דוסים vs אינטל - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דוסים vs אינטל

argaman_bergman

Recommended Posts

לגבי, מה רב כזה או אחר אומר או לא, אני לא אגיב.

כי לא שמעתי פשוט. לא ראיתי ריאיון אחד איתו, אני כותב רק מה שאני שומע מהתקשורת.

יפה,אדם חכם לא קובע דבר שלא ראה או שמע -מעולם.

ולראות/לשמוע דבר רק מהתקשורת זאת בעיה בפני עצמה.

התקשורת החילונית עושה זאת באופן חכם -היא לרוב לא תשקר לך ,אבל לא תביא את התמונה המלאה -היא תתאים את המציאות לפי ההשקפה המתאימה לה,הם יכולים לפרסם תמונה שתלו כרוז משהו על החרדים שלא משלמים מיסים אבל להראות את זה - http://eliad.org/viewer.php?id=1258672255.bmp

כמובן שלא.

almonime, זכותך לקבל או לדחות דבר מסוים. זה לא אומר שיש לך את הזכות לזלזל באלה שבוחרים ההפך.

אתה יכול להוכיח מעל כל ספק שדבר ממה שהם מאמינים הוא אינו נכון? לא. מצד שני אתה גם לא יכול להוכיח שכן.

בגלל זה קוראים לזה אמונה. אתה תבחר להאמין או לא.

נכון אדם יכול לדחות כל דבר וגם לשקר לעצמו -זאת הבחירה של האדם -הזילזול נובע כשאין מה לומר ומפחד לחקור.

הוסבר בעבר שביהדות אין מושג האמונה -כאמונה עיוורת, הנה אפילו אתה כתבת בדף הקודם "הוא רואה את העולם שמסביבו והוא מבין כמו גם אחרים

שיש חומר ויש רוח. לא הכל שחור לבן" ,הנה זה מתחיל ממשהו של ידע -ואז באה האמונה [שהיא מלשון אמון-ביטחון]

ציטוט מדפים קודמים "[אגב לידע כללי "האמונה" לפי היהדות -אמונה אצל אומות העולם משמעה "אמונה עיוורת". ביהדות לעומת זאת, למושג אמונה משמעות שונה לגמרי. אמונה ביהדות פירושה "אמון" - ביטחון הנובע מידיעה [וכפי שנאמר גם בתורה עצמה: "וידעת היום והשבות אל לבבך"].

לכן "המאמין" סומך ובוטח בשכלו והגיונו שיש בורא לעולם, שתורתו אמת, ושחכמיו גאונים אנשי אמת. , אמונה מסיבות רציונאליות ולא מסיבות רגשיות עיקרי האמונה ביהדות ניתנים להוכחה לוגית, היסטורית ומדעית. האמונה היהודית צריכה להיות מורכבת משניים - ידיעה שכלית וביטחון פנימי. את החלק השני ניתן להשיג אך ורק על ידי לימוד התורה בקביעות, שמירת המצוות, תפילה, קשר עם רבנים והכרת תלמידי חכמים המקדישים את חייהם לבורא. רק אז ניתן להבין מדוע "קירבת אלוקים לי טוב".

אפשר לראות כיצד אברהםאבינו וכו' הבין שיש בורא -לא אמונה עיוורת -סתם ככה בא לי להאמין.

http://hydepark.hevre.co.il/topic.asp?topic_id=2602724&forum_id=4142

ושוב אני אחזור ואגיד - אתה יודע שכולם נשארו בבית ושמחו שמחה גדולה? למה אתה חושב?

ונגיד ויש עוד 200 שיושבים ובאמת עושים כך, אתה יודע כמה חרדים יש עוד בירושלים?

לגבי זה שאתה אומר, שהאחרים לא עושים ולא אומרים כלום - אבל הם כן, הנה רוני אומר לך "אני לא מסכים עם האלימות".

ומעבר לזה, הרוב המוחץ של החרדים בירושלים ומחוץ לה עסוקים בלימוד תורה ולא בהתעסקות באקטואליה.

הם לא שומעים בכלל על רוב הדברים, ומה שלא נוגע ישירות אליהם לא מגיע אליהם בכלל.

אני רק רוצה לחזק.

כבר נאמר שהפגנה הזאת מתנהלת על ידי מגזר העדה-החרדית בעלת השקפה שונה ,והם לרוב מתגוררים בירושלים -מתחת ל-10 אחוז מהחרדים בירושלים,ולכן לא שייך כלל לספרדים חרדים,.. ליטאים.., וכל מיני חסידות למינהם..

http://www.kikar.net/2347.html

זה כמו שאדם יאמר הפגנה של השמאל [שהיא חילונית ]אז אדם ימני [שהוא גם חילוני] קשור להפגנה .

