טלויזיית LCD, עד 37", עד 4000 שקלים, מה מומלץ? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טלויזיית LCD, עד 37", עד 4000 שקלים, מה מומלץ?

yonm13

Recommended Posts

שלום לכולם,

אחרי קצת מחקר באינטרנט וגיליתי שבגדלים האלה אין מה להתעסק עם פלזמה, ושהדגם של סמסונג LA37A450 מומלץ.

הבעיה עם הדגם הזה שהוא כבר קצת ותיק ושאין ממש חנויות שמוכרות אותו.

אם כן, אני פונה אליכם בבקשה להמלצות על טלויזיה לסלון, 37", עד 4000 שקלים (אפשר גם בפחות).

חשובה כניסת אחת לפחות, חוצמזה, כמה שיותר דגש על איכות תמונה. ממה שראיתי בענין הPHILIPS נראות מעולה (ועולות בהתאם), האם הן באמת כאלה טובות או שמדובר במצב מיוחד שהוכנס בהן לתצוגה בחנויות החשמל? לגבי עניין התמיכה בFULL HD, האם ישנן טלויזיות מתאימות?

בנוסף אשמח להמלצות על מקומות טובים בהם אפשר לקנות את הטלויזיה.

אודה לכם אם תענו במהרה, העניין יחסית דחוף.

ערב טוב ותודה מראש,

יונתן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רכשתי השבוע את המסך של סמסונג LA37B530 הוא FHD ובעל 3 כניסות .

זאת שבקישור למעלה.

הוא מחובר למחשב ורואים מעולה.

שידורי רגילים לא כ"כ חד כי השידור בארץ מחפיר.

אבל למטרת ניגון HD הוא מעולה.

הוא גם נכנס בתקציב שלך ועוד עם עודף:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה בדיוק התכוונתי.

הטלוויזיה היא מצוינת אבל בגלל שבארץ רוב הערוצים לא משדרים בHD אז האיכות צפייה לא מי יודע מה.

אבל בערוצי HD או בסרטים מהמחשב רואים מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שידור של יס הרבה יותר טוב מכבלים.

ובעיה זה לא איכות שידור - בעיה זה בטכנולוגיה של שיטת שידור ו LCD שלא מתאימים

הרזולוציה שלהם אחד לשני ומחשירים טובים מנסים לעשות סימולציה, אבל זה עוד לא זה.

באר"הב זה עוד יותר גרוע עם LCD אבל שמה HD נכנס חזק.

מה יש בארץ משדרים ב HD זה זבל שחוזר על עצמו ולא שווה את הכסף שעולה.

רוצה לראות הכי טוב שאפשר ?- אז תקנה פלזמה.

אני יודע קשה לראות תצוגה של פלזמה מול LCD בחנויות כי כולם רוצים דווקא LCD

אבל אם תחפש תמצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבדיקות שאני עשיתי LA37B530 כניראה הכי משתלם לתקציב הזה כמו שאמרו פה

בעניין איכות כבלים רגילים במסך הזה מתצוגה שאני ראיתי הוא גרוע לכבלים רגילים ככה שמי שמתעניין דווקא בכבלים רגילים לשימוש העיקרי הוא לא מתאים

מה שכן בכבלים HD הסיפור אחר לגמרי

ובכלל בממיר של הHD החיבורים עצמם יותר איכותים ככה שמי שאוהב כבלים ורוצה לקנות מסך גדול FHD לדעתי כדי לו לשדרג את המנוי

אותי זה לא מעניין כי רוב הזמן אני לא צופה בכבלים גם ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם שימוש יחסית מרכזי של הטלויזיה הוא בצפייה בשידורי , זה באמת כ"כ גרוע? גם בהשוואה לCRT 21" שיש לנו כרגע? או שזה בהשוואה לשידורים באיכות נורמלית על אותה טלויזיה?

