דעתכם על Wii ؟ ... מאיפה אפשר להשיג הכי זול בארץ ? מה אני צריך לדעת? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דעתכם על Wii ؟ ... מאיפה אפשר להשיג הכי זול בארץ ? מה אני צריך לדעת?

Bkaef

Recommended Posts

דעתכם על Wii ؟ ... מאיפה אפשר להשיג הכי זול בארץ ? מה אני צריך לדעת?

אני ממש רוצה לקנות wii

הכי זול שמצאתי לא אוןליין זה מבאג

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=5396&perur=4

מה דעתכם על ? משחקים איכות והכל

ניסיתי אותה קמה דקות בחנות אבל אני רוצה ממשהוא שיש לו מזמן

מאיפה כדאי לקנות ? וגם אם קיים מקום שיש בו משחקים בזול או משהוא ?

ולגבי אביזרים מאיפה כדאי קנות ?

ואיזו חנות אוןליין כדאי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תקנה עדיף מהחנות הזאת .

http://www.enjoystick.co.il/Product.aspx?productid=1869

ראיתי שהרבה ממליצים על החנות הזאת וגם אני קניתי ממנה את הXBOX שלי .

בלינק שהבאתי יש גם אביזרים לWII אתה יכול להסתכל .

אפשר גם להזמין אביזרים מחול שנראה לי שיצא יותר זול .

וראיתי המון איביזרים לא מקוריים של לWII שהמחיר שלהם די זול .

תחכה פה לתגובה של קרירין הוא כבר יסביר לך את כול מה שאתה צריך לדעת על הWII .

ובנתיים הייתי ממליץ לך לעשות חיפוש פה בפורום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה תגובה של פאנבויי שאין לו קונסולה אחרת - חכה לקרירין.

אם אתה רוצה תגובה של משהו שיש לו גם מחשב , גם וגם PS3, אתה מוזמן לקרא.

הWII זה קונסולה נחמדה שסובלת מזה שאין לה מספיק משחקים טובים. פשוט אין.

האונליין שלה הוא בגדר בדיחה עצובה , והחנות שלה מקבילה לחיפוש אימולטורים בגוגל.

יחסית לPS2 - היא טובה , אבל עם משחקים שברובם לא מושקעים בכלל.

יחסית לכל קונסולת HD - היא לא משהו , ואני עדין.

השימוש בתנועה בא הוא ברוב המשחקים לא יותר מגימיק שהופך ליהיות מציק אחרי כמה דקות, אך יש כמה משחקים שמנצלים את זה בצורה חביבה.

המשחקים הם מוגבלים לפי איזור - לכן חובה לקנות אמריקאי או אירופאי ולא איזה טאיווני (בארץ אפשר למצא משחקים בעיקר לאירופאי , ולאמריקאי צריך ממיר מתח של 100W לפחות)

השלטים - מאוד יקרים ולנינטנדו יש פטנט של עוד תוספות עליהם (ואני לא מדבר על הפלסטיקים , אלא על הBALANCE BOARD והMOTION PLUS), שאפילו בלעדיהם - סט של שלט ונונצ'ק זה 70 דולר בארה"ב ו450 ש"ח בארץ בערך...

יש את הכמה משחקים שאתה מכניס לקונסולה ומתמוגג , אבל בתור כולל - זה לטעמי כבר פשוט לא ברמה של הרציניים , וגם החברות הגדולות כבר לא מוציאות משחקים כ"כ מושקעים לWII (רמז - תבדוק מה יצא בתקופת החגים הנוכחית , ובכלליות את ממוצע הציונים למשחקי WII)

אצלי בבית היא יושבת מיותמת ליד הPS3.

הPS3 עובד כמה שעות ביום , כל יום , הWII לא הודלק על ידי כבר חצי שנה לפחות (אולי ע"י אישתי בשביל היוגה....)

אפילו למשחקי מסיבה - הPS3 כבר אוכל אותו בסיבוב.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה תגובה של פאנבויי שאין לו קונסולה אחרת - חכה לקרירין.

יש לי מחשב שנותן לי את רוב משחקי הHD שאתה משחק בהם וגם גימפאד 360 ככה שתעשה לי טובה אני משחק גם במשחקים שאתה משחק בהם

רק לא שם זיין על הייפ שיש להרבה כותרים היום ולמבקרים "מקצועים" שהרבה מאוד פעמים נותנים ציונים מוגזמים למשחקים של שעות בודדות סינגל

כי השם שלהם זה COD\או AC וכו וזה בלי להזכיר את תקציבי הפרסום ...

הWII זה קונסולה נחמדה שסובלת מזה שאין לה מספיק משחקים טובים. פשוט אין.

יש לה הרבה משחקים טובים אם אתה רוצה כמה דוגמאות אז בבקשה

מאריו גלקסי

זלדה TP

SSBB

האוסף של מטרואיד

NSMB

Little King's Story

Okami

רק להזכיר כמה ויש גם משחקים מענינים מאוד בפיתוח

גלקסי 2 \זלדה חדש \ראד סטיל 2\NMH2 \ועוד מספיק משחקים

אולי אתה אוהב לקנות משחקים ב60$ אם סינגל מחורבן וקצר כמו COD6 לדוגמה ולחשוב שזה משחק השנה רק בגלל המולטי המקוון שיש להמון משחקים היום

אבל לא כולם ככה

יחסית לכל קונסולת HD - היא לא משהו , ואני עדין.

הWII מצוינת כקונסולה נוספת למחשב או קונסולת HD

בעיקר בגלל שלהרבה משחקים של נינטנדו אין מקבילים טובים בקונסולות אחרות -ונינטנדו היא אחת מחברות הפיתוח הטובות בעולם

לאומת זאת סוני וMS מפתחות הרבה משחקים שיש להם מקבילים טובים

משחקים כמו קילזון והילו וגראנד טוריזמו ופורצה וכו

כבודם במקומם מונח אבל כמה השוק באמת צריך עוד מרוצים וFPS והנגזרות שלו ?

