דעתכם על Wii ؟ ... מאיפה אפשר להשיג הכי זול בארץ ? מה אני צריך לדעת? - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דעתכם על Wii ؟ ... מאיפה אפשר להשיג הכי זול בארץ ? מה אני צריך לדעת?

Bkaef

Recommended Posts

אתה רוצה להגיד לי שבריד טוב אבל משחק כמו LostWinds: Winter of the Melodias לא משחק טוב ?

שניהם טובים יחסית למחיר שלהם

נינטנדו הכניסה מגבלות במגביט למפתחים ולפי הבנתי לא הרחיבה אותם בינתים למרות שנותנת אפשרות היום לישתמש בכרטיסי SD עד 32 גיגה

ככה שיש משחקים שלא יוצאים לWIIWARE ויש כאלו שכן יוצאים אבל בכמה חלקים

זאת באמת מגבלה -גם לMS היו מגבלות אבל הם הרחיבו אותם מספיק

אבל למרות הכל הWIIWARE מקבל משחקים טובים כי מפתחות מצליחות לנצל את הפוינטר בצורה טובה

ולא רוב משחקי הפלאש לא מגעים לרמה של משחקי הWIIWARE הטובים

בעניין Gekitotsu ninja taisen EX3 לפעמים יש הבדלים בין הגרסאות היפניות למערביות -חלק מההבדלים משמעותים

ועוד דבר אתה בכלל מבין יפנית ?

בכל מקרה קח לדוגמה את Tatsunoko vs. Capcom: Ultimate All-Stars

ביפן לא היה מצב אונלין בכלל מה שכן יכנס לגרסה המערבית וחוץ מזה יהיו שינוים בחלק מהדמויות ויוספו כמה דמויות חדשות -חלק בגלל עניני זיכיון

אבל חלק כהתאמה למערב

מונסטר אונטר 3 גם מקבל כמה שינוים -אולי לא בטוח עדיין יכנס תמיכה במקרופון

ועדיין לא ברור אם האונלין במערב יהיה אם תשלום או בלי כי קאפקום מנסה לאפוך את הסדרה לסדרה שתתאים גם למערב

שכרגע הסדרה פופולרית בעיקר ביפן

אני לא יודע אם אתה באמת משוכנע שהמשחקים שאתה משחק בהם "טובים", או שאתה סתם בנאדם שמתרצה מאוד בקלות, אבל אל תיקח את עצמך בתור סטנדרט בשביל לתת המלצה לאחרים. זה פשוט שגוי.

אני לא מתרצה בקלות אבל זה גם כולל משחקי HD

לטעמי לדוגמה משחקים כמו פרוטוטיפ או באטמן קצרים מידי ליחשב כמשחקים באמת טובים אבל היום יש קהל מסוים שלא רואה את זה ככה

וזה בסדר

אם אתה מוכן לקבל משחק כמו COD6 איך שהוא סבבה אבל זה לא אומר שכל קהל הגימרים רואה את זה ככה ואני לא מדבר על בעלי פלטפורמות אחרות

יש בעלי פלטפורמות HD שגם מאוכזבים מהרבה משחקי HD בלי קשר לWII בכלל

לא כל העולם מוכן לקבל משחקים שמקוונים בעיקר למולטי מקוון או סתם משחקים אם הרבה היפ אבל סינגל קצרצר

זה לא אופך את מה שיש לWII לזהב ולא אומר שאין משחקי סינגל ארוך בHD טובים וארוכים

אבל יש הרבה משחקים שמקבלים 90 ומעל לזה שלא ראוים לציון בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן, לפעמים יש הבדלים בין הגרסה היפנית לאמריקאית, ברוב המקרים ההבדל הוא שביפנית יש טונות תוכן שאין באמריקאית.

במקרה הספציפי של המשחק הזה, אין הבדלים.

הטיעון הזה גם כן ריק מיסודו, כי לעולם לא יהיו הבדלים בשליטה או בהתנהלות המשחק

משחק שבינוני בגרסה איזורית אחת לא יעשה פתאום טוב בגרסה איזורית אחרת.

