מספר שאלות בנוגע ל- HTPC Vs Xtreamer ? - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר שאלות בנוגע ל- HTPC Vs Xtreamer ?

Posford

Recommended Posts

זה לא משנה הטכנולוגיות בחו"ל, כי אתה גר בארץ.

ולעיניין, היום הFHD שולט בעסק, וייקח כמה שנים עד שיפרוץ משהו חדש.

וכן, כמה שנים.

אם עכשיו החברות הגדלות הוציאו מסכי LED חדשים, שמשדרים בFHD ולא ברזלוציות של ULTRA HD כמו שהיה כתבה באתר על זה.

בקיצור, שווה להשקיע בסטרימר לדוג' הXTREMER, מכמה סיבות:

1. זול

2. קורא הכל נכון להיום, ומריץ בלי בעיות מיוחדות.

3. קטן וקומפקטי.

ובגלל שהוא זול, ונגיד שיצאו מסכי ULTRA HD בשנים הקרובות, תוכל להחליף לסטרימר אחר במחיר סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חושב שהוא התבלבל בשורה האחרונה - הוא התכוון שהוא לא היה רוצה להכניס -מחשב שיחלה במחלות ויזדקק לתחזוקה.

אבל הוא לא היה מתנגד למכשיר פשוט שיעשה את העבודה ולא דורש תחזוקה בניגוד למחשב. וזאת היתה הנקודה שלי, מחשב הרבה יותר מסורבל מהסטריימטר, כמובן שיש בזה איתרונות אבל אם הוא שאל שאלה שהיא דיי ברורה לנו (בעל הדיון) כניראה הוא לא בדיוק זקוק לגדז'טים מהשורה הראשונה - הוכחה לכך שהוא לא מתמצא בתחום ....

מגיע לו פיתרון פשוט ויעיל (לפי דעתי)

אתה לא הוא ואתה ההית מעדיף להשקיע את העוד כמה שקלים בHTPC אזזז שיהיה לך בכיף, כל אחד והצרכים שלו.... מה הוויכוח פה בכלל ?

אחד קונה מחשב כולו ג'נרי ב800 שקל מאייבורי שאפילו כ.מ אין לו

והשני לא יכול בלי 9800GTS.

עריכה:

מחזק כל מילה -

Ariel-Ro

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למקרה שאתה לא יודע' date=' 99% מהסטרימרים כיום מבוססים על או על חיבור למחשב אחר שמחובר לאינטרנט, אז הדוגמא של הוירוסים וכו' לא תקפה, כי הסטרימר בכל מקרה מחובר למקום אחר.

ולמה לך לבזבז כסף על סטרימר שתומך בMKV, לפי המחשבה שלך אתה תסתפק בDVD שקורא DIVX, אחרי הכל אין לך טלויזיית LCD...

[/quote']

1. כן אבל אף אחד לא כותב ווירוסים ושאר ירקות לסטרימרים .

2. מי אמר לך שאני קונה אחד? אני לא אמרתי דבר כזה. אני רק הבעתי דעה על מה שאתה כתבתה.

ודבר נוסף אפילו שיש לי חיבור 16M אני עדיין לא מוריד תוכן ב HD, ואת רוב התוכן אני רואה מהמחשב ככה שאין לי בעיה אבל זה פשוט לא מעניין אותי. אותי מספקת האיכות הישנה והטובה אז אם אני מוריד סרטון זה לא יהיה MKV אלה AVI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אתה לא הבנת אותו. הוירוס לא נכתב לסראימר, אלא למחשב לו הוא מחובר. כלומר הסטרימר תלוי במחשב ולכן כל שטות שנאמרה כאן בנוגע לחסרונות המחשב (וירוסים, קושי טכני ותחזוק) לא רלונטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון זאת טעות.

זה שהמחשב המפעיל נפגע זה לא אמור להשפיע על התיפקוד של הסטריימטר...

