החתול טעם מהחמין, החייל בכלא כי בישל בשבת - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החתול טעם מהחמין, החייל בכלא כי בישל בשבת

qwerty1987

Recommended Posts

• תגובות 273
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

החייל עשה מה שצריך היה לעשות, אין כאן אלמנט של משמעת כלל, מה שכל הפלוגה/מחלקה ירעבו בשבת?!???

או שמה אולי היה צריך להתייעץ ברבנות לפני זה?

כולם התחלקו על השכל או שסגרו איתו חשבונות, בשני המקרים המפקדים שלו כמו שהם נראים.

יש תקנה שאומרת מה חייל אמור לעשות במקרה כזה? לא? להכניס את המפקדים לכלא ולא אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להכניס את המפקדים ואת הרבנות לכלא ואחר כך להעיף את הרבנות מהצבא, מצידי שהחיילים הדתיים יעשו חרם ולא יתגייסו, לא שם עליהם

זה שהם תקועים 5000 שנה באותו מקום זה בעיה שלהם, אבל לכפות את זה על חיילים אחרים? לא מספיק שאסור לתלות פוסטרים של בחורות ערומות כי זה מפריע לבנות מסויימות ואסור לחבק את החברה בבסיס, אז גם לא להדליק אש בשבת שזה אמונה נטו?

יש לי רק דבר אחד להגיד לצה"ל: FU

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהעונש הוא ראוי בעיקר לנוכח ההצהרה השקטה שהחייל הוא חייל בעייתי כלומר לעניות דעתי הפעילו לו תנאי אבל הכתב רוצה לעשות קצת רעש אז הוא לא מפרט את הידיעה , אז יאללה להרגיע , חייל עבר על חוקי הצבא והיה לו תנאי , הכתב הדביל מוצא אוזן קשבת באנשים יותר דבילים מימנו שלא קוראים ומבינים מה הם קוראים :silly:

האידיוט לא היה צריך להדליק אש ושום דבר , כמו שלא עושים תיזוזים בשבת , לא מדליקים אש בשבת , מנוחה זו מנוחה , לטוב ולרע !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די די עם השטויות

כולם יודעים שהחוקים של צה"ל כמו השיט הזה שנקרא השילוב הראוי זה בשביל שלא יהיה מצב שאנשים עם אמונות ודעות שונות לא ירצו לשרת בגלל שהם "נפגעים" (רכיכות מפגרות, אם חשוב להם לשרת הם לא יכולים להתעלם?)

מילא היו אומרים החייל הדליק מכשיר עם גוף חימום במגורים בלי אישור מהמפקדים אז זה סיכון בטיחותי, אבל הוא סך הכל בישל אוכל

אתם רוצים להגיד לי שגם לא קושרים אוהלים בשבת בצה"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהעונש הוא ראוי בעיקר לנוכח ההצהרה השקטה שהחייל הוא חייל בעייתי כלומר לעניות דעתי הפעילו לו תנאי אבל הכתב רוצה לעשות קצת רעש אז הוא לא מפרט את הידיעה , אז יאללה להרגיע , חייל עבר על חוקי הצבא והיה לו תנאי , הכתב הדביל מוצא אוזן קשבת באנשים יותר דבילים מימנו שלא קוראים ומבינים מה הם קוראים :silly:

האידיוט לא היה צריך להדליק אש ושום דבר , כמו שלא עושים תיזוזים בשבת , לא מדליקים אש בשבת , מנוחה זו מנוחה , לטוב ולרע !

כנראה ...בטח חייל עם עבר של לפחות 10 תלונות ...במקרים כאלה כל סא"ל או רס"ן מענישים לחומרה ולא מסתפקים בעונש קל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להכניס את המפקדים ואת הרבנות לכלא ואחר כך להעיף את הרבנות מהצבא, מצידי שהחיילים הדתיים יעשו חרם ולא יתגייסו, לא שם עליהם

זה שהם תקועים 5000 שנה באותו מקום זה בעיה שלהם, אבל לכפות את זה על חיילים אחרים? לא מספיק שאסור לתלות פוסטרים של בחורות ערומות כי זה מפריע לבנות מסויימות ואסור לחבק את החברה בבסיס, אז גם לא להדליק אש בשבת שזה אמונה נטו?

יש לי רק דבר אחד להגיד לצה"ל: FU

פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

בן אדם דתי הביא את הסבא שלך בחזקת אמאמאמאמאמאמאמאמאמאמאמאמאמו לעולם, אז אין לך זכות דיבור בכלל.

זה החוקים בצה"ל חמוד, הוא עבר עליהם, והוא נענש. הוא היה צריך ללכת למפקד ולדבר איתו ואולי לקבל אישור או לא יודע מה.