אז בסדר לסוני יש את ראצאט שכבר טחנו אותו ואת LBP ועוד כמה אבל בנינטנדו לרוב המשחקים שלהם לקהל הגימרים אין מקביל טוב אמיתי

במקומות אחרים

טעות של סוני וMS לדעתי אבל זה המצב היום

האונליין שלה הוא בגדר בדיחה עצובה , והחנות אינטרנט שלה מקבילה לחיפוש אימולטורים בגוגל

האונלין של משחקי הWII נתון בידי המפתחות -חלק נותנות מצב בסיסי ביותר וחלק מצב מורכב יותר

סתם לדוגמה בCOD5-4\ובקונדואיט יש דרגות ודברים בסגנון

בCOD4 בכלל רוב מה שיש בHD קיים בגרסה לWII החסרון היחיד זה שלא הכניסו תמיכה במקרופון אבל יתר הדברים אותו הדבר

בעניין החנות אינטרנט היא נוחה מאוד ויש שם מבחר משחקים מצוין למי שחדש לעולם הקונסולות בגלל "החנות הווירטואלית"

אם קונסולות של נינטנדו עד הN64

אם המאסטר סיסטם והמגדריבר של סגה

הניאו גיאו

משחקי ארקיד ועוד כמה דברים -אפילו C64 למי שנוסטלגי

וחוץ מזה שרות הWIIWARE נותן לפעמים משחקים מאוד מוצלחים יחסית למחיר

השימוש בתנועה בא הוא ברוב המשחקים לא יותר מגימיק שהופך ליהיות מציק אחרי כמה דקות, אך יש כמה משחקים שמנצלים את זה בצורה חביבה

רוב המשחקים גם ככה חראה שלא מומלץ לקנות

אבל יש משחקים שהשימוש בזה מצוין -בחלקם בעיקר בגלל הפוינטר אבל חלק בגלל הזיהוי תנועה

משחק כמו טראומה סנטר בWII נותן לך חוויה שאף קונסולה אחרת לא נותנת כרגע לפחות על הזיהוי תנועה של סוני וMS

ולשחק גולף בWII הרבה יותר כיף מלשחק גולף בקונסולות הHD ויש עוד מספיק דוגמאות לזה

המשחקים הם מוגבלים לפי איזור - לכן חובה לקנות אמריקאי או אירופאי ולא איזה טאיווני (בארץ אפשר למצא משחקים בעיקר לאירופאי , ולאמריקאי צריך ממיר מתח של 100W לפחות)

השלטים - מאוד יקרים ולנינטנדו יש פטנט של עוד תוספות עליהם (ואני לא מדבר על הפלסטיקים , אלא על הBALANCE BOARD והMOTION PLUS), שאפילו בלעדיהם - סט של שלט ונונצ'ק זה 70 דולר בארה"ב ו450 ש"ח בארץ בערך...

המשחקים ואביזרים בחנויות בארץ באמת יקרים מאוד -אבל זה לא זול גם לקונסולות אחרות

אתה יודע כמה עולה מתאם רשת אלחוטי ל360 בארץ ?

קונים מחול וזהו

יש את הכמה משחקים שאתה מכניס לקונסולה ומתמוגג , אבל בתור כולל - זה לטעמי כבר פשוט לא ברמה של הרציניים , וגם החברות הגדולות כבר לא מוציאות משחקים כ"כ מושקעים לWII (רמז - תבדוק מה יצא בתקופת החגים הנוכחית , ובכלליות את ממוצע הציונים למשחקי WII)

מוזר שאתה אומר את זה כי אני מאוכזב מרוב משחקי ההיפ שיוצאים לHD מקבלים ציון של 90 ומעלה ולרובם מגיע 70 או פחות

אבל למבקרים כבר לא אכפת שהסינגל ניגמר בשעות בודדות והמולטי המקוון כבר מזמן לא מחדש הרבה ובכל זאת שולפים 90 כאילו זה ציון ששולפים ברגיל

ואני לא אומר שהWII יותר טוב אבל הוא לא גרוע כמו שאתה מציג אותו

הWII נותן אלטרנטיבה לטוב ולרע רוצה לשחק במשחק המיליון אם רובים או כלי משחיט אחרים בבקשה

אבל אל תחשוב שכל העולם רק רוצה לשחק במשחקים כאלו

אפילו למשחקי מסיבה - הPS3 כבר אוכל אותו בסיבוב.

ממש אבל ממש בולשיט אין כמו הWII למשחקי מסיבה כי יש לו משחקי מסיבה שפונים לכל הקהלים

אפילו NSMB הוא משחק מסיבה מצוין

בכל מקרה פותח הדיון המלצות נתתי כבר פה -

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=442054.0

ואם כל הכבוד ליליביו הוא פשוט לא אוהב את סגנון המשחקים שיש בWII ויותר נמשך למשחקים שנפוצים יותר בPC\360\PS3

וזה בסדר

אני כן משחק הרבה בWII שלי ונהנה מימנה ואני מציע לך לחפש מישהו אם כמה משחקים טובים כדי ליראות אם זה מתאים לך או לא

יש דברים שהWII לא טובה בהם כמו גרפיקה או סוגי משחקים מסוימים כמו מרוצים וFPS

ויש דברים שהיא מאוד טובה בהם לדוגמה פלטפורמות \משחקי מסיבה \חלק ממשחקי הספורט ועוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין - המחשב לא נותן לך את כל סוגי המשחקים , אבל תמשיך לדמיין.

אתה משחק על מסך מחשב בפורטים דלוחים בלי DLC (וזה במשחקים שאתה מקבל למחשב , ובאלו שאתה משחק בהם שיוצאים באותו זמן)

לגבי COD6 - לא שיחקתי , בכ"א הנקודה בו היא לא הסינגל , אלא הCO-OP והמולטי - ופה הגירסאות של הPS3 והXBOX מלאות בהרבה יותר שחקנים שהרבה פחות מהם צ'יטרים (רמז - אפס) - ככה שאפילו פה - חווית המחשב לא ברת השוואה.

בקשר למשחקים הטובים שמנית - לטעמי מנית את כל משחקי הWII ששווים קניה בערך לאורך ה3 שנים האחרונות (נו טוב , תוסיף את מאד וורלד ואת NO MORE HEROES, את הפורט לRE4 וסגרת את הרשימה).

