"מבצע מלביש" ב-HOT. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"מבצע מלביש" ב-HOT.

shuy

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה אתם לא חושבים לפני שאתם מתחילים עם הבכי המפגר הזה :facepalm: הגנבה של שידורי הכבלים מתבצעת על ידי פיצול אות של האינטרנט (אולי גם טלפון זה לא כזה משנה), הם צריכים לבדוק את השימוש ברוחב פס בשביל לדעת מי גונב ומי לא. הם לא יכולים לדעת אם הרוחב פס משמש לאינטנט או לטלויזיה, הדרך היחידה לבדוק היא על ידי יצירת הפרעה באינטנט (ואז האינטרנט אינו משתמש ברוחב הפס) ודגימה בזמן ההפרעה. אם יש שימוש ברוחב פס כניראה שהאות מפוצל ומשמש לדברים נוספים.

מפני שאין אפשרות אחרת (וגם אם יש היא יקרה יותר ותדרוש יותר זמן) לעשות בדיקה יעילה מדובר בפעולה חוקית, זכותה של חברה להגן על עצמה מגנבים.

נ.ב.

לכל משמיצי HOT, שלא תחשבו לרגע שקבוצת טובה יותר :nono: התגובות שלכם דומות מאוד לתגובות נגד ATI בפורום :facepalm::kopfpatsch::bash::s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם לא חושבים לפני שאתם מתחילים עם הבכי המפגר הזה :facepalm: הגנבה של שידורי הכבלים מתבצעת על ידי פיצול אות של האינטרנט (אולי גם טלפון זה לא כזה משנה), הם צריכים לבדוק את השימוש ברוחב פס בשביל לדעת מי גונב ומי לא. הם לא יכולים לדעת אם הרוחב פס משמש לאינטנט או לטלויזיה, הדרך היחידה לבדוק היא על ידי יצירת הפרעה באינטנט (ואז האינטרנט אינו משתמש ברוחב הפס) ודגימה בזמן ההפרעה. אם יש שימוש ברוחב פס כניראה שהאות מפוצל ומשמש לדברים נוספים.

מפני שאין אפשרות אחרת (וגם אם יש היא יקרה יותר ותדרוש יותר זמן) לעשות בדיקה יעילה מדובר בפעולה חוקית, זכותה של חברה להגן על עצמה מגנבים.

נ.ב.

לכל משמיצי HOT, שלא תחשבו לרגע שקבוצת טובה יותר :nono: התגובות שלכם דומות מאוד לתגובות נגד ATI בפורום :facepalm::kopfpatsch::bash::s07:

חוקי? אולי. יכול להיות.

מסריח? בטוח.

מטומטם לחלוטין מצד HOT? ברור.

בדיוק כמו חברות המשחקים למשל, שמוסיפות הגנות למשחקים שלהם שבסופו של דבר, דופקות רק את

מי שמשלם עבור המוצר, כלומר הלקוחות שלהם. לא רק שפיראטיות לא עולה כסף, אתה גם מקבל מוצר לא מסורס.

עם HOT זה בדיוק אותו הדבר (טוב נו, בערך אותו הדבר), הם דופקים את הלקוחות שלהם, וכשאתה דופק

את הלקוחות שלך, מתישהו הם יתעצבנו ויילכו להיות לקוחות של חברות אחרות.

בסדר, אז אולי תפסת איזה כמה כאלה שגונבים כבלים, אבל הם הנזק התדמיתי והפגיעה בלקוחות שלך שווה את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתישהו הם יתעצבנו ויילכו להיות לקוחות של חברות אחרות.

ואיזו אלטרנטיבה יש לך? יש מקומות בארץ שהוט שולטת ללא עוררין ולהיפך.

בירושלים יש לא מעט תלונות על YES בתקופות של מזג אויר חורפי ממש, כולל שלג (חחחח..גשם עוד לא ראינו כאן..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בירושלים היו לפני כמה שנים הרבה בעיות בחורף, בשנים האחרונות לא היה חורף אז אי אפשר לדעת עם יש בעיות :P מצד שני בירושלים התשתיות מאוד ישנות ולכן בחלקים גדולים בעיר HOT קונה את התשתית מבזק ואז היא לא קונה מספיק כי היא לא רוצה לשלם לבזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלתם אותי. שקלתי את האופציה לעבור אליהם מנטוויזן, אבל עכשיו אני רואה שהם לא יותר טובים מנטוויזן, אז האופציה היחידיה שלי היא בזק.

מה הקשר?

הוט ובזק מספקים תשתית לשירות חברות שירותי הגישה לאינטרנט.

חברות אספקת שירות כמו נטויז'ן, בזק בינלאומי או סמייל 012 מספקות את הדרך הלאה.

כאספקת תשתית עדיפה בזק על הוט, ולו מהיבט שירות ואמינות.

לשאלת חברת שירותי זה כבר ענין אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיזו אלטרנטיבה יש לך? יש מקומות בארץ שהוט שולטת ללא עוררין ולהיפך.

בירושלים יש לא מעט תלונות על YES בתקופות של מזג אויר חורפי ממש, כולל שלג (חחחח..גשם עוד לא ראינו כאן..)

אני ירושלמי, וחוץ מאיזה יומיים שלג בשנה (אם יש מזל, טפו טפו טפו, מלח מים מלח מים) אין שום בעיה עם YES אף פעם.

חוץ מזה שאני לא רואה שום דבר בטלויזיה (הכל מהאינטרנט) מלבד כדורגל מספר פעמים בשבוע,

אז גם לא כזה משנה לי.

האמת, שהכי טוב (מבחינתי לפחות) זה לקנות צלחת לווין ואז לקלוט שידורים מאירופה וככה לראות את כל הספורט שאני

רוצה, וכל הסדרות האמריקאיות מהאינטרנט (שזה גם ככה מה שאני עושה היום)

בלי תשלומים חודשיים ובלי כלום (למרות שלקנות צלחת זה לא כזה זול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר?

הוט ובזק מספקים תשתית לשירות חברות שירותי הגישה לאינטרנט.

חברות אספקת שירות כמו נטויז'ן, בזק בינלאומי או סמייל 012 מספקות את הדרך הלאה.

כאספקת תשתית עדיפה בזק על הוט, ולו מהיבט שירות ואמינות.

לשאלת חברת שירותי זה כבר ענין אחר.

אז למעשה לא אמצא הבדל בין 2 החברות עם התשתית היא משותפת?

אני על תשתית של , ומנוי בנטוויזן. אני משלם סכום מכובד כל חודש ל5 מגה וסובל מאיטיות נוראית, אפילו סרטון ביוטיוב כמעט ולא נטען לי ובעבר הסרטונים היו נטענים בשניה ומשחקי רשת+הורדות היו מהירים ויציבים. כיום אפילו הורדה של קובץ פשוט של 5 מגה לוקחת לי 20 דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...