דוסים vs אינטל - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דוסים vs אינטל

argaman_bergman

Recommended Posts

די, נמאס לי!

כמה אפשר עם הדוסים האלה? כל חלקה טובה מנסים להרוס.

היום זה בירושלים, מחר זה מפעל אחר בעיר אחרת, ששם הם יקימו להם איזו "התנחלות" חדשה, ויגידו שהמפעל זה התרסה של חילונים וחילול השאבס, שאבס, שאבס...

פעם חשבתי שזה טוב שיש לנו ארץ משלנו. אני עדיין חושב שצריכה להיות לנו ארץ משלו. אבל ככה? המדינה הולכת לנו לקיבנמאט! מה כבר ההבדל בין פה לבין חול? כאן רודפים אותך ושם רודפים אותך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 164
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין אותם. זאת תורת אמת? להרביץ לאחרים? לעשות רע לאחרים?

הרי נאמר בכל מקום: "דרך ארץ קדמה לתורה" לא?

אני מאמין ב"חייה ותן לחיות", רוצים להיות דוסים? ב-כיף! אף אחד לא מפריע לכם!

המפעל לא פועל בשכונה שלהם ולא פוגע בהם בכלל אז מה הם רוצים? ירושלים של כולם!

אם בן אדם יבוא לחלל שבת בכוונה מול בית כנסת בשכונה חרדית אני יבין, אבל זה לא קשור אליהם!

אם זאת התורה האמיתית זה לא שווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דוסים ויש דוסים לא צריך להכליל את כולם

אני מכנה את הדוסים שמשתוללים ומנסים לעשות כפיה דתית בכוח "דוסים אירנים" כי מבחינתי הם לא פחות קיצונים ממשטר האיטולות באירן

ואם היה להם מספיק כוח ישראל הייתה אופכת לאירן 2 -רק במקום מוסלמים קיצונים היו יהודים קיצונים אבל זה בערך אותו הדבר

לבישת "שק" לבנות חובה

הפרדה חובה

שמירה קפדנית על חוקי הדת שבפועל מוסלמים קיצונים ויהודים קיצונים זה מאוד דומה למרות ששני הצדדים שונאים זה את זה

הבעיה אבל במדינה זה שחברי הכנסת שלנו זונות ובמקום להקים קואליציה חילונית תמיד החרדים נכנסים פנימה ומקבלים את הקיצבאות שלהם והכוח הפוליטי שלהם

שעוזר להם מאוד לגדל דורות אחרי דורות של חשוכים שחושבים שרק הם צודקים וכל האחרים טועים

כמובן בדרך הם רוצים שכולם ילכו בדרכם

ועוד יותר גרוע פלגים כמו נטורי קרטא שנגד מדינת ישראל (מאמינים שיהודים לא צריכים לחיות בישראל עד בו המשיח) לא מוצאים מחוץ לחוק

וגם הם מקבלים קיצבאות

זה פשוט דפיקוד לשמה

טורי קרתא ('שומרי העיר' בארמית בבלית), היא קבוצה קטנה של יהודים חרדים המוכרת בהתנגדותם החריפה למדינת ישראל ולציונות. אמונתם היא שקיומה של מדינה יהודית טרם בוא המשיח אינה לגיטימית. קבוצה זו קרובה אך נבדלת מהעדה החרדית.

נטורי קרתא הם ברובם צאצאים של בני היישוב הישן בירושלים שלפני מלחמת העולם הראשונה[דרוש מקור], וחלקם הגדול מתגוררים בשכונת מאה שערים בירושלים, המהווה מעוז עיקרי לפעילותם. הם מרבים בפעילויות מחאה כנגד מדינת ישראל, כנגד חילולי שבת וחפירות קברים המתבצעים בארץ, וכנגד זרמים חרדיים אחרים, כגון אגודת ישראל. לעתים הם אף מביעים מחאה כנגד העדה החרדית.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A0%D7%98%D7%95%D7%A8%D7%99_%D7%A7%D7%A8%D7%AA%D7%90

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AK04_wa.jpg

"נטורי קרטא עושים שלום עם איראן"

Ooooohhhhhh!!! That's soooooo Romaaantic!!! :smile1:

ולעניין: נכון שיש קיצונים יותר ופחות, אבל גם אלא שמאמינים במדינה, לא בדיוק "נחמדים" (כהז"ש גולדה מ.), למשל כל ש"ס ויהדות התורה, שרוצים מדינת הלכה, ומבחינתם הסטטוס קוו זה דבר שמצווה עלייהם להפר, ולחילונים אסור לגעת בו. הם רוצים מדינת הלכה, ויהי מה!