לגבי הטענה המגוכחת שלך לאונליין - סה"כ עלק חסר צ'אט קולי.

ומשחקים חזקים

וצ'אט רגיל נורמאלי

ושרתים

ומשחקי FPS טובים לרשת (ולא , להוציא COD4 שנה וחצי אחרי לא נחשב)

ואתה צריך להשתמש בקודים המפגרים של ....

אתה מיתמם - ופשוט לא נחשפת לרמה של אונליין בקונסולות הנוכחיות.

לגבי החנות - תבדוק עדכונים שבועיים בחנויות של הXBOX וסוני , תבין קצת את ההבדלים ברמת התוכן (ואם זה משחקי PS1 בנוסף לכך בפלייסטיישן וLIVE ARCADE בXBOX)

לגבי הגולף בWII ... נו באמת, שיחקת פעם גולף ? באמת , לא מיני גולף?

לגבי אביזרים - שלט לPS3 או לXBOX עולים פחות מ300 , למשהו שרוצה לקנות שלטים ל4 אנשים לדוגמא - זה משמעותי מאוד.

לגבי משחקי מסיבה - NSMB?

פחחחח - טקן , SF4 , WWE , MK VS DC - בשלוף 4 משחקי מכות שעושים מNSMB בדיחה עצובה בתור משחק מסיבה.

לכל משחק מסיבה מעל גיל 12 - הPS3 עדיף - עם יוצא דופן אחד - MARIO KART - שגם הוא נמאס כבר.

אפילו גיטר הירו ורוק באנד כבר לא ברי השוואה

בקיצר - זזתי לשחק בראטצ'ט ובטקן, וקרירין אין לי שום דבר אנטי ספציפי לWII - אבל אפשר לא ליהיות פנבויי בצורה עיוורת.

סה"כ זו קונסולת ביניים בשביל - שהציגה קונספטים חדשים - שבהשקה היתה מעניינת , אבל כותרים נוראיים (מעבר ל10 הטובים) , תמיכה בינונית ומחיר עמוק בטריטוריה של הקונסולות HD - הופך אותה - ל ט ע מ י - ללא רלוונטית.

אפשר להתפלצן ולעצום עיניים למה שקורה מסביב - אבל בתור חווית משחק - חוץ מהכמה כותרים שהם מדהימים - זה פשוט לשחות בעיקר בים של חרא - שאפילו לא מגיע לרמה של משחקי השקה של PS2.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למשחקים הטובים שמנית - לטעמי מנית את כל משחקי הWII ששווים קניה בערך לאורך ה3 שנים האחרונות (נו טוב , תוסיף את מאד וורלד ואת NO MORE HEROES, את הפורט לRE4 וסגרת את הרשימה).

מאד אורלד לא טוב אבל יש הרבה משחקים טובים

לגבי הטענה המגוכחת שלך לאונליין - סה"כ עלק חסר צ'אט קולי.

ומשחקים חזקים

וצ'אט רגיל נורמאלי

ושרתים

ומשחקי FPS טובים לרשת (ולא , להוציא COD4 שנה וחצי אחרי לא נחשב)

ואתה צריך להשתמש בקודים המפגרים של נינטנדו....

אתה מיתמם - ופשוט לא נחשפת לרמה של אונליין בקונסולות הנוכחיות.

הקודים המפגרים של נינטנדו הם רק למשחקים נגד "חברים" במולטי רגיל אתה לא מכניס אף קוד

וFPS טוב לרשת יש לך את דקונדואיט \COD4-5 -לא מבין מה הבעיה שלך שCOD4 יצא מאוחר ולא מבין למה אתה נעול על FPS

יש משחקים אחרים שהWII טוב בהם

והרבה ממשחקי הספורט לדוגמה מגעים היום אם מצבי רשת והרבה משחקים אחרים -אפילו המשחק המכות של קאפקום יגיע אם מצב כזה

וכן נחשפתי לLIVE אולי בצורת הPC אבל נחשפתי ואם כבר אני מעדיף את המולטי שהיה פעם בPC בלי כל השטויות שיש היום

ואם כבר מדברים על LIVE שאתה משחק סינגל וקופץ לך אציוומנט בה לי לירות במפתחים

לגבי החנות - תבדוק עדכונים שבועיים בחנויות של הXBOX וסוני , תבין קצת את ההבדלים ברמת התוכן (ואם זה משחקי PS1 בנוסף לכך בפלייסטיישן וLIVE ARCADE בXBOX)

משחקי PS1 רובם המוחץ זבל גמור היום והיה לי בעבר PS1

זאת הייתה קונסולת מעבר בין2D ל3D כמו הN64 והיום המשחקים שלה ניראים כל כך גרוע שפשוט אני לא יכול לשחק בהם בכלל

ופה לנינטנדו יש יתרון גדול כי סופר נינטנדו וניאו גיאו וכו מציעות משחקים שהיום הרבה יותר טובים מהמשחקים בPS1

בעניין הLIVE ארקיד שיחקתי בכמה מהמשחקים שיש גם לו וגם לPC ואני פשוט לא חושב שהמשחקים יותר טובים ממשחקי WIIWARE

יש להם גרפיקה אולי טובה יותר אבל מבחינת איכות זה מאוד דומה לטעמי

לגבי הגולף בWII ... נו באמת, שיחקת פעם גולף ? באמת , לא מיני גולף?

אני לא מדבר אתך על הגולף בWII ספורט אלה על הגולף של טיגר האחרון ואתה פשוט לא יכול לעשות את זה בלי זיהוי תנועה איכותי (אני משחק אם המושאן + )

לגבי אביזרים - שלט לPS3 או לXBOX עולים פחות מ300 , למשהו שרוצה לקנות שלטים ל4 אנשים לדוגמא - זה משמעותי מאוד.

קודם כל חלק מהמשחקים תומכים בגימפאד גימקיוב ואז העלות הרבה יותר נמוכה

שנית מי קונה אביזרים בארץ ?

