Medal of Honor- לוחמה מודרנית באפגניסטן - כל הפרטים כאן - עמוד 29 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Medal of Honor- לוחמה מודרנית באפגניסטן - כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

יצא לי לשחק עכשיו שעה רצוף, לא היה לי ניתוקים או בעיות כלשהם, רץ חלק!

אני ממש התלהבתי,

דבר ראשון,

הגרפיקה - אפשר להריץ על הגדרות גבוהות מאוד והמשחק רק חלקקקקקקקק באמת לא נתקלתי בrubber banding, לאגים כלום!

שיחקתי בשרת שברשימה הפינג היה 93.

שזה ממש טוב, ולהבדיל מ BC2 שיש המון לאגים וכל פיצוץ הכי קטן או עשן מוריד כרטיסים חזקים מאוד על הרגלים.

קצת חסר לי המנוע הריסה מBC2 אבל נחייה עם זה.

המשחקיות - השליטה מאוד נוחה.

משהו שמאוד אהבתי במשחק זה האיזון המושלם של הנשקים, לא צריך לפרק צרורות על אנשים בשביל להרוג אותם.

כדור של סניפר הורג ביריה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! סוף סוף. לא כמו BC2 שלמרות שלא היה הם עוד החלישו!!

עושה רושם שההגנה במשחק מאוד חזקים, אני לא יודע אם זה טעות של ההתקפה או שזה במשחק עצמו אבל מתוך כל הראונדים ששיחקתי (לפחות 5) ניצחנו רק באחד כשהיינו בההתקפה.

מה שאני לא ממש מכיר (כי לא שיקחתי בMW2) ואני לא ממש אוהב את זה, זה אחרי כמה הריגות\רצף הריגות מקבלים אפשרות לארטילריה ומטח טילים וזה די לא מאוזן את הכוחות כי תמיד יש אנשים פחות טובים ויהיה להם קשה יותר לזכות בזה מאשר חבר'ה יותר טובים.

אבל נראה.

עד עכשיו מאוד הרשים אותי המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 583
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

א', הגרפיקה, שאפשר להריץ את המשחק בגרפיקה טובה מאוד בלי תקיעות.

ב', בנתיים החיבור של המשחק לרשת, שאין כמעט ואין בעיות חיבור או תקשורת. ואני מקווה שזה ימשיך..

ג', אהבתי את הנשקים במשחק, האיזון שלהם מושלם פשוט.

נכון חסר recoil, וspawn במשחק כמו שצריך בלי שידפקו לך ישר על המקום הד שוט.

overall משחק טוב מאוד אבל יש איפה לשפר.

לפי דעתי הרבה פחות מה לשפר מ BC2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחידי שהציק לי בBC2 זה שM95 לא הורג ביריה אחת וזה פשוט אבסורד

ובמשחק הזה הבנתי למה בBC2 לא עשו צלף שהורג ביריה

כי בכמה משחקים אחרונים פשוט אי אפשר לזוז

כל מקום ירה בך צלף ותמות

וכל הנשקים האוטומטים נראים כאילו הם לקישוט :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון וזה עדין מעצבן אותי שM95 לא הורג ביריה, כפי שאמור להיות.

עזוב את זה שעכשיו כל הנשקים של ה bolt-action הם בול אותו דבר.

צריך להיות נשקים שונים. עם יכולות שונות.

אני מסכים שב MOH יש מצבים שאי אפשר לזוז, אבל בוא נחכה ונראה.

בנתיים יש מפה אחת (לפחות במה שאני שיחקתי), יהיו עוד מפות, מודים שונים.

גם מה שמאוד אהבתי זה היכולת לעצור את הנשימה במשחק בשביל לירות כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. התפריטים פשוט לא הגיוניים. למה אחרי שהורגים אותך צריך לראות מסך שלם של הארסנל של מי שהרג אותך? זו צריכה להיות אפשרות משנית למי שמתעניין.

גם כשאתה מחכה ל-spawn - פשוט רואים את השניות בחלק העליון, ומסך ריק בלי כלום. בזבוז.

2. למה לא רואים פינג???

3. למה יש את האפשרות change side אם היא אף פעם לא עובדת? (כותב לך שהצוות השני מלא כבר, גם בתחילת משחק)

4. למה אין דירוג לשרת לפי הרמה של השחקנים בו? מספיק שיש בצוות מישהו שהוא vet וכל השאר הם סתם שחקנים חדשים, השחקן המנוסה פשוט יזמבר אותם ואין להם מה לעשות בנידון...

איך הם קוראים לדבר הזה בטא... זה בקושי מגרד את הסוף של האלפא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שנתתי למשחק הזה הרבה יותר הזדמנויות ממה שמגיע לו אני מרגיש נוח לתת לו ציון, 2/10. המשחק מחורבן! זה לא שיש יותר מידי באגים, המשחק עצמו פשוט גרוע ברמות שזה מעצבן לשבת לשחק. המפות לא מאוזנות, הנשקים מגיעים ולא נעימים לשימוש, הגרפיקה יפה אבל הצבעים נוראיים וב 80% מהמקרים אתה בכלל לא רואה את זה שירה בך שלא לדבר על זה שכל הנשקים מדוייקים כמו רובה צלפים ושהנשקים עצמם לא מאוזנים בכלל. אולי ה SP יהיה נחמד אבל ה MP הוא כשלון גמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה שהזכרת לי עוד כמה דברים לרשימת הבעיות.

