מספר שאלות בנוגע ל- HTPC Vs Xtreamer ? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר שאלות בנוגע ל- HTPC Vs Xtreamer ?

Posford

Recommended Posts

SABA, ראינו איך אתה מחבר את הלפטופ שלך ומשתמש בו בתור , אם אתה לא יודע אפילו להוציא ממנו סאונד באיכות נורמלית.

הDVDים שקוראים DIVX יצאו בהתחלה עלו מעבר ל700 שקלים, גם של חברות גרועות, אז התגובה שלך ממש לא הגיונית.

כיום מחשב שיכול לשמש בתור שלם, ניתן להשיג ב2000 שקל ואפילו פחות!

נכון שההוצאה כפולה מהXTREAMER אבל מצד שני כשהXTREAMER יפסיק לעבוד הHTPC ימשיך.

שוב פעם, התגובה שלי נובעת מניסיון אישי בתקופת הDVDים החדשים שתמכו בDIVX והיו בעלי אפשרות שדרוג קושחה.

כל חברה שתרצה להוציא דגם חדש תפסיק בשלב מסויים להוציא עדכוני קושחה, ובשנייה הזאת הדגם נחשב כמת, לכן לקנות מוצר ב800-1000 שקלים שהינו מוגבל מתחילתו, לא נראה לי עסק משתלם.

נכון שאם אותו רוכש, קצר מאוד בכסף ולחוץ מאוד, אז עדיף שיקנה את הXTREAMER, אבל למי שיותר הגיוני, הייתי ממליץ לרכוש ...

דרך אגב, SHINO, הדוגמאות שלך ממש לא מקבילות לנושא הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אה כן??

ואני יכול להגיד לך שנפלת חזק בעניין של הDVD ושזה לא דוגמה :bash:

כאן המשתנים שונים. פה מדובר בתמיכה גם מצד הטלוויזיה, גם על ידי המכשיר וגם על מהתוכן ככה שהסטנדרט בעידן הזה יהיה ארוך יותר

בניגוד לעידן הDVD שזה היה רק המכשיר עצמו - (הטלוויזהי לא היתה משנה שום דבר מיוחד)

והתוכן היה קיים גם קודם רק היתה בעיית קידוד ל-MPG2 שהDVD של זמנם הכירו. עד שבא הDIVX שפתר את הבעיה כמו קסם

ככה שאם כבר מתווכחים אז אני יכול להגיד גם לך שעידן הDVD זאת לא דוגמה מקבילה לנושא.

וזה שנפלת ספציפית לא אומר שאחרים קרסו ולהפך, יש אנשים שנהנו מאוד מעידן הDIVX במחיר של 100 שקל בלבד..

רק בחודש שעבר באמת נתקלתי לראשונה בתופעה שאין לי אופציה לצפות ב MKV באמצעות הDIVX שלי.

אם עושים תחשבון אז 100 שקל לשנה וחצי שנהנהתי ממנו זה לא נורא בכלל.

להפך, השקעה חכמה מאוד. מה? ההיתי משקיע במחשב לסלון באלפי שקלים שהוא צובר בלאי יותר גדול מרכב יד ראשונה?!

לא. אני נהנהתי מDVD דק במיוחד שישב בסלון בכבוד ועשה את העבודה שלו עם ממשק פשוט ונוח ללא שום תקלות

ולא ההיתי צריך לחכות לו עד שהוא יחליט לעלות.

תפסיק להתווכח, SHINO הסביר טוב מאוד שזה ענין של 'טעם' כל אחד והצרכים שלו, סבתא שלי אל תביא לה לא ולא HTעמו תן לה ערוץ 1 וזהו. בוא נגיד שהיא התחדשה בפולHD42אינץ' אז אם כבר הרבה יותר משתלם לארגן לה XTREAMER לסלון בהנחה שהיא מורידה תכנים MKV באמצעות האינטרנט מאשר לקנות לה בפי2כסף אם לא יותר שגם ככה היא לא רואה את ההבדל בין HD לשידור רגיל בלי מקשפים (וגם עם היא לא רואה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל שאלה של תקציב ויעדים.

אם התקציב הוא 1800 ש"ח וצפונה - יש מה לדבר על , אם לא אין טעם לחשוב על זה ועדיף לרכוש סטרימר.

יעדים - אם מי שישתמש בזה לא מבין במחשבים אז זה בכלל לא שיקול כי למרות כל תוכנות המדיה סנטר למיניהן וההגדרות שניתן לשים הוא עדיין דורש מינימום מסוים של ידע במחשבים. כמו כן סטרימר דורש הרבה פחות עבודה ותחזוקה אבל מוגבל באפשרויות ולא ניתן לשדרג אותו, אפשר לשדרג כשיש צורך ובכל פעם שיוצא פורמט חדש רק צריך להוריד איזו תוכנה או קודאק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

saba, כאן זה לא FXP, שמור על רמת דיון נאותה...

שוב פעם, אם אתה מדבר על ב100 שקל, עדיף לך לראות סרטים בוידאו על מסך 21" כי האיכות שתקבל זהה, אלא אם כן קנית את הDVD הזה בסוף חייו.