שלט + נונצק אמור לעלות היום בערך 60$ ויש כבר זוג אחד שאתה קונה את הWII

והאפרש מגימפאד 360 או דול שוק 3 לא כזה גדול בחול

בעניין מושאן פלוס -זה לא דבר סטנדרטי ו4 כאלו יעלו לך בערך כמו הזיהוי תנועה של או MS אם לא פחות

יתר הדברים כמו באלנס בורד זה כמו גיטרות ושטויות אחרות -אלו אביזרים למשחקים מסוימים וגם לPS3\360 יש דברים כאלו

לגבי משחקי מסיבה - NSMB?

פחחחח - טקן , SF4 , WWE , MK VS DC - בשלוף 4 משחקי מכות שעושים מNSMB בדיחה עצובה בתור משחק מסיבה.

לכל משחק מסיבה מעל גיל 12 - הPS3 עדיף - עם יוצא דופן אחד - MARIO KART - שגם הוא נמאס כבר.

אפילו גיטר הירו ורוק באנד כבר לא ברי השוואה

NSMB הוא לא משחק מכות

אבל אם כבר מדברים על משחקי מכות SF4 (שזה יותר כמו SF2 רימיק ומחורבן לשחק איתו בגימפאד 360 ) \MK VS DC \וטאקן הם משחקים ל2 שחקנים לא בדיוק משחקי מסיבה

רק WWE כזה אבל תנחש מה ? יש גרסאות שלו לWII כל שנה

אבל SSBB משטין על כולם כמשחק מסיבה ולWII יש משחקי מכות אחרים כמו הVS החדש שעוד מאט יוצא מקאפקום

הנארוטו החדש שכבר יצא

Guilty Gear XX Accent Core

WWE

אבל חשוב יותר משחקים מהניאו גיאו שהייתה הקונסולה הכי טובה למשחקי מכות בזמנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה - צודק - משום מה חשבתי על SSBB ולא על NSMB.

אז סבבה - בא נפתח את NSMB - משחק ברמה של סופר עם פריימרייט קצת יותר חלק.

המצב MULTI PLAYER שלו הוא בדיחה כשאחד נתקע בשני ותכלס - לא באמת אפשר למות אלא אם אתה משחק עם רבעיית שחקנים די "מיוחדים"

רוצה דוגמא למשהו בסגנון שכן מיושם טוב?

LITTLE BIG PLANET.

שחק אותו ב4 שחקנים מקומית כדי להבין קצת אין משחק ב4 שחקנים - פלטפורמה צריך ליהיות בנוי.

והוא גם:

א. יפה

ב. הרבה יותר ארוך (שאני אזכיר כמה עולמות יש בו? כמה זמן לוקח לסיים את NSMB?)

ג. עם אונליין נורמאלי והמון שלבים מצויינים שנבנו על ידי הקהילה.

לגבי SSBB - פעמיים ניסינו אותו כמשחק מכות במסיבה - פעמיים הוא נזרק החוצה אחרי 2 דקות לטובת משחקי מכות אמיתיים.

ואם כבר אתה מעלה - הנארוטו מכות הכי טוב שיצא עד עכשיו - הוא ULTIMATE NINJA STORM ... לPS3 (מה לעשות שאני גם חובב נארוטו במקרה).

את הפורטים של WWE ומשחקי הספורט של השנה , עדיף שלא ממש תזכיר... במיוחד אם שיחקת בגירסאות הHD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המולטי בNSMB מצוין

לא שיחקתי בליטל ביג פלאנט שאני יכול להשוות אבל מאוד כיף לשחק בNSMB גם במולטי וגם בסינגל

לגבי SSBB - פעמיים ניסינו אותו כמשחק מכות במסיבה - פעמיים הוא נזרק החוצה אחרי 2 דקות לטובת משחקי מכות אמיתיים.

אפשר לשחק בו שעות אם יש לך 4 שחקנים

אתה אולי מתבלבל בין משחקי מסיבה למשחקים אם 2 שחקנים בלבד שזה לא מסיבה

בעניין ULTIMATE NINJA STORM הביקורות שאתה כל כך אוהב להסתכל אליהם לא ממתגות אותו כיותר טוב מנארוטו האחרון לWII

למעשה כרגע לNaruto Shippuden CoNR 3 יש ציונים יותר גבוהים

לא ניסיתי בעצמי אף אחד מהם אבל אתה חורג מעובדות

כן ידוע לי שNaruto Shippuden CoNR 3 מוצף בדמויות

את הפורטים של WWE ומשחקי הספורט של השנה , עדיף שלא ממש תזכיר... במיוחד אם שיחקת בגירסאות הHD

בולשיט -בניגוד למצב בשנה הראשונה של הWII היום המצב שונה לגמרי

הWII כבר לא מקבל משחקי ספורט שהם פורטים מהPS2 שגם לא כוללים אונלין

היום הרבה משחקי ספורט לWII נבנו במיוחד לWII וכוללים אונלין וכל מה שצריך

תנסה משחקים כמו PES2010 או טיגר האחרון ותראה לבד

וגם WWE (עזוב את העניין שWWE התוכנית מחורבנת כבר כמה שנים טובות וTNA משטינה אליהם בקשת) עבר שיפורים גדולים בגרסת הWII

וגם הרבה משחקים אחרים

לך תבדוק את הביקורות של גיטר אירו 5 לדוגמה -גרסאות הWII והHD מאוד קרובות היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיטר הירו 5 קרוב?

הרוק בנד 2 קרוב?

אתה הוזה בצורה קשה.

אבל תעדכן אותי איך הDLC שלהם , ואיך זה לעשות IMPORT של משחקים קודמים אליהם כדי לקבל עוד תוכן....

וכנ"ל לWWE (שיחקתי) וPES (שיחקתי) וNARUTO CONR (שיחקתי)

אתה יודע מה , עזוב אותי ואת דעתי - כי אותי לא תשכנע ואני לא אשכנע אותך (אותי כי יש לי דעה מוצקה , אותך בעיקר כי אתה פאנבוי קשה ואין לך פשוט ניסיון עם PS3 / וכל מערכת האונליין, DLC וחנויות שלהם) - תקשיב קצת לפודקאסטים של חברה שקצת יותר בעניינים ומתעסקים:

TALK RADAR ב2-3 פרקים האחרונים שדיברו בהרחבה על הWII , וגם EPIC BATTLE CRY , אפילו בG4TV ובIGN זה מחלחל להם מדי פעם...

