Medal of Honor- לוחמה מודרנית באפגניסטן - כל הפרטים כאן - עמוד 24 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Medal of Honor- לוחמה מודרנית באפגניסטן - כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 583
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קונה אותו בלי להניד עפעף או מוותר עליו בלי להניד עפעף?? ;D

תן לי לחשוב רגע,

הביטא היתה מותקנת אצלי במחשב, נכנסתי לראשונה למשהו כמו שעה

אחרי שבועיים קראתי איפשהו שהסתיימה הביטא מה שהזכיר לי שהיא מותקנת אצלי ותופסת לי מקום בהארד דיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא מבין למה אתם כלכך נגד המשחק הזה??...

המשחק הולך להיות לא פחות טוב מBO לדעתי

באטלפילד משחק גרוע

שיחקתי בו ואף פעם לא אהבתי שום משחק מהסידרה וגם לא את החדש

לדעתי MOH החדש הולך להצליח בגדול.. וסתם אתם מכפישים את שמו לשווא.

אני קונה אותו בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי הסינגל נשמע סה"כ טוב..(חוץ מהעובדה שצריך לגלם בו גם ת'טרוריסטים ואני יודע שאני יפה נפש אז לא נכנס לאחד הנאומים שלי... ;) )

אבל המולטי נשמע לי כמו סוג של בטלפילד לייט ועדיין לא ראיתי אנשים שחזרו מרוצים מהביטא,ומה לעשות שעיקר הזמן שהולך להזלל כאן זה על המולטי.

מאוד היתי רוצה שמישהו ייקח לאקטי וCOD את הכתר אבל לא נראה לי שזה יהיה המשחק הזה.מה גם שהוא עולה בעצמו 60 דולר.

בנוסף לזה,לגבי COD נראה שהמפתחים מנסים לתקן את הטעויות שנעשו במסגרת MW2 וזה כוון שעל פניו צריך לעודד אחרי היריקה בפנים לקהילה בMW2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי המשחק פשוט לא מוכר בקצב שחשבו השמנים ב EA ולכן החליטו לשחרר ביטא נוספת

המשחק אוטוטו ישוחרר והוא אפילו בעשיריה המובילה של סטים.

חודש אחרי שישוחרר אנחנו אמורים לקבל את COD החדש

המשחק לא ייכשל כמובן אבל לדעתי ימכור חלש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל תלוי באיך אתה מגדיר כישלון - מבחינת מכירות אולי הוא לא יכשל אבל הוא גם לא יצליח.

מבחינת המשחק עצמו (כרגע מתייחס למולטי בלבד) הוא כישלון מהרגע שהחבר'ה בDICE נגעו בו - בטח גם בזה יהיו לי בעיות של תאימות עם הכרטיס קול.. :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק "ימכור חלש" כי אין כמעט סיכוי שיצליח לעמוד בהצלחה של ALLIED ASSAULT וFRONTLINE(גרסאת הקונסולות), שהתחילו את הסדרה והיו ונשארו רגע השיא בה,מכל בחינה, ותודה לחבר'ה מINFINITY WARD(אז 2015)..הסדרה ממשיכה לדשדש מאז כאשר רק שם הפרנצ'ייז,שמוכר לכל מי ששיחק במשחקי בעשור האחרון, מבדילה אותה מסדרות בינוניות מינוס אחרות..וה"רכיבה על הגל" עם הכותר הנוכחי לא נראית לי כמו מה שיתחיל דרך חדשה ומוצלחת לסדרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...