**אזהרה** אל תתקבו ללוחות GB P55 אם ברצונכם לעשות OC - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

**אזהרה** אל תתקבו ללוחות GB P55 אם ברצונכם לעשות OC

giloman

Recommended Posts

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גיגה-בייט באו ונתנו עוד כמה אופ' לעתיד... מפה ועד להגיע למסקנה שזה לא טוב, זאת הגזמה פראית!

בכל אתרי הביקורות שיצא לי לקרוא, רק מהללים ומשבחים את הלוחות החדשים.

נכון, יש כמה מגבלות בשימוש בטכנולוגיה החדשה (שעדיין עוד לא שימושית),

אבל זה עדיין בגדר בונוס לעתיד ועדיין הלוחות הללו עושים יופי של עבודה ובמיוחד הUD4 החדש (עלות\תועלת)!!!

אז בבקשה ממכם תפסיקו להקצין ולעוות את המציאות!

נ.ב.: הייתי בהחלט שוקל לקנות את גרסת E של (בהנחה שהלוח יותר משתלם) אם היא רק היתה קצת יותר זמינה כרגע בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק קראתי אתמול השוואה בTOM'S HARDWARE בין לוחות ASUS לGIGABYTE ביישום הSATA3 והUSB3. המסקנה שלהם היא

שהיעילות של גשר יעודי שבו השתמשה אסוס מקוזזת בחיבור הישיר למעבד שעושה GIGABYTE. הביצועים היו די זהים כך שמי שלא מתכנן

CF יכול לשקול את GIGABYTE מהבחינה הזו. יש לציין שהם השתמשו בכונן שלא מתקרב למקסימום התיאורטי של התקם הנ"ל כך שיש עוד

מקום לשינויים. תפקידה של אינטל הוא לפתור את הפלונטר הזה בערכות שבבים עתידיות.

קישור לכתבה:

http://www.tomshardware.com/reviews/usb-3.0-performance,2490.html

עריכה:

עוד כתבה שמראה הפרשי ביצועים גדולים מאוד בין חיבור ישיר לשימוש בערכת השבבים:

http://www.theinquirer.net/inquirer/feature/1563788/usb3-sata3-appear-gigabyte-mainboards

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, כל מי שעומד לקנות או לשדרג ל-i5 וכו' שיחכה. פשוט שיחכה.

יש ערפל סמיך (בכוונה?) בכל הנוגע לתקינות ב-OC, ל-CF, ל-USB3, ל-SATA3 וליכולות של הצ'יפסט האינטלי P55.

ולא ניכנס לפרטים כאן בנוגע לבעית המגעים הנשרפים בתושבות 1156.

לא לכולם גם מתאים ה-X58.

יצרניות הבורדים כמו ASUS, גיגהביט ואחרות, תקועות נכון לעכשיו,

כי הן תלויות באינטל (שקודם כל גורף קופה אח"כ אומר אופס טעינו), שכרגיל מנסה להתגלח על הזקן שאין לנו..

לפי מה הבנתי היום בפורום הזה כאן, גם ל- אין תשובה ממש טובה במיידי. אז...

פשוט תחכו. רווח נקי שלכם.

ותקנו אותי אם אני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מעניין התושבות הבעייתיות (שנפתרו בחלקן) נותנת פתרון סביר בהחלט, שגם אם לא מנצל את כל רוחב הפס בצורה אופטימלית, עדיין

יהיה רלוונטי לרוב התקני האחסון המיינסטרימים שיצאו בשנים הקרובות. בפעם האחרונה שבדקתי P55 זהו לוח מיינסטרים כך שלרוב קהל היעד

שלו הפתרון הזה מספק. בלוחות X58 יש הרבה יותר מקום לתמרון (יישום הפתרון של גיגהבייט בP55 על הX58 יאפשר שימוש במלוא רוחב

הפס ל2 כרטיסים גרפיים +SATA3 וUSB3 ללא בעיה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה רעש עשיתם מזה שהלוחות לש ג'יגהבייט מורידים את מהירות הPCI-EXPRESS לX8 בשימוש בSATA3/USB3

פיספסתם דבר אחד חשוב, זה לא משפיע על הביצועים הגרפיים כאשר כרטיס מסך בימינו (אפילו הHD5870) יורד למצב עבודה של X8

למעשה אפילו עבודה במהירות X4 היא לא משמעותית מבחינת ביצועים

http://www.techpowerup.com/reviews/AMD/HD_5870_PCI-Express_Scaling/25.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...