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש , שקניתי את הקונסולה השגתי בבת אחת את כל המשחקים ה "גדולים" שיצאו עד אותו הרגע, חרשתי עליה עשרות שעות ברצף.

אחרי שסיימתי אותם, התבאסתי, כי צריך לחכות לפחות 3-4 חודשים בין משחק למשחק ששווה לשחק בהם.

שיוצא משחק עשוי כמו שצריך- זו חוויה, זה שונה מ PS3 ו 360. הבעיה, כמו שליביו אמר, פשוט אין מספיק משחקים, בכלל......

יוצאות כמויות של כותרי זבל וחירטוטים בגרוש, משחקים רציניים רואים בין שליש לרבע מהכמות שיוצאת לקונסולות ה HD, ואז נוצר מצב שהקונסולה נשארת מיותמת ומעלה אבק לכמה חודשים עד שיש משחק ששווה לשחק בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה לי טובה אתרים כמו G4TV שונאים את הWII וזה שקוף ברוב הביקורות שלהם

גם 2 המנחים הראשים ניתפסו באמירות נגד הWII שחלקן מטומטמות

סתם לדוגמה לא מזמן מורגן אווב ניתפסה אומרת שהיא מתבישת להראות משחקת מאריו אבל לא מתבישת להראות משחקת ראצאט או משהו בסגנון הזה

ולי יצא לשחק את כל הראצאט של הPS2 ודמו בPS3 וטונות של משחקי מאריו וזה פשוט טימטום

גם מאריו וגם ראצאט אני לא ירצה לשחק באירוע חברתי ואני לא רואה שום הבדל בינהם מבחינת מה מביך ליתפס משחק ומה לא

הנשקים בראצאט לא אופכים אותו למשחק "בוגר" יותר אבל יש אנשים שחושבים בדיוק ככה

שאתה מכניס רובים ובחלק מהמשחקים גרפיקה ראליסטית יותר זה פתאום "בוגר" או "רציני" יותר ואני חושב שזה ממש בולשיט ברוב המשחקים

יש משחקים שפחות מביך לשחק מול אחרים כמו PES \משחקי מרוצים רצינים וכו הכל טוב ויפה

אבל רוב המשחקים לא מותאמים לשחק מול לא גימרים אחרים וזה לא משנה אם זה גירס או מאריו או מיליון ואחד משחקים אחרים

אבל שמדובר בWII אוהבים לרדת אליו מבחינות כאלו -שזה שטות

בעניין גיטר אירו 5 ורוק באנד 2 תקרא את הביקורות אני לא שיחקתי בהם רק זה מה שקיבלתי מהביקורות

ולWII היום יש את כל הכלים וכל הDLC והתצוגה שופרה ככה שכן הגרסה מאוד קרובה

אתה מוזמן לקרוא ביקורת פה -

http://wii.ign.com/articles/102/1020647p1.html

Closing Comments

Guitar Hero 5 on Wii isn’t a must-own game because of one standout feature or option; it’s the total package through and through. True, some gamers – myself included, to a certain extent – are getting tired of the GH formula after three years and an astounding nine games, but if you’re still down to rock on Wii there’s no better game on the system than Guitar Hero 5. The list of advancements is seemingly never-ending, including better audio quality, better visuals, always online connectivity, no friend codes, first support of high capacity SD cards (up to 32 gigs) on Wii, full album and track packs, reworked, superior online, a new GH Tunes editor, upgraded Mii Freestyle with WiiConnect24 sharing, career mode with a new challenge system, local multiplayer battles with free- for-all and team play – don’t worry, we’re almost at the end here – the new party play mode, reworked fixes based on user feedback from World Tour including band moments and band member saving, and the dominant, must-play Roadie Battle on Wii. Yeah, that’s one hell of a run-on sentence, and if you think reading it took forever playing through all of it is going to dominate your life. The soundtrack has a few misses in there – some songs are just too easy and belong on Band Hero – but for the most part you’ve got a list that’s a more than impressive value. Add in the ability to import music from World Tour and Smash Hits, as well as DLC carryover for the first time in a Guitar Hero game and you’ve got a package that’s well worth every cent you’ll pay. It’s a technical achievement on Wii, it’s a dominatingly deep music game, and there’s more to see and do on Nintendo’s system than any other version out there. Proof once more that when it comes to third party developers, Vicarious Visions is in a league all its own.

ואפילו בממוצע ציונים (אם אתה מתיחס לזה -אני לא ) גרסת הWII בציון הגבוה יותר כרגע

בכל מקרה אתה מקשקש הרבה על הWII אז כמה דברים על ה360 \PS3 שאתה לא מזכיר

360

גם החבילה של העלית לא כוללת כרטיס רשת אלחוטי שעולה מאוד יקר ב360

יש פחד גדול מבאנים ואפילו קראתי על מישהו מישראל אם קונסולה לא פרוצה שקיבל באן

היו המון דיווחים על בעיות חומרה בשנים הראשונות

צריך לשלם על הזכות לשחק מולטי מקוון ועוד כמה דברים נוספים לLIVE זהב בערך 50$ בשנה

הגרסה היקרה נכון להיום עולה 100$ יותר מהWII בארצות הברית

משחקים חדשים בדרך כלל עולים 10$ יותר

גרסת הארקיד לא כוללת ארד דיסק ולא זוג אוזניותמיקרופון שמאוד חשובים לחוויה ב360 ובנפרד הם עולים הרבה כסף

זיהוי תנועה יהיה קים רק שנאטל תצא ולא ידוע כמה זה יעלה ואיזה משחקים באמת יתמכו בזה בצורה טובה ב360

יש כמה סוגי משחקים שאין כימאת טובים בהם בקונסולה כמו יריות מסילה \פלטפורמות \משחקים בסגנון טראומה סאנטר ועוד

