Halo - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Halo - הדיון הראשי

MishaK

Recommended Posts

אוקיי...

שיחקתי ולדעתי בשביל משחק בן שנתיים הגרפיקה נראית מאוד נחמדה... סגנון מאוד דומה לred faction....

אבל עדיין אני אוהב הג'יפ גם מאוד חמוד...

במסך הראשון בקרבות הגדולים הFPS ירד ל10.... אבל רוב הזמן המשחק רץ לי חלק לגמרה.... עם AA 0 כי המשחק לא מוכן לתת לי לשחק איתו וanti filtering X8.... נראה מאוד נחמד... לא מדהים אבל אני ישחק בו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Ha! מישה לא מבין כלום מהחיים שלו!

עכשיו חזרתי מ-3 שעות של משחק בהאלו, והיה נהדר (אומנם השלבים קצת חוזרים על עצמם, אבל האקשן מספק מאוד), וכן, אני שיחקתי בגירסה של האקס בוקס, ויש הבדל, אבל עדיין, המשחק הוא לא כישלון כמו שאתה תיארת אותו.

תסתכל על המפרט שלי, שום קירטועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה יש פה לאנשים...........

אני אישית לא ראיתי משחק למחשב בזמן האחרון עם כזו רמה של BUMP MAPPING ועם כזה ניצול של dx8....

אני אישית הופתעתי לטובה..........

אצלי הוא דווקא שחיק למדי ולא מקרטע כמו שתיארתם ואין לי מחשב STATE OF THE ART כמו לחלק פה.......

יכול להיות שבגרסת בטא זה לא עבר התאמה בכלל לדרייברים האחרונים(יש לי את האחרונים הרשמיים וDIRECTX 9.........)

אצלי זה אפילו מגיע ל50 פריימים ב1024X768..........

בתור משחק שהיה אמור לצאת לפני שנתיים הוא נראה טוב מאוד...........וUNREAL לא מגיע ברמת גרפיקה אליו (עם הBUMP)

מישהו השווה את זה פה לred faction........יש לו בעיה רצינית בעיניים שילך לעשות בדיקת ראיה

נ.ב. - איזה אירוניה שדווקא במחשב המוזר שלי זה עובד טוב.......

אה ואין מצב שיש לכם את הרשמי כי הוא יוצא רק ב30 בספטמבר .... ::)

אין בכלל מה להשוות לתערוכה, בה המחשבים היו פשוט STATE OF THE CRAP........שם זה רץ מגעיל ונראה מגעיל.......

למי שיש 3 ומעלה זה צריך להיראות כמו בXBOX.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה יש פה לאנשים...........

אני אישית לא ראיתי משחק למחשב בזמן האחרון עם כזו רמה של BUMP MAPPING ועם כזה ניצול של dx8....

אני אישית הופתעתי לטובה..........

אצלי הוא דווקא שחיק למדי ולא מקרטע כמו שתיארתם ואין לי מחשב STATE OF THE ART כמו לחלק פה.......

יכול להיות שבגרסת בטא זה לא עבר התאמה בכלל לדרייברים האחרונים(יש לי את האחרונים הרשמיים וDIRECTX 9.........)

אצלי זה אפילו מגיע ל50 פריימים ב1024X768..........

בתור משחק שהיה אמור לצאת לפני שנתיים הוא נראה טוב מאוד...........וUNREAL לא מגיע ברמת גרפיקה אליו (עם הBUMP)

מישהו השווה את זה פה לred faction........יש לו בעיה רצינית בעיניים שילך לעשות בדיקת ראיה

נ.ב. - איזה אירוניה שדווקא במחשב המוזר שלי זה עובד טוב.......

אה ואין מצב שיש לכם את הרשמי כי הוא יוצא רק ב30 בספטמבר .... ::)

אין בכלל מה להשוות לתערוכה, בה המחשבים היו פשוט STATE OF THE CRAP........שם זה רץ מגעיל ונראה מגעיל.......

למי שיש 3 ומעלה זה צריך להיראות כמו בXBOX.......

בנאדם, מי שצריך בדיקת עניים זה אתה. אין שום רמה של Bump Mapping ושום ניצול של DX8, זה נראה כמו משחק של DX6 במקרה הטוב.