פשוט זה טענות של אנשים שלא מפעילים את השכל.

ראיתי ציינת זאת למטה -יפה.

אתה שומע שברמת אביב פועלים ומפגינים נגד כניסת חב"ד לשכונה, זה אומר שאתה בתור חילוני (אני מניח)

חייב להתערב בזה? לא יכול להיות מצב שזה...פשוט לא יעניין אותך? לא נוגע אליך (בהנחה ואתה לא גר שם\חלק מהעניין).

:xyxthumbs:

אנשים אלימים יהיו אלימים בין אם יגידו להם "אתם בחבר'ה" ובין אם יגנו אותם.

החברה הישראלית כבר השתגעה לגמרי, בעידוד תקשורתי רחב, עם כל ההתנפלות הזאת על מגזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 164
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ברור שאדם יכול לכתוב מה שעולה בדעתו, אלה מתי שאתה מדבר על אוכלוסיה שלרוב אינך מכיר באופן אישי או כמו כאן לא שמע מה הרבנים שלהם אמרו -אף פעם, אלה רק דרך התקשורת [חצי כוס מלאה]

אז חכם מצידו של האדם לא לקבוע דעה.

וזה מה שהוא כתב ציטוט - "כי לא שמעתי פשוט. לא ראיתי ריאיון אחד איתו, אני כותב רק מה שאני שומע מהתקשורת."

וגם אם ראית דרך התקשורת -תמיד טוב לעשות קצת בדיקה...

אני יכול לתת כמה מקרים שציטטו אדם אבל שינו את משמעות דבריו [אחרי שנשאל אותו אדם-הסכים ששינו את משמעות דבריו].

גם אם מדובר בוידאו -לעשות בדיקה ,הרי "האברך הדורס" פירסמו את הידאו באופן חלקי ,ואחרי שראינו את כולו התגלה קצת דברים חדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו במה שהצדיק אמר

אבל היכן נאמר שאינטל לא נותנת כבוד וכמו כן מדוע עליהם לתת כבוד וכמו כן מדוע הדוסים צריכים כבוד ומה זה כל השטויות האלו לגבי כבוד ומה זה כבוד בכלל ?

האם שולחת פירחחים עבריינים כדי לסקול את הרבנים בדרך מהבית כנסת ? אהה סליחה זה מה שהדוסים עושים ,

תכירו בעובדה , הדת ובעיקר בארץ היא על הפנים אלו אנשים חולים וככה גם צריך להתנהג אליהם אפס סובלנות , לא שזה יעזור , כי הדוסים תמיד מתנהגים ככה , הם מתחילים עם הפרובקציות כאשר הם מתחילים לצבור כוח וחוצפה עד שהם כובשים כל חלקה טובה .

אני חושב שזה כבוד שיש מפעל בירושלים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה שוב תסלף את מה שאני כותב אין לי אלה- לא לענות לך.

מתי כתבתי שהחרדים לא מכירים בתקשורת?

כאן:

קודם כל כתבתי לך שהעדה החרדית זה מגזר סגור ואינו מכיר בממשלה חילונית וכדומה..ואינו לוקח כספים מהמדינה ואין להם לפנות לתקשורת החילונית כי הם לא מאמינים בה.

אגב, טרם שמעתי גינוי פומבי כלשהו מצד המגזר החרדי. היום התראיין לגלגל"צ איזה שמואל פופנהיים אחד, שמסתבר שהוא אחד הנציגים הבולטים של המגזר החרדי בתקשורת החילונית. הוא אמר שמחר ככל הנראה לא תתקיים הפגנה נגד מכיוון שהחברה הביעה נכונות למשא ומתן עם החרדים (חבל מאוד, אגב) - אבל לא שמעתי אף מילה על ההתפרעויות של החרדים עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק טיפה אבל בטח הדוסים לא סתם מתלוננים על המפעל של בטח יש שם רעשים או עשן שניפלט דרך המפעל ולכן הם מתלוננים על אי נוחות ביום שבת. אם הם זה מתלוננים ואין רעשים והכל בסדר אז זה טיפה הגזמה. לאיפה מתקדם העניין בינתיים? לדעתי יש פה שיוויון בין שני הצדדים הם צודקים והם צודקים מכמה סיבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאיפה בינתיים מתקדם הפרשה?

הממשלה מבינה את הדוסים ,ולכן הם לא יודעים מה לעשות בינתיים.

ההתפרעויות של הדוסים רק מביא עליהם שינאה לקרב היהודים החילונים וגם מביאה עלינו שינאה.

מקווה שהיה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...