הצלפים הורגים ביריה רק עם פוגעים בראש (משום מה במשחק הזה זה קל מידי לעשות HEADSHOT), היתרון היחיד שלהם זה שאחרי כמה רמות יש להם אפשרות להשתמש בכוונת של צלפים, למרות שגם במקרה הזה היה יותר הגיוני שהם יתחילו עם כוונת של רובה צלפים. עוד בעיה רצינית מאוד עם המשחק זה כמות ה spawn kills במשחק הזה נוראית, אפשר להרוג מישהו ברגע שהוא מופיע לפני שהוא בכלל הבין איפה הוא ויותר גרוע מזה אנשים משתמשים ב AIR STRIKE על חייל בודד בידיעה שב 90% מהמקרים הם יפגעו בלפחות 2 שחקנים שרק חזרו למשחק.

בקיצור משחק שמעודד משחקיות מגעילה ולא מהנה. לאור מה שראיתי במשחקים האחרונים שלי גם צ'יטרים היא אפשרות לא מבוטלת, יש אנשים שמגיבים בצורה מאוד חשודה שרומזת על שימוש ב AIM BOT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק מה שאני חושב... ואני יכול להוסיף.. הספון המיידי פשוט עושה את המשחק לילדותי. למה זה טוב ספון מיידי ? אני יכול ככה להרוג אנשים בלי סוף אם ברגע שהם מתים עושים ספון על חבר מהקבוצה וככה כל אחד עושה על השני.. מה העניין בזה ? בשביל מה הם שמו בכלל מטרות (objectives...) ?

שיהפכו את זה לDM וזהו..

והמפות.. קטנות.. יוצר תחושה של לוחמה בשטח בנוי.. בשביל מה יש צלפים? אז הם הורגים ביריה ? האמת פעם אחרונה שבדקתי הם לא....(אולי זה השתנה אני לא יודע... )

הספון המיידי מעצבן.

חבל שאי אפשר לעשות סקוואדים ולבחור על מי אתה רוצה לעשות ספון.

יש בנתיים רק 2 מפות נחכה ונראה איך יהיו שאר המפות.

צלפים כן הורגים ביריה אחת ואתה יכול לבדוק את זה.

אבל זה לא אומר שבמשחק צריך שכל bolt action sniper יהרוג ביריה, שיהיה מאוזן.

תודה שהזכרת לי עוד כמה דברים לרשימת הבעיות.

הצלפים הורגים ביריה רק עם פוגעים בראש (משום מה במשחק הזה זה קל מידי לעשות HEADSHOT), היתרון היחיד שלהם זה שאחרי כמה רמות יש להם אפשרות להשתמש בכוונת של צלפים, למרות שגם במקרה הזה היה יותר הגיוני שהם יתחילו עם כוונת של רובה צלפים. עוד בעיה רצינית מאוד עם המשחק זה כמות ה spawn kills במשחק הזה נוראית, אפשר להרוג מישהו ברגע שהוא מופיע לפני שהוא בכלל הבין איפה הוא ויותר גרוע מזה אנשים משתמשים ב AIR STRIKE על חייל בודד בידיעה שב 90% מהמקרים הם יפגעו בלפחות 2 שחקנים שרק חזרו למשחק.

בקיצור משחק שמעודד משחקיות מגעילה ולא מהנה. לאור מה שראיתי במשחקים האחרונים שלי גם צ'יטרים היא אפשרות לא מבוטלת, יש אנשים שמגיבים בצורה מאוד חשודה שרומזת על שימוש ב AIM BOT.

לא יודע איך הגעת לזה שבמשחק קל לעשות הדשוטים. אני משחק כבר כמה זמן ורוב הפעמים אני הורג מישהו עם יריות לגוף.

צלפים לא הורגים רק בהדשוט אלא בפגיעה ישירה בגוף. מעצבן וצריך לשנות את זה.

אולי כדאי לשים kill cam+spawn cam.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מתחשבים בעובדה שאני משחק כ SNIPER ויצא לי לירות באנשים 3 פעמים לפני שהם מתו (ואפילו לירות במישהו 3 פעמים רצוף ובכל זאת הוא הרג אותי) אי אפשר להגיד שכל פגיעה הורגת. יכול להיות שזה משתנה ברמות הגבוהות יותר.

לא נעים לי להגיד לך אבל רוב ההריגות שלי הם HS...בכל מקרה מחקתי את המשחק בשביל שבטוח אני לא אוכל לבדוק אותו שוב בשביל לגלות פעם נוספת שהוא גרוע :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי היום לשחק בסביבות השעה (בMATCH MAKING כי חיפוש סרברים לא ממש עובד כמו שצריך) והמשחק פשוט רע.

רציתי לקוות שהוא לא יהיה גרוע כמו שחלקכם רשמתם פה ובאתי ב"ראש פתוח" למשחק ופשוט נחרדתי לגלות עד כמה הוא רקוב.

פשוט אין למשחק רגש , הכל אנמי ואין לי עוד מילים לתאר עד כמה הוא גרוע.

אם המשחק היה רבע ממה שBC2 או אפילו MW2 המצב עוד היה טוב....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...