הגיוני שעד שהמחשב המפעיל יעלה יקח לך זמן ואז יקח יותר זמן עד שתגיע למצב שאתה יושב בספה ורואה סרט, אבל זה לא נחשב חיסרון של הסטריימטר בניגוד ל-, להפך. דווקה איתרון.

את המחשב שלך אתה תמיד מתחזק. אבל כשיש מחשב בסלון שפעם ב- משתמשים בו בישביל לצפות במדיה. אתה לא יושב עליו כל היום ומארגן ומסדר ומתחזק אותו.... לזאת היתה הכוונה... אם הוא נהיה קצת איטי אז אתה תיסבול עוד 3 שניות בהפעלה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל זה לא משנה את העובדה שכמה שמכשיר יותר "חכם" הוא מצריך יותר תחזוקה.

מכונת הכביסה ה"טיפשה" שלי לא צריך שום תחזוקה במשך שנים. המחשב ה"חכם" שלי מצריך תחזוקה אפילו שהיא מועטה אבל עדיין מצריך תחזוקה.

ככה שלא משנה מה תגידו אני מאמין שעדיף סטרימר אם המטרה היא אך ורק סרטים ומוזיקה מאשר כי זה פשוט יותר. לא העיניין של הכסף אלה העניין שאני מאמין שלא צריך לסבך כל דבר.

בוא נעשה סקר באתר המחשבים מס' 1 בארץ. מכל האנשים שיש להם מהם השימושים שלהם בו? אתם תראו שסטרימר יספק את 70% מהגולשים פה שהרוב בהם חולים על גאדג'טים ומחשבים והסיבה היחידה ל היא התחביב. כמו שלי יש 4 טיסנים ו- 2 מסוקים לא כי אני צריך אלה כי אני רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי עדיף

קודם כל לא כל הסטרימרים יכולים להריץ את כל סוגי הקבצים בלי לקרטע ( מדבר על הכבדים במיוחד )

HTPC הוא גם מחשב לכל דבר אפשר בכיף לחבר לו איזה שתי שלטים ולשחק פרו או פיפא

יש גמישות רבה מאוד

וגם P4 יכול להריץ FHD בלי בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתם מקשקשים. סטרימר הוא לא מכשיר עצמאי, הוא מקושר למחשב. כמו שוירוס ישפיע על , כך בדיוק הוא ישפיע על הסטרימר. יתר על כן, בשימוש נכון ב- לא תצטרך לאחזק אותו. כל עוד הוא לא מחובר לאינטרנט, ואין כל מיני התקנות מיותרות - האחזקה היא אפסית.

ומה עושה מי שאין לו ראוטר?

תפעול של סטרימר מצריך תפעול של מחשב (למשל HTPC) + תפעול של הסטרימר עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא לא מחובר לאינטרנט ואתה לא מתקין עליו שום דבר אני לא מבין למה אתה צריך אותו? בשביל להגדיל את ההוצאות או בשביל להגדיל צריכת חשמל ורעש בסלון? אם משמש רק לסרטים ומוזיקה אז זאת בדיוק הנקודה אתה לא צריך אותו אלה אתה צריך סטרימר. אם אתה רוצה לשחק משחקים על הטלוויזיה שלך ולא רוצה קונסולה אז תקנה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב פעם אתה טועה בענין הוירוסים.

רוב הוירוסים פשוט מבוססים על מערכת ההפעלה (חלונות) מתוכנתים ככה שיעשו נזק.

אם תשים אותם במערכת הפעלה אחרת הם כניראה לא ידעו לתפקד כמו שהם אמורים השפעתם תהיה אפסית.

לדוגמא: הוירוס יגיע אל הסטרימטר - המערכת שלו מבוססת אחרת ולא (למשל כמו ראוטור, הוא גם כן מחובר לאינטרנט+מחשב אבל הקשוחה שלו לא מבוססת חלונות) בקיצור מה שוקרה זה שוירוס שיכול להחליט שהוא מכבה לך את המחשב כל 3 שניות, פשוט לא יכול להשפיע על המכשיר כמה שהוא ינסה....

