הפרעה לתעבורת שיתוף ע"י ספקיות אינטרנט - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפרעה לתעבורת שיתוף ע"י ספקיות אינטרנט

Old Cat

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בכתבה ביצעו בדיקות בסיסיות למשך מספר ימים בלבד, במציאות בזק בינלאומי מבצעת Traffic Shaping כמו כל ספקית אחרת בארץ ואני אומר זאת בתור לקוח שלהם במשך כמה שנים טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם דווקא טוענים והדגישו שהבדיקות בוצעו לאורך מספר חודשים:

...מחקר זה, שנערך בין החודשים אפריל לספטמבר 2009....

על מנת למנוע אקראיות בתוצאות.

קל מאוד להתבלבל בין עומס אמיתי על הקווים ל traffic shaping

אני אישית גם מחובר לבזק בין לאומי ואכן מדי פעם בפעם מרגיש איטיות - לאחרונה בצורה תכופה יותר מאי פעם.

(עקב הגירה של משתמשים מספקיות אחרות אני מניח, לאורך השנה-שנתיים האחרונות)

אבל עדיין ברוב הזמן המהירות אצלי תקינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להם לשנות את המודל

עכשיו כולם משלמים מחיר מלא ואם ישנו את המודל לפי צריכה אנשים יתחילו לעשות חשבון של פרסים.

והראיה החברות האלה כולן מיליונריות.

כי ככה זה עובד בכל העולם, ספקיות האינטרנט בישראל מפסידות כספים, יש סיבה למה נשארו בארץ רק 3 כאשר כולן מפסידות סכומי עתק על שרותי האינטרנט ללקוחות הציבוריים, יוצאות בקושי עם רווח בשרותי האינטרנט לעסקים, ומרוויחות בעיקר מתחום השרותים המקצועיים(אינטגרציה וייעוץ), ועדיין בסוף השנה יוצאות בהפסד בעיקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאני שונא את 012, פשוט בזיון של התנהלות. אין לי בעיה עם ההתערבות שלהם בתעבורה אבל לפחות שיגידו, שיציינו, או במינימום של המינימום, שיודו!

אבל ככה להמשיך לשקר במצח נחושה לכל הלקוחות, כולל העיתונות כולל כולם ? פשוט מעלה לי את כל הפיוזים.

וזה לא שקר חדש, הם עם אותו שקר כבר שנתיים http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3498568,00.html

ואפילו מתייעלים בשקר, נגד TL הם הבינו שהם לא יכולים לעשות כלום כי TL בעצם "מפלילים" אותם בקח שיוצאים הם הודעה פומבית לכן התעבורה מ TL יחסית בסדר לעומת כל שאר הטראקרים בעולם.

אני יודע שאני חוזר על עצמי אבל אני לא מצליח לחשוב על מילה אחרת חוץ מבזיון. תחפשו 012 ב youtube

נחשו מה? בזיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט בושה אני מ-012 ואני לא מצליח להוריד טוב מ-tl כבר חודשיים

יאללה עוד חודש נגמר החוזה ואז ניתוק או שנסחוט אותם אם הם רוצים שאני אשאר...

ממש עולה לי על העצבים אני לא יכול להוריד כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה עוד חודש נגמר החוזה ואז ניתוק או שנסחוט אותם אם הם רוצים שאני אשאר...

כן, כן. :lol: תסחוט אותם עד שיעשו לך הנחה של 5 שקלים בתשלום החודשי והתחייבות מחודשת לשנה. עדיין תהיה תקוע עם גרוע ולא תוכל להוריד כלום, אבל לפחות תחסוך 60 שקל בשנה. תרגיש מה זה גבר. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כן. :lol: תסחוט אותם עד שיעשו לך הנחה של 5 שקלים בתשלום החודשי והתחייבות מחודשת לשנה. עדיין תהיה תקוע עם גרוע ולא תוכל להוריד כלום, אבל לפחות תחסוך 60 שקל בשנה. תרגיש מה זה גבר. :xyxthumbs:

נראה לך

לפני שנה שילמתי 40 שקל בשביל 1.5 מגה עכשיו 23 בשביל 2.5 מגה

ןאני רוצה שידרוג ל-4 והתנאי הוא שהם לא יפריעו לי בתעבורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנאי ? חחח הם יסכימו לתנאי כי הם מבחינתם לא מפריעים לתעבורה של המשתמשים

אני הייתי מחובר אליהם עד לפני כמה ימים במחיר של 40 ש"ח לחבילת ה5 מגה

לא משנה איזה מחיר הם יעשו לך תתנתק וכמה שיותר מהר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך

לפני שנה שילמתי 40 שקל בשביל 1.5 מגה עכשיו 23 בשביל 2.5 מגה

ןאני רוצה שידרוג ל-4 והתנאי הוא שהם לא יפריעו לי בתעבורה

אף ספק לא יסכים לתנאי כזה, מבחינתם עדיף שתתנתק שהרי אתה משלם להם 23 ש"ח לחודש בלבד... אם תישאר באותו מחיר, תהיה בטוח שיפריעו לתעבורת הנתונים שלך ובעצם אתה נתון במלכוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדברו שטיות - אם הם לא היו מרוויחים על כל לקוח פרטי, אז כל הדבר הזה לא היה שווה עסקית, אז הם יתמקדו באינטרנט עסקי וזהו. אף חברה לא חייבת כלום לאף אחד - ויש הרבה חברות שעברו משוק פרטי לעסקי בגלל אי כדאיות, הם לא יהיו הראשונים.

הם מרוויחים ועוד איך מרביחים. לתת חבילת לכל אחד, בכל מחיר, זה רווח, כי הם לא משלמים עבור GB בשנייה, הם משלמים על רוחב פס, וזהו

כל לקוח חדש = רווח. והעומסים נוצרים בגלל דברים: 1. קמצנים -> לא רוצים לקנות עוד רוחב פס 2. יותר מדי אנשים על אותו רוחב פס שיש לחברה ממה שהחברה יכולה לספק, ובגלל זה בשעות ה'עומס', כלמר כאשר רוב האנשים משתמשים באינטרנט שלהם - בשעות ערב וסופי שבוע, אתה מרגיש את האיטיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...