PS3

יקרה ב100$ מהWII

אין תאימות לאחור לPS2 שבWII כן יש תאימות לאחור לגימקיוב

משחקים חדשים יקרים בערך ב10$

צריכת חשמל הרבה יותר גבוה

לפי דיווחים אחרונים יותר סיכוי לבעיות חומרה

יש כמה משחקים שאין טובים או כימאת אין טובים כמו יריות מסילה \משחקים כמו טראומה סאנטר ועוד

רגע שכחתי משהו שדפוק ב2 הקונסולות האלו לשלוט על FPS סטנדרטי אם גימפאד סטנדרטי זה מסריח ברמות

כן אפשר לשחק ככה אבל זה מסריח וניסיתי מספיק פעמים

שליטה כמו בWII או הרבה הרבה יותר טובות למשחקים כאלו וגם לקווסטים ועוד סוגי משחקים

בכל מקרה אלו כמה נקודות שאתה שוכח להזכיר וקורא לי פאנבויס במקום

אם הייתי כזה פנבויס לא הייתי יורד לפעמים על משחקי או גימקיוב שלא עומדים בסטנדרטים שלי

מאדאורלד שהזכרתה הוא דוגמה למשחק שאכזב אותי

אבל אני רוצה לעלות נקודה יותר חשובה אז אני יסמן אותה בבולט

נכון בהתחלה הWII סבל מפורטים בעיקר מהPS2 אבל גם מאוד פלטפורמות ובכללי משחקי מולטיפלטפורם בהתחלה בWII היו בעיקר נחותים מגרסאות הHD

ולא כללו אונלין ועוד דברים

אבל מאז לדעתי הרבה מפתחות שיפרו מאוד את האיכות של המולטיפלטפורם בWII וגם בכללי סתם פרויקטים שמגעים לWII

וזה לערכתי מסיבה מאוד פשוטה הרבה פרויקטים שבעבר יצאו גם לPSP ולPS2 ביחד או הגיעו מאוחר יותר מהPS2 לWII

כבר לא יוצאים לPSP ולPS2 בכלל ומפתחות יכולות היום לתת יותר בWII

COD4 לדוגמה זה פורט מאוד מושקע למרות הזילזול שלך -נכון זאת לא הגרסה הכי טובה של המשחק

אבל זאת כן גרסה טובה שמנצלת טוב את הWII

משחק כמו

Rabbids Go Home

הוא משחק ילדים מצוין -בסדר לא מתאים למבוגרים אבל זה הרבה יותר מושקע וטוב מהזבל שהיה בהתחלה

ל Naruto Shippuden CoNR 3 הכניסו אונלין סוף סוף והכניסו בכללית הרבה תוכן ( לפי מה שהבנתי האונלין כרגע לא פועל בו בצורה טובה

אבל אין לי מושג אם זה בעיה זמנית או קבועה -אולי יפתרו את זה בעתיד )

משחקים כמו גיטאר אירו 5 \PES 2010

טיגר אוודס האחרון ועוד יצאו בגרסאות מאוד טובות לWII

ובכללי אם בהתחלה רוב המשחקים הטובים היו רק של היום זה לא ככה ויש מבחר גדול יותר של משחקים טובים ולינופ מאוד נחמד ל2010

Rabbids Go Home

יוצאות כמויות של כותרי זבל וחירטוטים בגרוש, משחקים רציניים רואים בין שליש לרבע מהכמות שיוצאת לקונסולות ה HD, ואז נוצר מצב שהקונסולה נשארת מיותמת ומעלה אבק לכמה חודשים עד שיש משחק ששווה לשחק בו.

היום יש המון זבל וחירטוטים בכל הקונסולות

וככה זה היה גם בPS2\PS1\DS\GBA\SNES ועוד מספיק וPC בגלל זה צריך לדעת לבחור משחקים טובים

בעניין משחק אחד טוב בכמה חודשים אני לא מסכים בכלל

תראה מה יצא בתקופה האחרונה NSMB\COD4\נארוטו\The Beatles: Rock Band \גיטאר אירו 5

לפני זה היה את Tiger Woods PGA Tour 10 \ולטיל קינג סטורי ועוד משחקים

בHD בדרך כלל שמדברים על משחקים טובים זה FPS ומרוצים או משחקים שקרובים לזה כמו גירס וקילזון וכו

מי שמחובר בעיקר למשחקים כאלו הWII לא מתאימה לו גם ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

COD4- שיחקתי במשחק המקורי למחשב, למה לעזאזל שאני ארצה לשחק באיזשהו פורט? עד כמה שהוא יכול להיות טוב, זה עדיין גרסה ברמה נמוכה יותר של משחק שכבר סיימתי.

NSMB- משחקי סופר מאריו כבר יצאו לי (ולשוק) מכל החורים, בעיקר לנוכח העובדה שאין בהם איזשהו ניצוץ חדש. סופר מאריו גאלאקסי היה קצת שונה, ואכן נהניתי ממנו. ב NSMB אין שום דבר שמייחד אותו, המשחק עצמו בהחלט לא רע, ואפילו מצוין למי שבחיים לא שיחק בסופר מאריו, אבל לאנשים שכבר 10 שנים משחקים בשלל המשחקים האלו על הקונסולות השונות- זה מרגיש כמו עינוי סיני.

נארוטו CONR3- המשחק הזה בינוני מינוס מינוס. שיחקתי בו כבר לפני שנה וחצי, לא התלהבתי ממנו אז, ואני לא מתלהב ממנו עכשיו.

השליטה בינונית, אין הרבה קומבואים, בכלליות די רפטטיבי.

אם אני ארצה לשחק במשחק מכות איכותי, למזלי יש Guilty gear לבערך כל קונסולה שנוצרה מאז ה PS1 (חוץ מה DS, הגרסה שם מסריחה....)

גיטר הירו/רוק באנד זו לא דוגמה, זה משחק שיוצא לכל הקונסולות+למחשב בדרך כזו או אחרת, והגרסה של הקונסולות האחרות בד"כ טובה יותר.

טייגר וודס-

PGA TOUR2010 לא שונה מ 2009, 2008 ו 2007.... באמת שכבר נמאס.

