"מבצע מלביש" ב-HOT. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"מבצע מלביש" ב-HOT.

shuy

Recommended Posts

אם אתם מנויים של HOT ובזמן האחרון אתם מרגשים האטה משמעותית בקצב האינטרנט או שיבושים בקו הטלפון, כנראה שבהוט חושבים שאתם גנבים.

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000518926&fid=821

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בדיוק לפני איזה חודש-חודשיים חזרתי חזרה לתשתית של ואני רק מרוצה

ואני גם מצטער שבכלל עברתי להוט באותו הזמן רק בגלל שהיה להם העלאה של 512 שממילא אחר כך הגיעה לבזק

וגם עכשיו שלהוט יש 12 מגה עם מגה ולי בבזק יש 10 מגה עם 800 קילו אני לא ממצמץ אפילו

ובכלל, להחליף IP בהתנתקות והתחברות של החייגן זה תענוג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפתיע אותי שהם החליטו פתאום באמת לנסות ולבדוק מי מחובר פיראטית ומי לא (תוך כדי פגיעה בכל לקוחותיהם). בפעם האחרונה שהייתה לי אינטרקציה כלשהי עם החברה הרקובה הזו, הם התייצבו בפתח דלתי, ביקשו להכנס, וכשסירבתי הודיעו לי חגיגית שאני מחובר פיראטית והשאירו מכתב איום. אם הדפ"רים ההם היו טורחים להרים את הראש ולהסתכל מעל הדלת על הכבל שנכנס לדירה הם היו רואים שמחובר אליו פילטר - הם לא היו מאבדים לקוח ולא היו מפסידים 1200 ש"ח בבית משפט. לצערי היו הרבה אנשים שנבהלו ושילמו להם. מעניין אם השיטה הזו ממשיכה גם היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק 1200?

היה שופט דביל שלא רצה לשמוע ראיות אלא לשלוח אותנו לגישור (=בזבוז זמן מוחלט). בסוף הוסכם ש-HOT תחזור בה מכל ההאשמות נגדינו ותשלם לנו 1200 ש"ח הוצאות משפט. והפרס הגדול - מאז לא שמענו מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כך שונא את החברה הזאת....

אני סובל כבר כמה חודשים בגלל השידרוג של ה UFI שלהם..

פשוט ביזיון.

שבזק יחכימו ויורידו את אחזקת הקו המיושנת שלהם והוט תאבד את כל הסטודנטים הלקוחות שלה, אני הראשון :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כך שונא את החברה הזאת....

אני לא כול כך מבין למה לבן אדם נורמלי יהיו "כבלים" בבית , לא מבין את זה ? לשלם 200 שח' על זבל ? כל כך הרבה דברים לעשות עם הכסף ועם הזמן - השם ישמור , איך אתם לא מבינים שזה חרא ? הרי כל העובדות לפניכם :s05:

תהיו בריאים , אני לא מכניס את השיט הזה אלי הביתה וחוסך לי 200 שח' כל חודש , אתם יודעים בכסף כמה זה עם ריבית מצטברת ? אחרי 10 שנים אתם תוכלו לחיות כמו בסרטים ולא תהיו צריכים כבלים בשביל לברוח מחיי היום יום האפורים שלכם !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכס, פשוט גנבים מסריחים ומטונפים. גועל נפש של דבר. פוי, בא לי להקיא.

אני מדבר כמובן על הסטודנטים (בעיקר) שגונבים מ-HOT, ועל כל הטוקבקיסטים העבריינים שכותבים וממליצים על תגובות בסגנון "גונב מגנב פטור".

תגידו, ירדתם מהפסים??? אתם שמים לב מה קורה פה ב-99% מהתגובות.

פשוט בושה וחרפה, לאן הגענו אם כולם כאן מעודדים גנבות?! חתיכת עלובי נפש ויותר מזה, אתם ק-מ-צ-נ-י-ם

ופושעים!

והנה עוד פעם

ק - מ - צ - נ - י - ם!

ואתם יודעים עוד משהו, מגיע לכם שחברות כאלה יוציאו לכם את המיץ ויתבעו אתכם על הגנבות האלה עד שתאלצו לעזוב את הלימודים כדי לממן את התביעה.

איזה עם דוחה נהיינו, כזאת צרות עין בחיים שלי לא ראיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אין שום הוכחה שהם בכלל עושים את זה. for all I know זה בסך הכל מכתב שרשרת מפגר שרץ במיילים.

ב. זה בכלל לא משנה. אל תהיה כמו החמאס "אנחנו יורים כי יורה". שנינו יודעים טוב מאוד שלא HOT ולא היו "יורים" אם הצד השני לא היה "יורה" קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. כבר ידועים בכך שהם משתמשים בשיטות שחוקיותן מוטלות בספק, כולל (בין השאר) איומים על אנשים שבכלל אין להם טלוויזיה. חוץ מזה, החברה לא טרחה אפילו לנסות להכחיש את המכתב.

ב. מה הקשר? אני אמרתי שזה בסדר להתחבר לכבלים באופן פיראטי? פשוט אמרתי שהשיטות שבהן חברת משתמשת פוגעת בלקוחות לגיטימיים, וכאמור חוקיותן מוטלת בספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...