האם יש טלויזיות שמותאמות יותר טוב לשידורים בישראל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדקתי אותה בחנות וכן זה די גרוע

יחסית לCRT רגילה ? לא יודע כי ככל שאתה עולה בגודל המסך האיכות שתראה פחות טובה ככה שזה לא רלוונטי לבדוק ככה

אבל תראה ברגע שאתה צופה בשידורי HD האיכות הרבה הרבה יותר טובה וזה יכנס יותר ויותר ככל שהזמן יעבור ככה שזה גם שיקול

ולדעתי מי שקונה טלוויזיה ב4000 אלף ויותר יכול להוציא עוד 20 שקל בחודש לכבלים או לווין בHD -נכון שרוב הערוצים עדיין לא HD אבל גם בשידורים הרגילים

לפחות תיהיה מחובר בHDMI

ולמעבד שבתוך המסך יהיה הרבה יותר קל לעשות אופסקל לתמונה ככה שתקבל תמונה סבירה יותר בערוצים הרגילים ומאוד טובה בערוצי HD

בעניין טלוויזיות שמתאימות יותר לשידורי טלוויזיה רגילים שיש כרגע בארץ

כן יש כאלו טלוויזיות אבל היום קשה למצוא אותם

יש CRT איכותיות שנדיר למצוא היום (כן CRT יכולה להיות איכותית ) הבעיה שהם חוץ משקשה למצוא אותם תופסות המון נפח יחסית לגודל וצורכות הרבה חשמל

יש טלוויזיות אם מקרן אחורי שכמו הCRT גם קשה למצוא היום ואותם בעיות -האיכות תמונה בשדורים רגילים וDVD מצוינת בהם אבל לך תמצא

והם גם יקרות יחסית והמנורה מאוד יקרה

יש את חלק מהפלזמות שנותנות איכות טובה בשדורים רגילים (לא כל הפלזמות ) אבל קשה למצוא בגודל 37 וגם במחיר כזה

גם חלק ממסכי הLCD נותנים תמונה יחסית טובה בשדורים רגילים אבל הרבה פעמים אותם LCD פחות טובים לשידורי HD והם זן ניכחד

או שלחלופין מסכים מאוד יקרים אם מעבד תמונה מהדרג הגבוה שבעזרתו נותנים תמונה טובה בשדורים רגילים אבל פה אתה יוצא מהתקציב

בכל מקרה מהדברים שבאמת זמינים היום בשוק בארץ אני לא ממליץ לך לקנות מסך לשדורים רגילים אם אין לך תוכניות לשדרג לשידורי HD

כי או שתוציא המון כסף להנות מ2 העולמות או שתקנה מסך שבעתיד לא ישדר לך HD באיכות טובה

תראה הLA37B530 נותן תמורה מאוד טובה לכסף מי איכות ומעלה וזה אחד מהמסכים הכי זולים בגודלו מהמותגים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין.

מישהו התנסה עם טלויזיות של פיליפס? זה רק אני שהן נראות לו הרבה יותר טוב מסמסונג וLG?

ועוד שאלה קטנה- איך הTOSHIBA REGZA?

תודה לכל מי שהגיב, אשמח לעוד המלצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שארפ 42. דגם ישן שנקנה בחול. משפחה AQUOS

אני לא מפרט ולא ממליץ. אתה צריך להיות מרוצה מתמונה אצלך ולא אני.

שאני רואה ממה אנשים מרוצים מטלויזיה שלהם אני נהיה חולה וצריך כדורים לרגיע אותי.....

בכלל אני לא מבין מה אנשים עושים בכבלים. מאות אלפים יש כאלו וכולם מרוצים. פעם

ניסיתי כבלים דיגיטלי לחודש ואחרי משלחות של טכנאים ומהנדסים שהיו אצלי, וראו דיגיטלי מול

אנלוגי שלהם בזמן אמת עם PIP, אמרו לי "אבל רק אתה מתלונן בכל הארץ" ו "תמונה לא חד זה הרבה יותר נעים לעינים".

אבל כולם מרוצים - וזה מה חשוב!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...