PES- על קונטרולר של ווי? Give me a break.

המשחק הבאמת טוב האחרון ששיחקתי בו על ה היה Dead space: Extraction לפני בערך חודשיים. אני -מאוד- אוהב רייל-שוטרים, וגם כאלו אין מספיק. (ולא, אל תטרח לתת לי רשימה של אלו שכן יש, אני יודע בדיוק מה יש, שיחקתי בכל אחד ואחד מהם, זה לא קרוב ללהיות מספיק, וחלקם גם לא טובים)

בנוסף, זה לא משנה כמה כותרי זבל יש לקונסולות ה HD. יודע למה? כי עדיין אין מצב שאתה נתקע בלי מה לשחק

לא איכפת לי אם בקונסולות ה HD יש 100 משחקי זבל על כל משחק טוב אחד, כל עוד יש 20 משחקים טובים בשנה לדוגמה, בניגוד ל , שנגיד יש "רק" 5 משחקי זבל על כל משחק טוב אחד, אבל בשנה רואים רק 3 משחקים טובים. (דוגמה דמיונית, לא הלכתי והשוויתי, זה רק בשביל להעביר נקודה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ ממה שסקורן אמר - לא אמרתי לרגע שלשאר הקונסולות אין חסרונות - אין קונסולה מושלמת - אחרת לכולנו היתה רק אותה.

פשוט לWII יש המון חסרונות שכדאי לדעת אותם.

לגבי גיטר הירו - אחרי בניה מחדש של המשחק - הוא מגיע לקצת פחות מהרמה שלו בגירסאות הHD (ושוב - בניגוד אליך - אני שיחקתי גם פה וגם שם , וזה שאפשר להביא שירים מגירסאות קודמות - ואללה חידשת לי - פיצ'ר חשוב מאוד) ומחייב אותך גם בכרטיס זיכרון נוסף.

לגבי מה יצא בשנה האחרונה לWII ומה יצא לPS3 / , שלא לדבר על הליינאפ ל2010 - אתה רוצה באמת לעשות רשימה?

הליינאפ של הWII חלש מאוד (ושוב כל אתר חיצוני רציני , גם כאלו "BIASSED" לדעתך כמו G4 אומרים את זה) לפי כל מקום שעשה את הרשימות האלו.

ובנינו , אני אולי פאנבויי -אולי .... אבל לפחות אני מדבר מניסיון.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה לדיון אם COD4 ברמה נמוכה יותר בWII ? זה עדין COD 4 שכולל כימאת את כל הדברים שיש בגרסאות הHD

ודיברנו על כמות המשחקים הטובים שיוצאת בשנה

NSMB לא מחדש הרבה אבל הוא משחק מאוד טוב שעושה למשחקי המאריו 2D מה שמאריו גלקסי עשה למשחקי המאריו 3D

וזה לקחת את הטוב מכל המשחקים ולעשות את המשחק הכי טוב מהסוג שלו

NSMB בWII או אחד ממשחקי פלטפורמות ה2D הכי טובים שיש

נארוטו החדש לא בינוני -אתה מדבר על המשחק שיצא לפני שנה וחצי וזה לא נארוטו החדש

החדש קיבל שיפורים ותוספות

טיגר החדש הרבה יותר טוב מהקודמים למי שיש את המושאן פלוס -לקודמים לא היה את התוסף ומי שניסה מבין כמה זה מכניס למשחק

PES 2010 נותן לך אפשרות גם לשחק רגיל אם גימפאד קלסי

אבל אם הייתה מנסה את השליטה של הWII הייתה מרגיש כמה זה מרענן את הסדרה (לא אומר טוב יותר אבל כן מרענן מאוד )

לי זה מאוד כיף לשחק ככה וגם הגרפיקה סבבה וזה לא איזה גרסת PS2 משופרת

אלה משחק שנבנה במיוחד לWII ומרגישים את זה

בעניין יריות מסילה וDead space: Extraction יצא ממש לא מזמן RE יריות מסילה החדש

כמו הקודמים יש ביקורות מעורבות אבל לפי מה שיצא לי לקרוא חלק מהבעיות של הקודם טופלו

לדוגמה מדברים על גרפיקה משופרת בהרבה ומי ששיחק בקודם כמוני זוכר שבמשחק הראשון היו חלקים מסוימים שהגרפיקה הייתה בינונית וחלקים אם גרפיקה מאוד טובה

אולי תיקנו את הבעיה הזאת

חוץ מזה יש משחקים שנותנים לך מוד יריות מסילה או משחקונים קטנים בתוך המשחק של יריות מסילה

ככה שזה כן חלק שמבדיל את הWII מפלטפורמות אחרות לפחות עד שנאטל והתוסף של סוני יצאו

בנוסף, זה לא משנה כמה כותרי זבל יש לקונסולות ה HD. יודע למה? כי עדיין אין מצב שאתה נתקע בלי מה לשחק

לי תמיד יש מה לשחק בWII ולמעשה יש לי כמה משחקי WIIWARE טובים שעוד לא סימתי

יש לי כמה משחקי טובים שעוד לא סימתי

ויש משחקים שאני מאוד מחכה להם שרובם יושקו ב2010

לאומת זאת בPC אבל ככה זה היה גם אם הייתה לי קונסולת HD הרבה מהמשחקים שמעניינים אותי הם אם אונלין מקוון כחלק המרכזי שלהם

וכרגע אין לי כוח\זמן ליכנס חזק למשחקי אונלין

מי שיש לו את הכוח\זמן למשחקים כאלו ברור שעדיף אחת מפלטפורמות הHD וגם אוזניות ומקרופון

ולמרות שיש לי את המקרופון של הWII שלא מצריך אוזניות לצערי הוא לא מיושם ברוב המוחץ של המשחקים

אבל אני מקווה שבדור הבא במקום האוזניות הטכנולוגיה הזאת תיושם בכל הקונסולות -כי זה הרבה יותר נוח ככה וניראה הרבה פחות דבילי שמסתכלים אליך