אם אתה מציין שרק חודש שעבר נתקלת לראשונה בזה שהוא לא תומך בMKV, משמע שאתה מפגר מבחינה טכנולוגית (מפגר מבחינת זמן למקרה שאתה לא מבין), כי הMKVים קיימים לא מעט זמן בארץ, והרבה יותר זמן בחו"ל...

ואם סבתא שלך מסתפקת רק בערוץ 1, למה שתביא לה סטרימר בכלל?

והכי חשוב, שכחתם לציין שבסופו של דבר סטרימר דורש מחשב נוסף, שישמור על המידע, שיוריד את המידע וכו', לכן אם אין לך את הידע להשתמש במחשב, אז בסופו של דבר לא תוכל גם להשיג את ההורדות לסטרימר עצמו...

ואם מדברים על סטרימרים שיש להם יכולת לחיבור וכו', אז אתה כמובן מגדיל את העלות של הסטרימר בקלות...

ושוב פעם, saba, או ליתר דיון ילדון, כי זה נשמע יותר מתאים, מי שמכיר את הטכנולוגיות האלו יותר זמן ומשתמש בהן יותר, יודע לנצל אותן יותר טוב, אבל עדיין במחשבה לעתיד, כל עוד התקציב לא חונק, עדיף לא לקנות מוצר מוגבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והכי חשוב, שכחתם לציין שבסופו של דבר סטרימר דורש מחשב נוסף, שישמור על המידע, שיוריד את המידע וכו', לכן אם אין לך את הידע להשתמש במחשב, אז בסופו של דבר לא תוכל גם להשיג את ההורדות לסטרימר עצמו...

אתה שוכח את האפשרות שיש כמה משתמשים בבית, אז אחד שמבין במחשבים יכול להוריד את התכנים ומראש להכניס אותם לסטרימר והשאר שלא מבינים בזה רק צריכים להדליק וללחוץ play.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני ברגע שיש לך בן אדם כזה, אין בעיה להגדיר שיריץ ישר מדיה סנטר...

ואז הגעת לאותו מצב בדיוק.

ואל תשכח שחסרון בסטרימרים מסויימים הוא שאתה חייב תקשורת תקן N בשני הקצוות בשביל שהמידע יועבר במהירות מספקת...

וגם זה לפעמים הוצאה נוספת...

בסופו של דבר סטרימר מתאים לאנשים מסויימים מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא XBOX? הוא גם יודע להיות מדיה סנטר..הוא גם לא טיפש וגם יודע בדרך לא דרך להריץ MKV...

הוא מתנהג כמו מחשב לכל דבר...

הוא זול מ ואין לו את המחלות בהתחשב שHTPC צריך חוקית מינימום של 500 שקל נוספים :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדין חושב שהשאלה הנכונה היא מי אתה ומה הדרישות שלך.

אם אתה חולה מחשבים שצריך גדטים מהשורה הראשונה אצלך בסלון אתה תבחר אם אתה צרכן ממוצע שכל מה שאתה רוצה זה לראות MKV על הטלויזיה שלך אז תבחר בסטרימר נחמד.

לא כל אחד צריך איכויות סאונד מהשורה הראשונה, לא כל אחד רודף אחרי הטכנולוגיה, זה שמדובר במקרה בפורום HWzone לא אומר שכל אחד כאן הוא חסיד מהשורה הראשונה. אני לדוגמא רשום בפורום די הרבה זמן וקורא המון אבל עם כל זה יש לי רק לפטופים בבית. אין לי מחשב אחד. זה לא אומר שלא מעניין אותי לקרוא על זה וללמוד אבל הטכנולוגיה לא באמת אצלי בסדר העדיפויות ואין לי אפילו טלויזיה HD בבית, יש לי שתי טלוויזיות CRT ישנות שמספקות את כל הצרכים שלי ובמיוחד של הילדים.

ולכן השאלה מי אתה ומה אתה צריך, אני חושב שהצרכן הממוצע יסתפק בסטרימר יקבל את כל מה שהוא צריך ויותר ממנו לפחות לתקופה הקרובה.

מה גם שכל מעצן היותו מחשב בעל חיבור אינטרנט פעיל יזכה לחלות מכל המחלות שמחשב חולה בהן, ווירוסים,האטה במהירות לאחר תקופה וכל שאר הירקות. כל זה אומר שמחשב צריך תחזוקה ואני לדוגמא לא הייתי רוצה להכניס משהו פשוט לסלון שיאפשר לי לראות ושאני אצטרך לתחזק פעם בכמה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למקרה שאתה לא יודע, 99% מהסטרימרים כיום מבוססים על או על חיבור למחשב אחר שמחובר לאינטרנט, אז הדוגמא של הוירוסים וכו' לא תקפה, כי הסטרימר בכל מקרה מחובר למקום אחר.

ולמה לך לבזבז כסף על סטרימר שתומך בMKV, לפי המחשבה שלך אתה תסתפק בDVD שקורא DIVX, אחרי הכל אין לך טלויזיית LCD...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...