Halo - הדיון הראשי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Halo - הדיון הראשי

MishaK

Recommended Posts

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם לי זה רץ חלק רק שהגרפיקה מכוערת ואני מדבר עד רזולוציות גבוהות ו-HIGH... אני לא אומר שיש איזה בעיה אם הגרפיקה שהיא נראית לא כמו שהיא צריכה להראות אני אומר שיחסית למשחקים חדשים שיצאו ויצאו יש למשחק גרפיקה ישנה. למרות שהמשחק בן שנתיים ציפיתי שמיקרוסופט תחדש לו את הגרפיקה ל- או משהו :-\

יכול להיות שהbump mapping והpixel shading לא עובד .... ::)

כי ראיתי את זה בתערוכה וזה באמת היה נראה חרא בלבן... 8)

את האמת אצלי הוא נראה ממש טוב........בפעם ה3 אני רושם את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שמיקרוסופט אשמה בזה , זה הכל קונספירציה שלהם כדי שתקנו 8) , מצד שני זה די דבילי בגלל

שאם זה היה משחק טוב , אנשים ששיחקו באחד על המחשב ירצו לשחק בxbox בhalo 2 שיוצא באופן בלעדי לxbox .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי halo פועל מהר לבעלי כרטיסים שלnvidia כי לxbox יש כרטיס מסך שלnvidia ולאלה שיש להם radeon זה פועל דיי חרא בגלל שהכרטיס הוא של ati לחבר שלי יש מחשב הרבה יותר גרוע משלי ויש לו כרטיס מסך של nvidia עם 32 זיכרון sdram וזה טס אצלו ככה הוא אמר לי ולחבר אחר שלי יש r9800 pro 128 וזה פועל אצלו חרא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זומבי אני הולך עם תיאוריית הקונספירציה שהעלית כאן.

רוב המפרטים כאן שזה רץ עליהם הם עם כרטיסים של Nvidia. גם אני, ואצלי זה רץ סבבה לגמרי. בשביל הקטע הרמתי את הרזולוציה למאקסימום 1600X1024 והכל רץ פצצות בלי שום בעייה.

אחר כך הוספתי AF x 8 ו- Texture Sharpening ועדיין הכל טוב.

עכשיו אני רוצה להוסיף AA ולראות מה יקרה כי זה הדבר היחיד שהמשחק מוציא עליו הודעת אזהרה אם הוא פעיל לפני שהמשחק עולה.

לגבי האיכות שלו כמשחק..

תראו. שיחקתי אותו ב- xbox ונשארתי פעור לחלוטין. עד ששיחקתי בו צחקתי על כול חובבי הקונסולות בקטע ש- halo הוא בטח עשירית מ Half life אבל עד שהם קיבלו FPS טוב הם מתלהבים.. אחר כך הבנתי.

אני מסכים שמבחינה גרפית סימני הגיל כבר ניכרים במנוע וגם (כרגיל) המעבר מקונסולה ל- PC לא נעשה הכי טוב. ראיתם את לאחרונה? זה מנוע מדהים שעובד כבר עכשיו ולא בעוד כמה חודשים.

אבל צריך להבין עוד דבר, תבינו, מה שעושה משחק זה לא רק הגרפיקה או האפקטים (בהתחשב בזה שהוא רץ כמו שצריך) זה גם הסיפור, ההומור, הדמויות, הממשק, כל הדברים האלו ומזה יש ל- בכמויות.

לפי דעתי לא יצליח בטירוף פשוט כי בדקות הראשונות לא מוצאים בו שום דבר מיוחד או שונה ועוד הוא בא עם מנוע גרפי מיושן ככה שאנשים לא יתנו לו צ'אנס, אבל מי שיתן לו את הצ'אנס הזה יגלה קליסיקה אמיתית.

All we are saying... Is give a chance

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שזה כמו שאמרתי :P כי אם אפילו בaf x8 זה עובד אצלך מהר מאוד אז זה 90% בגלל שהכרטיסים הם שלnvidia כי בכרטיסים של ידוע שאין יתרון לaf והaa שלהם...עלינו על התעלומה חחח :P וגם אני מת על המשחק הזה שיקחתי בבטא וזה יפה לא רציתי לגמרו את הבטא כדשי לא הורס לעצמי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן משחק מדהים.

אפילו שגמרתי אותו ב xbox התחלתי קצת לשחק ב- PC ככה סתם בשביל לראות איך הוא.. בשביל לבדוק את הטענות על הגרפיקה.. הרי למה לי לשחק במשחק שכבר סיימתי כשיש לי איזה 700 משחקים שאני מת לשחק בהם ואני לא מתקרב אליהם?

נכון?!

אז זהו.. שכעבור שעתיים...

המשחק הוא סוף, חבל שהוא יצא כל כך מאוחר כי אם הוא היה יוצא בזמן הוא היה קורע את השוק וחבל שזה נראה שיש לו אופטימיזציה רק ל- Nvidia.

האם אכן יש כאן קונספירציה זדונית ביותר של Microsoft, Bungie ו- Nvidia?!

האם אחרי שנתגלו האשמות קשות נגד הדור החדש של הכרטיסים של Nvidia ידם שוב במעל?!

האם אחרי שחיבלו בתוצאות בעזרת דרייברים מרושעים ממשיכים בדרכם ההרסנית??

האם תייצר את הצ'יפ למסך של ה- Xbox 2?!

האם אני אפוטר מהעבודה עקב איחורים חוזרים ונשנים???

למה כל כך קר פה וזה עדיין קיץ???

אכן אלו הן שאלות קשות שאין עליהן תשובה.

אולי אחד ה- patch-ים יסדר את זה או הדרייברים של ATI.

אגב, מספר פרטים טכניים:

אכן אני לא רואה הבדלים משמעותיים לא בביצועים ולא באיכות התמונה עם AFx8 ו Texture Sharpening אבל אולי אני לא דוגמא.

המשחק מסרב בתוקף חסר תקדים לרוץ עם AA באיזה רמה שתרצו. אחרי הסרטים המסך נשאר על הפריים האחרון של הסרטון האחרון. לפי האפקטים התפריט עדיין עובד ברקע אבל לא נראה לי שיהיה כל כך כיף לשחק ככה.

ודבר אחרון, הגירסא שאצלי היא 01.00.00.0564 אם זה עוזר למישהו. (Setup-> About).

אני משתוקק כולי למשחקי אונליין איכותיים בעולם ה- . יאללה שיצא לחנויות כבר!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די בטוח שקראתי בגיימר או מקור אחר שATI תייצר את הכ.מסך הבא בשביל הxbox , הסוף לקונספריציה? :o .

בטוח יוציאו Patch ( הם כבר מומחים בזה ) , אבל קודם כל תחכו שזה יגיע לחנויות 8) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן יש פה איזה קטע עם NVIDIA

מה שאמרת בקשר לAF מוזר מאוד..........אבל אין צורך בזה כי הטקסטורות מספיק איכותיות...

אצלי זה סתם מאיט את המשחק לרמה לא שחיקה זה נראה אותו הדבר...

וחבר שלי אמר לי שבגרסה הרשמית אם יש לך כרטיס שתומך בanti aliasing על HARDWARE אז זה יעשה אוטומטית....ואין צורך להוסיף דרך הWINDOWS...

אני כבר רואה את זה

HALO SP1+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...