגלל שהכרטיס התחיל להראות טקסטורות שבורות ואז נתקע.

המשחק הזה באמת יותר מידי כבד ללא סיבה הגרפיקה באמת עלובה. UT2 פועל אצלי טוב יותר מהקאקי הזה...

אחרי משחק קצר אצל יוט בבית במשחק שמתי לב לקירטועים, שחזרתי הביתה והתקנתי אותו אצלי ושמתי על אותן הדגרות לא היו שום קירטועים. אולי נפילת FPS אבל לא ברמה שתגרום לקירטוע. גם 19FPS זה סביר לחלוטין ולא ממש שמים לב לקירטועים.

המשחק אצלי לא קורס, לא מקרטע בכבדות בכלל.

יש למשחק הגבלה של FPS שצריך להוריד אותה, וגם, הוכח בפורומים של גיימר שעצם העובדה שיש לך מודם שעובד על מוריד מהביצועים. אולי זה חלק מהבעיה אצל כמה משתמשים.

המערכת שלי טובה ועם טוב לכרטיס מסך אני נהנה מאוד מהמשחק. לא יודע מה יש לכם אבל המשחק עובד אצלי נהדר ואין לי תלונות.

במקום להאשים את החוסר אופטימזיה אולי תסתכלו טוב מה יש לכם במחשב. ספיוור וכל מיני שטויות. חשוב לציין שתוכנות שפועלות ברקע כגון אי סי קיו תוכנות הורדה למיניהן וכו' לא תורמות להעלת הFPS.

עד כאן כתבנו להערב. אלון.

מודם ?? מההההההההההה?

ישר רואים שבאת מגיימר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי הסינגל על הפנים :-\

הוא משעמם

האויבים עלובים ומגוחחים

חוזר על עצמו יותר מידי

זז חרא

גרפיקה לא מי יודע מה

אין מספיק נשקים

וגם רכבים אין כל כך הרבה

המולטי לעומת זה הרבה יותר יפה...אבל לפי משראיתי הוא דיי בעיתי בגלל רובה הצלפים שיותר מידי קל לצלוף בו

וניראה לי שכולם ישתמשו בו

הרכבים נחמדים אבל אני לא יודע עד כמה הם אפקטיבים כי הם עושים הרבה רעש ככה שאפשר לדעת בדיוק איזה הם ולפוצץ אותם מהר

צפו לעוד הרבה עדכונים למשחק בהמשך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 9700PRO

512MB

ומעבד 2000

והמשחק מקרטע [glow=red,2,300]מאוד[/glow] גם בלי AA וAF

ושאני מדליק אותם אז בכלל בקושי אפשר לשחק..

אצל דוד שלי עם p 4 2.0ghz

geforce 2 mx 400

זה רץ חלק , אז או שיש לך בעיות רציניות במחשב , או ש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו את המפרט שלי אני לא מבין מה נסגר הרצתי Fraps כל פעם ששיחקתי בוא וה fps הכי נכון שיש לי אי פעם שם זה 18

לרוב זה עובד לי על מעל 40 יש גם 70 וכו.

הגדרות default (לפחות נראה לי לא נגעתי בוא הרבה זמן) בקיצר לא הורדתי איכות וכאלו ובFPS הזה זה רק לא רע בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עם הסירוס לוג'יק של 1mb שלך אתה תריץ את זה סבבה.

מה אתה רוצה? הגזמות- מי מגזים - עבד לי חלק , אני לא זוכר בדיוק מה היו ההגדרות ,אבל אני אוטומטית נכנס למשחק אני ישר משנה את ההגדרות ל 1026-768 32 סיביות shadows and shits-high

אגב- אני שיחקתי עם גירסת הבטא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...