ליביו לכל הפלטפורמות יש חסרונות ויתרונות -אני לא מציג את הWII כקונסולה מושלמת -ואם סוני היו מפתחים יותר משחקים כמו גאק ומשחקים אחרים שיותר מובדלים מהPC\360

בניגוד להיום שהרבה מאוד מהפיתוח שלהם הוא FPS ומרוצים וכו הייתי קונה גם PS3

בנוגע ללינופ של הHD אין ספק שיש משחקים גדולים שלא יוצאים לWII -פינל פנטזי החדש לדוגמה (לא הספינאופ ) או לאחרונה דרגון איגס החדש

וביושוק 2 ועוד הרבה משחקים

אבל גם לWII יש את הבלעדים שלו שכן ניראים מבטיחים ראד סטיל 2 \מונסטר אונטר 3 \מטרואיד חדש \זלדה חדש גלקסי 2 \ועוד

זה לינופ טוב ו2010 יכולה להיות מאוד מוצלחת לWII

מעבר לזה כמו שאמרתי בעבר אני מעריך שב2011 הWII יתחיל לשקוע כי אני מעריך שנינטנדו וצד שלישי יתחילו להעביר ציוותי פיתוח ליורשים של הDS וWII

(לוקח לפחות שנה בדרך כלל לפתח משחק טוב ככה שהפיתוח למשחקים מתחיל הרבה לפני שהקונסולה על המדפים )

אבל אני מאמין שגם ה360 וPS3 יתחילו לסבול כי הם כל כך קרובות לPC ובסופו של דבר הרבה אנשים לערכתי יחזרו מהHD לPC אם לא תיהיה קונסולה חדשה -פשוט כי עלות תועלת הPC כבר חוזר להיות יותר משתלם לטעמי ועוד שנה בכלל איך שהטכנולוגיה מתפתחת

סוני לערכתי יחזיקו בעיקר בעזרת צד ראשון את הPS3 יותר זמן בשוק ואולי יצליחו לגרום להרבה מחירות כקונסולה מוזלת בעתיד

אבל במצב כזה משחקי המולטיפלטפורם יהיו בעיקר גרסאות נחותות שהמחשב יקבל את הגרסאות הטובות ביותר עד לפחות הPS4\XBOX720

הערכה שלי היא כזאת "סופר " בסוף 2011 -תחילת 2012

XBOX720 אם MS תרצה חצי שנה או שנה אחרי זה -אחרי שנאטל לערכתי תימכור הרבה אבל לא תצליח להיות כמו "השקה מחדש " שMS רוצה

הרבה בגלל איחור הרכבת של MS

אולי MS במקום קונסולה חדשה יוציאו 360 משודרגת שזה כמו חצי קונסולה חדשה אבל זה יכול להיות כמו בומרנג כי חלק מבעלי ה360 ישדרגו

ואז הם ימכרו את המשחקים לאותו הקהל בעצם במקום להוסיף קונים

סוני לדעתי ינסו למשוך עד 2013 אבל אני חושב שזה יצליח רק כמוצר מוזל ומשחקים מוזלים בין 2012 ל2013

בעניין פאנבויס או לא אני לא באמת חושב שאתה פאנבויס -אבל כן חושב שפיתחתה יותר מידי אנטי לWII

ואני חושב שאתה שוכח את מה שהWII נועד לתת בכלל שנינטנדו לקחה את הימור הזה

נינטנדו הוציאה קונסולה זולה שנועדה להתאים לקהל הרחב והצליחה בזה

היום אחרי 3 שנים שלהרבה אנשים כבר יש מסכי HD גדולים וגם אני בקרוב יקנה אחד הWII מתחילה להראות מיושנת

וגם את הרעיון של הזיהוי תנועה לוקחים לה בקרוב -ובסדר אם הזמן היא תיפול ונינטנדו יוציאו פלטפורמה אחרת

אבל אני כן חושב שהרעיון שלהם היה טוב והצליח

חבל שלא הכניסו בהתחלה אפשרות לאופסקל ל720P אבל אז רוב השוק היה אם CRT רגילות

עכשיו מה שנשאר להם זה לנסות לשמור את הWII מעל המיים והם עושים את זה לא רע לטעמי

התמיכה מצד שלישי שופרה וב2010 ניראת טובה

כמה פרויקטים מעניינים צד ראשון ב2010

המחיר של הקונסולה עצמה ירד סוף סוף

ויש כל מיני באנדלים ושטויות והמחירות הצליחו לחזור לרמה גבוה

ואל תבין לא נכון אני מחכה כבר ל"סופר " ו"סופר DS" אבל לא בגלל שהמשחקים לא טובים

אני פשוט רוצה את אותם משחקים בגרפיקה גבוה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פסחתי על 70% מההודעה, כי היא לא קשורה, לא מפוסקת, לא עקבית, והעיניים שלי איימו לשרוף את עצב הראיה שלי אם אמשיך להכריח אותן לבהות בגיבוב האותיות הבלתי מובן הזה.

ועכשיו למה שרלוונטי-

המשחק של נארוטו ששיחקתי בו לפני שנה וחצי הוא בהחלט מה שאתה קורא לו "החדש". זה שבאנגלית נקרא Clash of ninja revolution 3.

ביפן הוא יצא לפני שנה וחצי תחת השם Gekitotsu ninja taisen EX3

זה המשחק, אתה מוזמן לחפש בגוגל ולראות בעצמך, שיחקתי בו ברגע שיצא, שיעמם אותי אחרי שעה של משחק. זה דבר ראשון.

דבר שני- אתה מדבר איתי על Wiiware? אתה רציני תגיד לי? באותה מידה אני יכול להתיישב על משחקי בדפדפן. ובמידה שאתה מתכוון למשחקי NES/SNES, אני כבר מעדיף לשחק במחשב על אמיולייטורים עם קונטרולר מחובר. יותר ורסיטלי.

אני לא יודע אם אתה באמת משוכנע שהמשחקים שאתה משחק בהם "טובים", או שאתה סתם בנאדם שמתרצה מאוד בקלות, אבל אל תיקח את עצמך בתור סטנדרט בשביל לתת המלצה לאחרים. זה פשוט שגוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...