אם לא הייתי מבין יפנית לא הייתי טורח לנסות את המשחק בכלל.

לגבי XXXX Vs. למיניהם- תעשה טובה, לקרוא לזה משחק זה בושה, כמו כל משחק שתקוע על מנוע MUGEN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסדרה הזאת היא כיף טהור -זה שאתה לא אוהב אותה זה העניין שלך

יש את מרוויל VS קאפקום 2 בשרות ההורדות של ה360 והPS3 ויצא בעבר גרסת גימקיוב

ככה שהמשחק הקודם קיים בכל הקונסולות והוא היה מצוין

החדש פשוט צריך לצאת טוב יותר

ותראה אני לא מבין למה קאפקום בחרה לעשות את הVS החדש בלעדי לWII ולמה היא בחרה לא לעשות גרסה של סטריט פיטר 4 לWII

ממש לא מבין אותם

אבל אני כן חושב שסטריט פיטר 4 הוא הרבה יותר רימיק של 2 ממשחק חדש

הטאטנקו הזה אמור לצאת כמו VS משופר

מי שרוצה משחקי מכות עמוקים יותר שיחפש משחקי מכות שיצאו בעבר לניאו גיאו והיום יש את חלקם בשרותי הורדות ואוספים

סדרת VS והגרסאות של סטריט פיטר 2 שאני כולל את 4 גם כחלק מהם הרבה יותר קלילות

בסטיר פיטר רק הגרסאות של 3 באמת עמוקות אבל צריך להשקיע המון שעות באמת להיות טוב ב3

את VS אני מאוד אוהב כי הקרבות מאוד מהירים וקולטים קומבואים ותרגילים מיוחדים מאוד מהר -ובכלל זה משחק מטורף

בכל מקרה אם אתה מבין יפנית ומריץ משחקים יפנים למה אתה לא מנסה את מונסטר אונטר 3 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיקול לקנות קונסולה צריך להיות קשור למה אתה מחפש/צריך ממנה.

אני, למשל, גיימרית של . היה לי פעם איזו פלייסטיישן ואחרי שסיימתי להתלהב מהחידוש חזרתי ממש מהר למחשב. אני משקיעה בחומרה למחשב שלי ונהנית לשחק בו, לכן כשהחלטתי לקנות קונסולה הלכתי על ה- פשוט כי זה שונה. זו חוויה אחרת ואני מקבלת ממנה דברים אחרים.

אם לא היה לי את המחשב או שלא הייתי משקיעה בו ממש, קרוב לוודאי שהייתי קונה קונסולה שתפצה על זה. ככה שכל החפירות בנוגע לכן משחקים/לא משחקים לא רלוונטיים עד שתחליט מה אתה צריך.

בלי קשר, לא קונים בשביל הגרפיקה. קונים בשביל חווית משחק שונה ממה שאתה רגיל ומכיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב בדיוק מה שגימרית חושבת

יש את הPC\PS3\360 שלרוב נותנים את אותם הדברים

ויש את הWII שנותן דברים אחרים -לטוב ולרע

אני חושב ששילוב של הWII אם פלטפורמת HD זה היום השילוב הטוב ביותר שאפשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיימרית - אין קשר בין החוויות של קודמות לקונסולות היום.

החיבור לרשת והמון משחקים מצויינים שיוצאים רק להן הופכים את זה לסיפור אחר לגמרי מהPS2.

השאלה היא אחרת - האם היתה לך קונסולת HD?

בעוד פעם החוויה בקונסולה היתה התפשרות - היום החווית משחק במחשב היא התפשרות עצומה מבחינתי.