ולמען הסר ספק, אני מתכוון לכל אילו שבשיא הקיץ מתלבשים בחליפות במקרה הקל, ושטריימל מייד אין ליטא במקרה הקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כל הכוח של שס זה בגלל שהמפלגות החילוניות מוצצו... לעובדיה את הזי...

יש לך היום אם הליכוד קדימה והעבודה רוב יחסית שפוי של חילונים\דתים רגילים בכנסת

אבל בגלל קטנוניות של קדימה והליכוד שס חזק בפנים ומקבלת קיצבאות ומקבלת כוח פוליטי

המנהיגים החילונים פשוט לא חושבים על העתיד הלא כזה רחוק

במצב שיש היום שיש השרצה גדולה של חשוכים (מבחינת מה שמלמדים אותם ) זה רק עניין של זמן שנגיע להיות אירן יהודית

אם היו לנו מנהיגים אם ביצים זה לא היה קורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כל הכוח של שס זה בגלל שהמפלגות החילוניות מוצצו... לעובדיה את הזי...

לא מתאים לך [30 שנה], כבר הראיתי לך שמדובר באדם גדול,חבל לנבל ת"פה".

בכללי:

כמה כבר חזרנו על הנושאים האלה ,אבל כנראה יש כאלה עדיין לא קלטו שלהכליל זה דבר שגוי שלהיות בור זה דבר מאוד "רצוי" בימינו.

במילים בודדות זה מגזר שמהווה 10 [כן 10] אחוז מכלל החרדים בירושלים, זה אומר שלשאר החרדים אין קשר לזה.

מסכים אתם לא אשמים שהתקשורת לא מפרטת זאת. אבל אדם עם ראש ישר ידע מתי שהוא להבחין בזה.

אמרנו גם של נטורי- קרתא החלק השפוי והמרכזי אין יד בדבר הזה [כמו ללכת ללחוץ ידים לאנטישמים] זה רק כמה מתוכם [אפשר לספור על כף יד אחת] שהם עושים תדבר הזה .

ש"ס ויהדות התורה [נכון שהם היו מעדיפים מדינה של הלכה] אבל אם הם היו בשילטון הם לא היו מכופפים על כולם מדינת הלכה לגמרי [אלה רק תדברים הבסיסים כמו שתמיד נלחמים] רק בגלל שזאת מדינה יהודית -כמו שבת,חזיר באופן כללי. -הכוונה נגד חזיר למכירה חופשית בכל הארץ וכדומה בזה.

לחילוני הממוצע שמאמין אין בעיה בדברים האלה, אלה שיש להם תבעיה תראה שצועקים.

לגבי קיצבאות -כל מפלגה נלחמת על הדברים שלה, אבל כל ההאכלוסיה נהנת מהקיצבאות , מה גם בלי עבודה כלל איאפשר לגדל 6 7 ילדים רק מקיצבאות :s07: .

נטורי -קרתא ואלה שהולכים בדרכם כמו העדה החרדית -לא נגד אלה נגד הציונים החדשים [החילוני], והם לא מקבלים קיצבאות אלה ההפך הם משלמים לרוב.

[אם היית רואה בערוץ 10 את השידור שעשו על אלה שמארגנים תהפגנות -היית קצת משכיל.]

לגבי תורת אמת - צריך לראות מה התורה אומרת ולא מה בני-אדם עושים ב"שם" התורה.

ככה אני נוהג לעשות לדוגמא- אלה שמתאבדים אצל הקיצונים הערבים מבטיחים 70 בתולות וכו'.

אני לא ישר יקפוץ ויאמר הנה זה מה שכתוב בקוראן, מי שיבדוק יראה שהם המציאו את זה -וזה לא מוזכר שם בכלל.

ואף נשאלו כמה פעמיים אבל לא היה מענה בפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ש"ס ויהדות התורה [נכון שהם היו מעדיפים מדינה של הלכה] אבל אם הם היו בשילטון הם לא היו מכופפים על כולם מדינת הלכה לגמרי [אלה רק תדברים הבסיסים כמו שתמיד נלחמים] רק בגלל שזאת מדינה יהודית -כמו שבת,חזיר באופן כללי. -הכוונה נגד חזיר למכירה חופשית בכל הארץ וכדומה בזה.

לחילוני הממוצע שמאמין אין בעיה בדברים האלה, אלה שיש להם תבעיה תראה שצועקים.

יש המון בעיה בקטע של השבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שרוב החילונים המאמינים מעדיפים שיהיה כבוד השבת בכללי.

