מספר שאלות בנוגע ל- HTPC Vs Xtreamer ? - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר שאלות בנוגע ל- HTPC Vs Xtreamer ?

Posford

Recommended Posts

דןדן חבל שאתה יורד לרמות נמוכות בלי להכיר אותי. ודבר נוסף זה חבל שלא קראת את מה שכתבתי ולא הבנתה על מה אני מדבר בעברית פשוטה.

אם אתה לא יכול לתרום לדיון מעמיק אין טעם לכתוב תגובה. במיוחד לא כזאת שמשתלחת באנשים וכזאת שמנסה לפגוע.

אני מציע לך בפעם הבא שאתה רוצה להגיב כך רגע תנשום עמוק ותקרא בכמה דקות כמה עמודים אחורה כדי להבין במה מדובר.

כשאני דיברתי על ווירוסים דיברתי רק על ה שזה אומר שהוא לא מחשב מרכזי ואם יש בו ווירוס זה אומר שיש עוד מחשב אחד בבית שמצריך תחזוקה. לעומת זאת כשיש סטרימר זה אומר שרק מחשב אחד בבית מצריך את התחזוקה, המחשב הראשי שלך, שאני מניח שהוא מתוחזק. אבל אם אני טועה והמחשב אצלך בבית לא מתוחזק אז זה דבר אחר ואז גם סטרימר לא יעזור לך.

מחזק. זאת בדיוק הנקודה שנסתי לבהיר.

אם משהו לא ברור אנסח לך בנוסח שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תרשה לי להתפרץ (שוב) לדיון ולתקן כמה דברים:

א.

ודבר נוסף אפילו שיש לי חיבור 16M אני עדיין לא מוריד תוכן ב HD, ואת רוב התוכן אני רואה מהמחשב ככה שאין לי בעיה אבל זה פשוט לא מעניין אותי. אותי מספקת האיכות הישנה והטובה אז אם אני מוריד סרטון זה לא יהיה MKV אלה AVI.

זאת הנחה שגויה, אמנם בארץ עדיין לא משודרים רוב הערוצים ב HD, אבל בחול ישנם אנשים שגם לא מסתפקים ב 720P ורוצים לראות סרטים אך ורק ב 1080P.

אולי תחשוב על להשתדרג קצת מ SD ולעבור ל 720P השינוי כן משמעותי למדי.

ב. לגבי סטרימרים - ה XTREAMER שהוזכר נותן היום פתרון אופטילי מבחינת יכולות, אך יחד עם זאת הוא מוגבל מבחינות רבות.

תוכל אף לגשת לאתר של החברה ולראות תגובות שקשה להם להשוות ולהתחרות בתכונות שאפשר לקבל ב .

ג. טוב לא אמור להיות חשוף לוירוסים, כלומר הוא לא אמור להריץ תוכנות שונות ומשונות למעט תוכנות המדיה שלו (אפשר להתווכח על הנקודה הזאת, אבל זאת דעתי).

ד. רצוי שתחפש קצת מידע על XMBC או BOXEE שנותנות פתרונות מעולים ל , רצים גם על (אם אתה ממש חושש מוירוסים) והינם בעלי הרחבות רבות למדי שאינני מתכוון לפרט כאן.

ה. אופרופו סטרימרים ו BOXEE, השמועות אומרות שבקרוב יתחילו לצאת סטרימרים מבוססי BOXEE, כלומר תקבל הרבה יותר מהסטרימרים המוגבלים שקיימים היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה ראיתי גם סרטים וגם סרטונים ב 1080P אבל אני אגיד לך את האמת, זה פשוט לא משנה לי.

כן תמונה יפה יותר יפה פחות בסופו של דבר אני רוצה את העלילה וזה מה שחשוב הסיפור ולא התמונה (ברור שזה סובייקטיבי וניתן לעירור).

זאת הסיבה למה אני אפילו לא מנסה לראות משהו אחר, לא רואה בזה טעם.

פעם אחרונה. אני לא מטיל ספק בעליונות הטכנולוגית ובעוצמת העיבוד של ה- לעומת הסטרימר.

אני מטיל ספק בשאלה האם צריך לדרישות שלנו? האם צריך ללכת לבזבז יותר כסף,מקום,חשמל,זמן וכו'...? האם בסופו של דבר ההבדל למטרות של צפיה בסרטים הוא עד כדי כך משמעותי? אני לא חושב כך. זאת דעתי ואתם יכולים לא להסכים, אבל בין זה לבין לצלוב אותי על תגובות שלי יש הבדל עצום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לראות סרטים גם ביוטיוב :ס ... אבל איכות ממש גרועה, כן תקבל את העלילה..

עזוב אחי חח קרא ספר. תקבל את העלילה גם כן ^^

לא סתם אני נסחף עם הציניות אבל שמע, זה חוויה אחרת לגמרי לשבת לראות סרט בקולנוע ולראות סרט ביוטיוב, אתה מסכים איתי?

עכשיו תחשוב שיש לך בסלון טלוויזיה 50אינץ' בפולHD שבסופו של דבר יוצאת לך תמונה יותר חדה מקולנוע,

הסלון קטן ככה שזה גם יותר גדול באופן יחסי ויש לך מערכת עם באס שמפריע לשכנים

אז בגלל האוקסטיקה של הסלון יוצא שאתה שומע יותר מפחיד ממה ששומעים בקולנוע.

אתה מסכים איתי שהחוויה אחרת לגמרי ?

זה הרעיון של קולנוע ביתי. על זה מבוסס הDVD הישן שלנו. פעם היה ודיאו, מה היה רע בו? היה מעביר את התוכן באיכות סבירה מאוד.

לא. לא הספיק אמרו דולבי דיגיטל גם תמונה דיגיטלית IFO אם אני לא טועה וגם סראונד 5.1 ...

היום היגע עידן הFHD שזה בעצם השידרוג לDVD ........ הגיע הזמן לא :ס ?

סכ"ה כל אחד והטעם שלו, לסבא שלי לא משנה או קסטה חח הוא תן לו קסטה הכי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שכבר דיי הרבה זמן חשבתי על סטרימר אבל המחירים היו גבוהים ותמיכת המכשיר בכתוביות בעברית היתה דיי מוגבלת.

כיום הדבר השתנה אבל תסבירו לי דבר אחד:

באתר של באג מצויין שגם אם אין לך אלחוטית (מה שאין לי) אפשר לחבר אנטנה למכשיר ועוד אנטנה למחשב.

איך הדבר בדיוק עובד? לאיפה במחשב מחברים אנטנה אלחוטית אם אין לי אלחוטית ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מה שרשום פה:

http://www.bug.co.il/Xtreamer/wireless.html

ציטוט: "אם אין לכם ראוטר התומך בתקן 802.11n, או שאין לכם אלחוטית בכלל - אל תדאגו. קנו שתי אנטנות, חברו אחת למחשב שלכם ואת השניה לגב מכשיר ה- Xtreamer, והמכשיר יזרים מידע מהמחשב בחיבור יעודי ועצמאי."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציני או לא ממה שהבאתי בציטוט (מאותו העמוד) אפשר להבין אחרת לגמרי.

לי בבית יש חוטי ל3 מחשבים שכל מחשב נמצא בחדר אחר עם חוטים שעוברים בקירות, לא ממש בקיא ברשת אלחוטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...