ותסביר לי משהו אחר, לאיזה אנריל אתה מתכוון? UT? השני? הראשון? כי שלושתם נראים פי כמה יותר טוב מ- למחשב.

סמוך עליי שכולם כבר השיגו ת'משחק הרשמי המלא וזה שישוחרר לחנויות בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנאדם, מי שצריך בדיקת עניים זה אתה. אין שום רמה של Bump Mapping ושום ניצול של DX8, זה נראה כמו משחק של DX6 במקרה הטוב.

ותסביר לי משהו אחר, לאיזה אנריל אתה מתכוון? UT? השני? הראשון? כי שלושתם נראים פי כמה יותר טוב מ- למחשב.

סמוך עליי שכולם כבר השיגו ת'משחק הרשמי המלא וזה שישוחרר לחנויות בקרוב.

תגיד, אתה ציפית לקבל מהאלו גרפיקה של HL2? כי אני לא. אני דווקא נהנתי מאוד מהגרפיקה, ויש מספר קטעים שהמנוע של המשחק באמת מאכזב, אך יש גם מספר קטעים שבה אתה מתפלא איך המשחק מצליח להראות קטעים כאלה בלי שימוש ב-DX9.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה בטח..............אם יש לך gifa שלא מריץ bump על hardware....

אצלי אישית זה נראה מעולה...........כמו בXBOX..... ::):P

אם זה נראה אצלך כמו בתערוכה אני מבין אותך.......לא לגעת!

אצלי זה נראה יותר טוב מאשר UT2003 \ UNREAL2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, אתה ציפית לקבל מהאלו גרפיקה של HL2? כי אני לא. אני דווקא נהנתי מאוד מהגרפיקה, ויש מספר קטעים שהמנוע של המשחק באמת מאכזב, אך יש גם מספר קטעים שבה אתה מתפלא איך המשחק מצליח להראות קטעים כאלה בלי שימוש ב-DX9.

לא ציפיתי לגראפיקה של HL2, אפילו לא ציפיתי לגראפיקה של Unreal2, ציפיתי לגראפיקה מובנת ולא נראת כיאילו מישהו שפך מים על כל הטקסטורות.

חוץ מזה, אפשר היה לוותר על החלק של הגראפיקה אם רק זה היה חלק, עם גראפיקה כזאת מגעילה זה חייב לטוס אפילו על המחשב הישן שלי, אבל הוא מקטרע כמעט אצל כולם!

זה מה שהורס אותו לדעתי קבע את מותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה בטח..............אם יש לך gifa שלא מריץ bump על hardware....

אצלי אישית זה נראה מעולה...........כמו בXBOX..... ::):P

אם זה נראה אצלך כמו בתערוכה אני מבין אותך.......לא לגעת!

אצלי זה נראה יותר טוב מאשר UT2003 \ UNREAL2

יופי, תלמד להסתכל במפרט.

יש לי ATi 9500PRO שמריץ לי את כל המשחקים מצויין עם AA על 6 ו AF על 16 בלי להתלונן אפילו.

אהבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו את המחשב שלי!

אפלו על זה נראה מגעיל, AA וAF לא פועלים, והמשחק מקרטע המון על 1280*1024, גם על רזולוציה פחות גבוה זה לא משהו..

מה לעזעל הבעיה??

זה לא המחשב שלך פשוט זה מישחק מטומטם שאוכל FPS ולא רק זה תיכננו אותו ממש לא נכון תהיה רגוע יש לך אחלה מחשב 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כל הזמן הרגעת אותך באיציק, אני רגוע ויודע שיש לי מחשב תותח, אבל המשחק הזה מוזר שפועל ככה, איך הם מצפים למכור הרבה אם אפילו על המחשבים הטובים ביותר זה לא זז טוב??

מיקרוסופט בגדולתה, היא בטח תשחרר עידכונים למשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כל הזמן הרגעת אותך באיציק, אני רגוע ויודע שיש לי מחשב תותח, אבל המשחק הזה מוזר שפועל ככה, איך הם מצפים למכור הרבה אם אפילו על המחשבים הטובים ביותר זה לא זז טוב??

עשו תמישחק לא כמו שצריך=\

בעיה שלהם 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...