בכל אופן יש מקומות פתוחים בשבת [בעצם הכל פתוח בשבת מבחינת מעדונים וכאלה ,יש מוניות שירות]

ברגע שתאשר את זה ואת זה ואת זה ,אז אין הבדל בין מדינה אחרת למדינה יהודית [לא מדבר על הלכה משש] אלא על דברים בסיסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

rroonnii ירדתי על הפוליטיקאים החילונים במשפט שכתבתי ולא על עובדיה במקרה הזה להפך

בתרגום מ"חילונית" לעברית הפוליטיקאים החילונים מתרפסים לפני הרב עובדיה זה יותר בסדר ?

בעניין חזיר לא חזיר פחות אכפת לי אבל בטח אכפת לי משבתות

אני רוצה לשחות בבריכה או להתאמן בחדר כושר בשבת -זה יום שמין הסתם כימאת תמיד פנוי לי ואותו הדבר בחגים אם שבתון

אני לא רוצה שבוע שלם לעבוד ואז ביום או יומים חופש שאני מקבל לגרד את הביצים בבית

וחוץ מזה הדברים שאתה אומר הם רק התחלה לפי הערכות שלי אני מאמין שהם רוצים הרבה הרבה הרבה יותר מזה

רק תראה את הריב על אוטובוסים "כשרים" לדוגמה

לא שיש לי התנגדות שיהיה לציבור שרוצה בזה אוטובוסים פראטים משלהם אם חוקים משלהם אבל אני בטח לא רוצה להגיע למצב שזה יהיה ציבורי

ויש הרבה דברים כאלו מה אם הפרדה ברחובות לדוגמה ? לבוש מסוים? וכו וכו וזאת הבעיה כמו שזה קיים באירן ומקומות אם דתות קיצעוניות מסוימות

ואני לא חושב שהדת היהודית פעלה ככה בתקופת בית המקדש

אני חושב שהפרושים של הדת שהחרדים נותנים לה היום קיצעונים מידי

קח לדוגמה את קרבות למה אז יהודים מאמינים נלחמו והיום הרבה מהם לא מתגיסים לצבא ?

אנשים כמו בר כוכבה פחות דתים מתלמיד ישיבה ? -תעשה לי טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע בריכות לא פתוחות בשבת? לי ידוע שכן .

כל חדרי הכושר סגורים בשבת? אני רוצה לדעת [אפילו עסקתי בזה 4 שנים אבל לא ידוע לי אם כולם סגורים]

אוטובוסים כשרים בדקת את זה? כי לי ידוע שזה רק לציבור החרדי .

הפרדה של רחובות? חח קודם תבדיל בין ש"ס לעדה החרדית וכמותה.

וגם אלה שמדברים על כך -מדובר באיזור חרדי ולא חילוני [איך גם תבצע את זה במקום חילוני].

גם לבוש זה באיזור חרדי .

תענה לי על זה ואז אני אמשיך לגבי מה שכתבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי עריכה למעלה.

אני לובש חליפה? :lol: או כובע? :kopfpatsch:

מכיר את יורי פורמן מתאגרף יהודי? [שזכה עכשיו באליפות העולם] לפי איך שהבנתי הוא לומד להיות רב אז כנראה יש לו ידע ביהדות אבל אממ אני לא רואה אצלו חליפה וכובע [כובע כן אבל מסוג אחר ;D] אז קרירין אתה כנראה חי על הירח.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע בריכות לא פתוחות בשבת? לי ידוע שכן .

כל חדרי הכושר סגורים בשבת? אני רוצה לדעת [אפילו עסקתי בזה 4 שנים אבל לא ידוע לי אם כולם סגורים]

אוטובוסים כשרים בדקת את זה? כי לי ידוע שזה רק לציבור החרדי .

הפרדה של רחובות? חח קודם תבדיל בין ש"ס לעדה החרדית וכמותה.

וגם אלה שמדברים על כך -מדובר באיזור חרדי ולא חילוני [איך גם תבצע את זה במקום חילוני].

גם לבוש זה באיזור חרדי ותסכים איתי שזה זכותם [אנשים שרוצים לשמור על קדושת העיניים שלהם].

תענה לי על זה ואז אני אמשיך לגבי מה שכתבת.

אני מדבר על מה שאני חושב שיקרה במצב שהשלטון יהיה בידי החרדים ולא מה שקורה בפועל

תבין אני מכבד בן אדם שהולך להתפלל ומבחינתי גם שיתפלל לרע (אל השמש המיצרי)

אבל לא מכבד אנשים שרוצים לכפות את האמונה שלהם על אחרים ולשבש חיים של אנשים אחרים תוך כדי

ולצערי אני חושב שזה בדיוק מה שהמנהיגים החרדים רוצים שיקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...