Halo - הדיון הראשי - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Halo - הדיון הראשי

MishaK

Recommended Posts

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי GeForce4Ti 4200 128MB של , והמשחק עובד על פריימרייט מצויין, חוץ מבעיה אחת מעצבנת - יש לי Mouse lag .. זאת אומרת, העכבר מגיב בדילאיי של כמה מאיות שניה ומרגישים את זה .. איך פותרים את העניין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WOW

משחק מצוין ! אני ממש לא מבין מה הבעיה הוא פועל במחשב שלי על הגדרות גבוהות (כמעט הכי גבוהות שאפשר) מצוין!

גם המשחק עצמו נחמד מאוד!

בלי לעליב או שאתה שקרן או שאתה מטומטם אבל זה שהמשחק פועל מצויין על המחשב שלך לא יכול להיות ועוד בהגדרות הכי גבוהות הצחקת אותי....

המחשב שלי שהוא בערך פי שתיים על המחשב שלך ובכלל הכרטיס מסך בקושי זז עם המשחק בהגדרות הכי גבוהות עם FPS ממוצע של בקושי 40.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב שהמשחק עובד חלק בלי שום תקיעות רק לאלו שיש להם את הכרטיסים כגון GF MX ו TI וה FX ו הרדאונים יש בהם תקיעות.

בטח יצא איזשהו פאטץ( חוץ מזה שכבר יצא שלא מתקן כלום לפי מה שהבנתי) שעושה אופטימיזציה לכרטיסים החדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי GeForce4Ti 4200 128MB של , והמשחק עובד על פריימרייט מצויין, חוץ מבעיה אחת מעצבנת - יש לי Mouse lag .. זאת אומרת, העכבר מגיב בדילאיי של כמה מאיות שניה ומרגישים את זה .. איך פותרים את העניין?

אם אתה משתמש ב- נסה לראות מה קורה אם אתה מוריד את כל האורות והצלצולים של הממשק.

אצלי הייתה בעייה דומה וככה פתרתי אותה.

למעשה יצרתי user חדש עם ממשק הכי פשוט, בלי wallpaper ומינימום תוכנות רקע שבו אני משתמש למשחקים ובסטנדרטי אני משתמש לשאר הדברים, כי אני משום מה ממש אוהב את הממשק הצבעוני הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי לעליב או שאתה שקרן או שאתה מטומטם אבל זה שהמשחק פועל מצויין על המחשב שלך לא יכול להיות ועוד בהגדרות הכי גבוהות הצחקת אותי....

המחשב שלי שהוא בערך פי שתיים על המחשב שלך ובכלל הכרטיס מסך בקושי זז עם המשחק בהגדרות הכי גבוהות עם FPS ממוצע של בקושי 40.....

לא הוא צודק והוא לא משקר אצל חלק הוא עוהד חלק ואצל אחרים לא!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר ציינתי את זה עסרות פעמים ואני אציין את זה שוב, המנוע של המחשק, שבנוי במקור לאקס-בוקס לא עבר אופטימיזציה למחשב. לכן המנוע מקרטע בקרבות גדולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר ציינתי את זה עסרות פעמים ואני אציין את זה שוב, המנוע של המחשק, שבנוי במקור לאקס-בוקס לא עבר אופטימיזציה למחשב. לכן המנוע מקרטע בקרבות גדולים.

אחרי משחק קצר אצל יוט בבית במשחק שמתי לב לקירטועים, שחזרתי הביתה והתקנתי אותו אצלי ושמתי על אותן הדגרות לא היו שום קירטועים. אולי נפילת FPS אבל לא ברמה שתגרום לקירטוע. גם 19FPS זה סביר לחלוטין ולא ממש שמים לב לקירטועים.

המשחק אצלי לא קורס, לא מקרטע בכבדות בכלל.

יש למשחק הגבלה של FPS שצריך להוריד אותה, וגם, הוכח בפורומים של גיימר שעצם העובדה שיש לך מודם שעובד על מוריד מהביצועים. אולי זה חלק מהבעיה אצל כמה משתמשים.

המערכת שלי טובה ועם טוב לכרטיס מסך אני נהנה מאוד מהמשחק. לא יודע מה יש לכם אבל המשחק עובד אצלי נהדר ואין לי תלונות.

במקום להאשים את החוסר אופטימזיה אולי תסתכלו טוב מה יש לכם במחשב. ספיוור וכל מיני שטויות. חשוב לציין שתוכנות שפועלות ברקע כגון אי סי קיו תוכנות הורדה למיניהן וכו' לא תורמות להעלת הFPS.

עד כאן כתבנו להערב. אלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי משחק קצר אצל יוט בבית במשחק שמתי לב לקירטועים, שחזרתי הביתה והתקנתי אותו אצלי ושמתי על אותן הדגרות לא היו שום קירטועים. אולי נפילת FPS אבל לא ברמה שתגרום לקירטוע. גם 19FPS זה סביר לחלוטין ולא ממש שמים לב לקירטועים.

המשחק אצלי לא קורס, לא מקרטע בכבדות בכלל.

יש למשחק הגבלה של FPS שצריך להוריד אותה, וגם, הוכח בפורומים של גיימר שעצם העובדה שיש לך מודם שעובד על מוריד מהביצועים. אולי זה חלק מהבעיה אצל כמה משתמשים.

המערכת שלי טובה ועם טוב לכרטיס מסך אני נהנה מאוד מהמשחק. לא יודע מה יש לכם אבל המשחק עובד אצלי נהדר ואין לי תלונות.

במקום להאשים את החוסר אופטימזיה אולי תסתכלו טוב מה יש לכם במחשב. ספיוור וכל מיני שטויות. חשוב לציין שתוכנות שפועלות ברקע כגון אי סי קיו תוכנות הורדה למיניהן וכו' לא תורמות להעלת הFPS.

עד כאן כתבנו להערב. אלון.

שתוק, n00b.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...