אם כבר לפתח וירוס מיוחד שיודע לתפקד בתוך הקשוחה של המכשיר - מה הסיכוי שמישהו ישב ויפתח וירוס כזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, שאני למשל משתמש במחשב שלי כל יום ודואג לו ואין סיכוי שהוא מגיע למצב ענוש שהוא מתחבא כל 3 שניות

וגם אם כן הוא יקבל טיפול נימרץ ובמיקרה הגרוע נפרמט אותו והוא יעמוד שוב על הרגליים תוך פחות משעה.

אבל לאומת זאת אח שלי לא כלכך יודע מה הוא עושה והמחשב שלו יום אחד יכול להתכבות כל 4 שניות ויום אחד כל 3 שניות.

והוא לא כלכך יקבל טיפול נימרץ, ניתן לו לחכות בתור אולי בשבוע הבא שיהיה לי זמן נסדר לו תמחשב..

ברגע שיהיה אחד כזה בסלון אח שלי סביר להניח ישמיד אותו מהר מאוד, עצם העבודה שנותנים לו להתעסק עם המחשב זה כבר מביא ווירוסים.....

כמה אני יכול לשבת לתחזק את המחשב של הסלון? יש לי את שלי על הראש......

זאת רק דוגמא לחיסרון של מחשב בפני עצמו בסלון כן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

saba אתה רק מחזק את הדברים שלי.

אין שום טעות אני מבין למה ווירוסים לא ישפיעו על הסטרימר טוב מאוד. זאת בדיוק הסיבה שאמרתי שהוא עדיף עם הוא עונה על הצריכים וזאת כל הנקודה שלי. שמכשיר צריך לבחור עלפי הצרכים האישים של כל אחד כמו שבונים מפרט מחשב ושואלים למה ישמש המחשב משחקים/אופיס/עריכת וידיאו וכו' כי בסופו של דבר אין גבול למה אפשר לשפר וכמה, אז אני לא רואה טעם לרדוף אחרי הדבר הכי טוב כשבפועל לא תרגיש שום שיפור בין לסטרימר טוב, פרט לפגיעה בכיס ולכן אין שום טעם להעדיף לצרכים של לראות סרטים או מהאינטרנט בטלויזיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיל, אין לך מה להתווכח עם ילדים קטנים.

הם לא מבינים שבלי מחשב הסטרימר לא יעבוד בכלל.

ואם המחשב מגיב בצורה לא תקינה אז גם הסטרימר לא.

זו הנקודה הסופית, מעבר לזה אין מה לכתוב עוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דןדן חבל שאתה יורד לרמות נמוכות בלי להכיר אותי. ודבר נוסף זה חבל שלא קראת את מה שכתבתי ולא הבנתה על מה אני מדבר בעברית פשוטה.

אם אתה לא יכול לתרום לדיון מעמיק אין טעם לכתוב תגובה. במיוחד לא כזאת שמשתלחת באנשים וכזאת שמנסה לפגוע.

אני מציע לך בפעם הבא שאתה רוצה להגיב כך רגע תנשום עמוק ותקרא בכמה דקות כמה עמודים אחורה כדי להבין במה מדובר.

כשאני דיברתי על ווירוסים דיברתי רק על ה שזה אומר שהוא לא מחשב מרכזי ואם יש בו ווירוס זה אומר שיש עוד מחשב אחד בבית שמצריך תחזוקה. לעומת זאת כשיש סטרימר זה אומר שרק מחשב אחד בבית מצריך את התחזוקה, המחשב הראשי שלך, שאני מניח שהוא מתוחזק. אבל אם אני טועה והמחשב אצלך בבית לא מתוחזק אז זה דבר אחר ואז גם סטרימר לא יעזור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...