"מבצע מלביש" ב-HOT. - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"מבצע מלביש" ב-HOT.

shuy

Recommended Posts

בירושלים יש לא מעט תלונות על YES בתקופות של מזג אויר חורפי ממש, כולל שלג (חחחח..גשם עוד לא ראינו כאן..)

כי זה לווין........זה לא באמת באשמת YES שקורים דברים כאלה.(גם לי יש בעיות עם הלווין,רק לא מYES אלה שאני מחובר פרטית למישהו שעושה לי שיתוף.)

זה טיפשי לפי דעתי לשלם לחברות האלה כסף בשביל ממש כלום!

עדיף לחפש חבילות בלווין הדוגמא הכי טובה ונפוצה הם שידורי הסופרט,שבארץ משלמים 50 שקלים לSPORT1,2 ששמה גם עושים טובה שמשדרים כדורגל אנגלי...

ויש תחכמים שקונים לווין(500)וקונים גם שיתוף ממישהו(עוד 400)שזה יוצא בסופו של דבר 35 שקל לחודש למשך שנה לעומת 50 בלווין,אבל פה אתה מקבל את כל חבילת הספורט שזה מונדיאל CL ליגה ספרדית אנגלית הכל כולל הכל ואפילו אתה יכול לבחור תשפה של השדרן.(יש 2 שדרנים).

בקיצור צריך לחשוב לפני שמתחברים ל2 חברות הנוכלים האלה.(הדבר היחידי שאני לוקח מהם באמת מהמרכזייה הם כבלים(ערוצים רגילים לא כאלה שיש בממיר,הכוונה לHOT)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז למעשה לא אמצא הבדל בין 2 החברות עם התשתית היא משותפת?

אני על תשתית של , ומנוי בנטוויזן. אני משלם סכום מכובד כל חודש ל5 מגה וסובל מאיטיות נוראית, אפילו סרטון ביוטיוב כמעט ולא נטען לי ובעבר הסרטונים היו נטענים בשניה ומשחקי רשת+הורדות היו מהירים ויציבים. כיום אפילו הורדה של קובץ פשוט של 5 מגה לוקחת לי 20 דקות.

לא אמרנו את זה. יכול להיות שהאיטיות נובעת מבעיות של הספקית, ויכול להיות שזה מבעיות של התשתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מענין כאשר טוענים כנגד השיטות הללו של תמיד צץ זה שאומר "אתם מצדיקים גנבים" או "אתם מצדיקים גניבה".

בכל השרשור הזה לא ראיתי אף לא הודעה אחת ממנה עולה הצדקת הגניבה מהוט, בין אם על בסיס "גניבה מגנב פטורה" (טיעון טיפשי לדעתי בכל מקרה) ובין מנימוקים אחרים. גם הודעתו של העכביש (שתחת איום נערכה ונעלם תוכנה, כנראה בגלל השפה והניסוח הבוטה והבלתי קוהרנטי קמעא) לא הצדיקה כל גניבה מהוט אלא עסקה בהיבט הצרכני של תשלום בעבור התכנים בכלל בהתחשב ברמת התמורה על הכסף.

משום מה הדרך של השתקת המתנגדים לשיטות של באמצעות טענות כגון אלו של "מצדיקים גניבה" מאד מקובלת, במקום התיחסות ענינית לשיטות של . כאשר לא הגניבה היא הנושא אלא התנהלות חברת . מענין מה האינטרס של המתקיפים באופן בלתי עניני כזה במקום להשיב לענין הנדון. אולי בגלל שאין תשובות טובות יותר?

[br]פורסם בתאריך: 8.12.2009 בשעה 10:59:55

ולענין השיטות של הוט ומדוע הן נחזות לכאורה כמפוקפקות:

למי שלא בקי ולא קרא פורומי צרכנות או טורי צרכנות בעיתונות ולא שמע משום מה ולא ראה את התחקיר בערוץ 10

(

)

בהקלטה בה נציג הוט מודה בדברים:

חברת הוט דורשת מהנחשד בהתחברות שלא כחוק להתחייב להיות מנוי ולשלם לה למשך תקופת התחייבות את דמי המנוי כהחלטת חברת הוט, כך שימנה בין המנויים של החברה. זאת מאנשים שאין להם לכאורה מושג על מה הטענה ובשל מה ההתקפה הזו של הוט עליהם. זאת גם מאנשים אשר דרשו שלא להיות מחוברים לשידורי הטלויזיה של הוט אבל הטכנאי שהיה אמור לעשות זאת לא התקין כלל פילטר המונע אפשרות זו. כלומר, היעדר הפילטר כשלא ברור כלל סיבת הדבר, רק קיום האפשרות התיאורטית לקיטת שידורי , היא המהווה לדעת אנשי הוט "הוכחה" לגניבה במודע ובזדון.

משל למה הדבר דומה? למי שבעוברו ברחוב ליד דוכן פירות מואשם בגניבה ונדרש לרכוש כל חודש 5 ק"ג תפוחים, כי היתה לו האפשרות לקחת לו שלא כדין תפוח מן הדוכן הפתוח והחשוף. על פי הוט לא נדרשת הוכחת גניבה בפועל אלא רק העלאת קיום אפשרות לביצוע גניבה, כביכול.

גניבה היא גניבה היא גניבה. נקודה. כולל גניבת משאבים ופירות עבודה רוחנית וספרותית. כמו שאמר פעם וולדימיר ויסוצקי כאשר הזכיר אלו המשתמשים ביצירותיו בלא רשות ובאופן שחרה לו: "אלו אותם הגנבים, רק לבושים בהידור כאינטליגנטים". (יוצאי ברה"מ לשעבר אמורים לדעת למי הכוונה).

אלא שלפני כל דבר אחר, לפני תביעה אזרחית בגין עוולת הממון, מי שמגלה גניבה אמור לגשת למשטרה ולהגיש תלונה. מי שמגלה את זהות הגנב או חושד בה אמור לדווח למשטרה סיבות והוכחות לחשדותיו על זהות הגנב, ולהעיד ברמת ההוכחה הנדרשת בפלילים. אמנם אינני משפטן ודעתי כהערכת הדיוט מן הרחוב בכגון אלו אך דומני כי מי שעושה דין לעצמו וממציא שיטות להוציא כסף מהנחשד בגניבה לכאורה עושה בעצמו מעשה אסור, מעשה שיש לו תיאורים שונים בדיני העונשין. שאלתי ידיד שהיה בכיר בפרקליטות מחוז תל אביב - פלילי במשך מספר שנים (היום גימלאי) והוא חיזק את הערכתי זו.

לא מזמן קראתי על אדם אשר עוזרת משק הבית שלו גנבה (לדבריו וכפי שנמסר בעיתונות) מביתו רכוש. במקום לגשת למשטרה הוא החליט ללחוץ עליה כי במקום הגשת תלונה והבאה לדין פלילי תשלם לו בכל חודש סכום לפי החלטתו שלו להשבת ערך הגניבה. הוא נעצר על ידי המשטרה בחשד של עבירת סחיטה באיומים. זה לא מזכיר את דרך התנהלותה של הוט? במה בדיוק מתבטא ההבדל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אין הבדל בין התנהגות להתנהגות אותו אדם שהעוזרת שלו גנבה ממנו.

אבל באים לאנשים שאין להם מושג מה החוק ומה הזכויות שלהם, ולכן נותנים להוט

לדפוק אותם. כל מה שצריך לעשות נגד האלה זה להגיש תביעה כנגדם, ונראה אותם

ממשיכים להציק לכם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...