זה כמו לחנות באדום לבן ולהגיד לפקח "מה אתה רוצה, אין פה עוד חניה!". זה חוק, ועצם העובדה שהוא התגייס לצהל ונשבע אמונים אומרת שהוא מתחייב לכבד את החוקים בצה"ל, כל אחד ואחד. לא נוח לו? שיישתמט או שייכנס לכלא ל- 3 שנים מצידי במקום שירות, שייטחנו אותו בכלא ולא בסדיר, לא מעניין אותי.

I REST MY CASE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אני ידעתי שיהיה אנשים עיוורים שיביאו את המשפט המפורסם "בצה"ל יש חוקים, תכבד אותם"

מילא חוק בטיחותי כמו אי הדלקת אש במגורים או אי הדלקת מנגל בשטח הבסיס ללא אישור המב"ס

אבל חוק שנובע בגלל שכמה מוזרים שמעו מאיש עם זקן וכובע שאם הם ידליקו אש בשבת אז הם הרחיקו אותנו מהגאולה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

" זה חוק, ועצם העובדה שהוא התגייס לצהל ונשבע אמונים אומרת שהוא מתחייב לכבד את החוקים בצה"ל, כל אחד ואחד. "

אני אגיד לכם במה העניין, זה פשוט.

אם חיילונצ'ק רעב, מבשל במטבח צבאי, בשבת, וגם מסרב פקודה ( כי אין מה לאכול והוא רעב ) כל הזין לו, למחבוש.

אם חיילונצ'ק רעב, מבשל על גזייה, בשבת, ליד המגורים( כי אין מה לאכול והוא רעב וזה לא במגורים ) כל הזין למשגיח הכשרות, שילך קיבינימט.

זה פשוט טעות בשיקול של חיילונצ'יק. פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך רואים שאתה פנאט בקטע הזה של השמצת הדת ולא יודע דבר וחצי דבר, ואוכל כל מה שהתקשורת מאכילה אותך בנושא ההתפרעויות של הדוסים בירושלים, ולא מתעניין בכלל (הרי למה שתתעניין?) במהות האמיתית של הדת. אין לי מה להוסיף. אתה נותן את דעתך על דבר שאתה לא מבין בו... בוא ותגיד לי מה אתה יודע/חושב על הדת בכלל? ידעתי שכלום, לא הייתה צריך להגיד אפילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו השיט הזה שנקרא השילוב הראוי זה בשביל שלא יהיה מצב שאנשים עם אמונות ודעות שונות לא ירצו לשרת בגלל שהם "נפגעים"

שילוב ראוי כלל לא קשור לכפיה דתית אלא לאחת הבעיות הגדולות ביותר של צה"ל:

http://portal.knesset.gov.il/Com11women/he-IL/Messages/23062009-2.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן אדם דתי הביא את הסבא שלך בחזקת אמאמאמאמאמאמאמאמאמאמאמאמאמו לעולם, אז אין לך זכות דיבור בכלל.

:facepalm:

הוא גם חשב שכדור הארץ שטוח והשתתף בשריפת מכשפות. אז מה? :screwy:

זה כמו לחנות באדום לבן ולהגיד לפקח "מה אתה רוצה, אין פה עוד חניה!". זה חוק, ועצם העובדה שהוא התגייס לצהל ונשבע אמונים אומרת שהוא מתחייב לכבד את החוקים בצה"ל, כל אחד ואחד. לא נוח לו? שיישתמט או שייכנס לכלא ל- 3 שנים מצידי במקום שירות, שייטחנו אותו בכלא ולא בסדיר, לא מעניין אותי.

בוא אני אסביר לך לאט את הבעיה - אף אחד לא אמר שאין חוק בנושא, הטענה היא שהחוק מטומטם (בייחוד בנסיבות הנידונות) ושהעונש חסר פרופורציה. נימוקים:

א. אף אחד לא שאל את החייל אם הוא רוצה לשרת בצבא עם החוקים שבו

ב. אין שום סיבה לא לבשל בשבת אם חתולים אכלו את האוכל/אין אוכל

ג. אין שום סיבה רציונאלית לא לבשל בשבת (ממש לא כמו חנייה באדום לבן המפריעה לתנועה)

ד. פרט לעבירה על חוק דבילי ומיותר, על מנת לא להישאר רעב, לא נעשתה שום עבירה - על עבירות חמורות בהרבה לא מקבלים כלא, ובטח שלא 20 יום.

תחשוב פעם הבאה לפני שאתה מגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ToMuSH :

אתה מדבר איתי / אליי ?

כי אני ודת חברים טובים, יש לי ימבה רקע בנושא ואין לי בעייה עם דת ואנשים כשרים כל עוד הם לא כופים את דתם ודעתם עליי ומשאירים לי את חופש הבחירה ולא מזיינים את השכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...