כשקניתי לדוגמא DRAGON AGE למחשב לא הפסקתי להרהר אם עשיתי כראוי - כי אני פשוט נהנה פחות לשחק במחשב , אפילו שגירסאת המחשב עדיפה בהכל.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך אפשרות לקנות גימפאד 360 למחשב ולחבר את המחשב למסך הגדול

ככה שאני לא רואה אבדל של שמים וארץ חוץ ממשחקים בודדים שאין להם מקבילים טובים למחשב

אבל לרוב הבלעדים של וסוני כן יש מקבילים טובים במחשב כי היום הרבה זה FPS\מרוצים\ונגזרות שלהם

ומה שלא צד ראשון ושני המון פעמים מקבל גרסת מחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון , לUNCHARTED יש מקבילים

גם לKILLZONE

גם לFF13 שיוצא

גם ל WWE

גם לTEKKEN

גם גירסאות ל4 שחקנים לPES וFIFA

גם לLITTLE BIG PLANET

גם לMARVEL ULTIMATE ALLIANCE

גם לMK VS DC

גם לGT5 / FORZA (ואל תצחיק אותי עם SHIFT....)

(סתם בשלוף מהזיכרון, ואנילא ממש מייצג)

לה כ ל יש גירסאות למחשב וכולן גם מצוינות.

אל תיהיה מגוכך קרירין - יש המון דברים שלא יוצאים למחשב , ואני עדיין לא מערב אפילו את ההפרשים בין עלות מחשב (ושידרוגו עם הזמן) לקונסולה.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

liviur - אבל זו התפשרות עצומה עבורך. זה בדיוק העניין - זה לגמרי עניין של סדר עדיפויות ומה שמחפש צרכן ספציפי. אני מבינה שהנטיה שלך היא להמליץ על מה שעושה לך דגדוגים בבטן, אבל לא כל מה שנכון לך (ואני לא טוענת שהטיעונים שלך שגויים, אלא שהם לא תמיד רלוונטיים), נכון לכל משתמש.

בכל מקרה, אני לא פה כדי לנהל ויכוחים בלתי נגמרים של "מה יותר טוב?", אלא פשוט לנסות לתת כיוון קצת שונה לבחור ששאל פה (ולא חזר מאז?) :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התפשרות על מה בדיוק?

על זה שאני לא יכול להתפלפל עם חברים איך המחשב ב7 אלף ש"ח שלי מריץ את המשחק ב2 FPS יותר טוב עם הדרייברים האלו?

כי מבחינת משחקים - באמת שלא חסר כמעט כלום (נו טוב - אני משחק MONKEY ISLAND במחשב...) וזו הנקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן יש דברים מסוימים שאין לך בקונסולות

לדוגמה מחירי משחקים זולים יותר לדוגמה גרפיקה טובה יותר אם המחשב חזק מספיק ועוד דברים

גם לקונסולות יש את היתרונות שלהם אבל בסך הכל הPC \360\PS3 מאוד קרובים אחד לשני

רק תראה מה המשחק הכי נחשב בכל השלושה בעונת החגים הזאת -COD6

שקים בכולן ויצא באותו זמן בכולן

(אני אישית חושב שהסינגל בCOD6 חרא ובכלל שזה יותר הייפ ממשחק -אבל זה אני )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאשר חינם פרוצים - צודק.

בכלליות - בטח שיש , גם משחקי LEGACY וגם משחקי PSN / XBLA מצויינים (אפילו דברים של POPCAP מתחילים לצאת :) )

לגבי הקרבה והדוגמא של COD (כמה הוא מכר למחשב תזכיר לי ? פחות מ10%... בקצב הזה - גם זה לא יצא יותר למחשב :) ) נו - אי אפשר לשכנע את מי שמתעקש לקבור את הראש בחול ואין לו ממש ניסיון.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אתה לא הבנת נכון את המשפט שלי אבל בכל מקרה הנימה המתנשאת שלך די מוציאה את החשק לדון איתך. אני לא ילדה בת 14 ולא מתאים לי לנהל שיחה שעיקרה "למי יש יותר גדול?"... באתי לתת את נקודת מבטי לבחור שעומד בפני דילמה מסויימת שעמדתי בה בעצמי ממש לא מזמן. אמרתי את שלי, שיהיה שבוע טוב לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...